mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 05:31:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Dana
Strani: 1 2 3 [4] 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dana  (Prebrano 17947 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #45 : ponedeljek, 14.03.2011 : 17:18:37 »

Ja suuuper bruham
Pa mi jo je res bilo kar malo žal, priznam

Meni se to še vedno zgodi na čisto vsakemu terenu, pa bi me že res počasi lahko izučilo. Je pa res, da prej in lažje "pozabim", kot sem včasih.
Sicer pa ni problema, bolj bo drezala, hujša bo kazen. Zaenkrat smo pustili pri miru Iro (Tito) in Lajko in Lana, pa Tačko in mladiče. Lahko še to "priklopimo", brez težav.
Logiran

tamcek
rad pišem
****
Sporočil: 367


WWW
« Odgovor #46 : ponedeljek, 14.03.2011 : 17:35:49 »

Prav neverjetno, kako nekateri neizobraženi, ubogi, nevedni in ne vem kakšni že ljudje prav hitro pogruntajo, da bi pa mogoče lahko nepričakovano kaj zaslužili. sram Ko pa uboga kuža koti vedno znova in znova pa denarja za sterilizacijo ni. Angry
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #47 : ponedeljek, 14.03.2011 : 19:23:49 »

Khm... gospa si je poiskala pravno pomoč, ker smo ji pse bojda odvzeli nezakonito.

A? Svašta res  Angry
Kaj pa tiste, ki je trosla po Kamniku okol? A za tiste se pa nič ne sekira?
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #48 : ponedeljek, 14.03.2011 : 21:24:59 »

Sam, da ne bi hotla še Kiko dobit nazaj  Evil
Logiran
spely
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 93


« Odgovor #49 : ponedeljek, 14.03.2011 : 22:59:43 »

Joj se bojim da bo gospa želela tudi mucke, ki ste jih našli okoli Bistrice nazaj.
Logiran
Trini
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 92


« Odgovor #50 : četrtek, 17.03.2011 : 18:40:06 »

Bravo Smetka & co.  Wink
Logiran
brinko
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 115


« Odgovor #51 : nedelja, 27.03.2011 : 11:59:43 »

bravo
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #52 : sreda, 30.03.2011 : 09:22:50 »

Po tehtanju raznih scenarijev smo se odločili, da Dano sterilizirano, čipirano in cepljeno vrnemo. Bo pod stalnim nadzorom do konca. V petek bo sterilizirana, prihodnji teden jo vračamo.

Če bi jo kdo posvojil, je še vedno na voljo vsaj do naslednje srede.
Logiran

deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #53 : sreda, 30.03.2011 : 12:58:47 »

 A niso razlagali da tam sosedi vse živali zastrupijo?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #54 : sreda, 30.03.2011 : 13:03:33 »

Dana je tam 6 let, razlagam na terenu nikoli ne verjamemo, vse so vedno iste. Posvojil težko, da jo bo kdo, ni bila shirana, ni bila maltretirana, pa tudi cepljena in sterilizirana ne... če je ne vrnemo, bo tam slej ko prej nova psica. Če jo vrnemo in preverimo vsakih nekaj mesecev, predvsem pa, če se dogovorimo, da pokličejo sami, če kaj potrebujejo, je najbrž to bolje kot vedno novi in novi in bolje kot to, da nam Dana obvisi v zavetišču.
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #55 : sreda, 30.03.2011 : 16:35:51 »

Včasih izbiraš med več glupimi odločitvami... in pač izbereš najmanj glupo, kaj češ...  Sad
Pa za ta male ste ful nardili - in zanjo, ker gre nazaj poštimana, plus z obljubljeno kontrolo Kiss.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #56 : sreda, 30.03.2011 : 19:10:45 »

Dana je tam 6 let, razlagam na terenu nikoli ne verjamemo, vse so vedno iste. Posvojil težko, da jo bo kdo, ni bila shirana, ni bila maltretirana, pa tudi cepljena in sterilizirana ne... če je ne vrnemo, bo tam slej ko prej nova psica. Če jo vrnemo in preverimo vsakih nekaj mesecev, predvsem pa, če se dogovorimo, da pokličejo sami, če kaj potrebujejo, je najbrž to bolje kot vedno novi in novi in bolje kot to, da nam Dana obvisi v zavetišču.
Dana je tam 6 let, razlagam na terenu nikoli ne verjamemo, vse so vedno iste. Posvojil težko, da jo bo kdo, ni bila shirana, ni bila maltretirana, pa tudi cepljena in sterilizirana ne... če je ne vrnemo, bo tam slej ko prej nova psica. Če jo vrnemo in preverimo vsakih nekaj mesecev, predvsem pa, če se dogovorimo, da pokličejo sami, če kaj potrebujejo, je najbrž to bolje kot vedno novi in novi in bolje kot to, da nam Dana obvisi v zavetišču.
Ja, bolje je.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #57 : četrtek, 07.04.2011 : 15:13:45 »

V bistvu je lažje napisat kot Dano dejansko naložit in odpeljat nazaj. Šivi so pobrani, je čipirana, cepljena, zlata. Bi jo morda vseeno kdo posvojil?
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #58 : četrtek, 07.04.2011 : 19:23:19 »

Pa se bo ja našel kdo, ki bi jo lahko oz. z veseljem  Undecided
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #59 : nedelja, 10.04.2011 : 15:35:36 »

Bi jo morda vseeno kdo posvojil?

Res, prav škoda bo, če tale kokica ne najde kakega "turnega smučarja" samo zase....











Žogica??






K


Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Dana
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines