mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 02:47:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Tema: katera pasma?!
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: katera pasma?!  (Prebrano 43526 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #105 : petek, 07.09.2007 : 10:36:05 »

Ne zdaj obžalovat! Tvoja-vaša je!  Wink
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #106 : petek, 07.09.2007 : 10:36:08 »

Točno tako! Pa ne samo pozanimati se o pasmi ampak tudi o temu kje in kako se psa kupuje, kaj pomeni rodovnik,...

Pa se zdaj nič ne sekiraj. Psička je luškana, je tvoja in imejta se radi. Uživajta!
Logiran
merrii
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« Odgovor #107 : petek, 07.09.2007 : 11:25:39 »

sasenka, v Sloveniji se ne da kupit pit bulla z rodovnikom, samo tako btw. Smiley
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #108 : petek, 07.09.2007 : 12:11:00 »

Ja, saj je vseeno. Če bi se prej pozanimala in vedela vse o pasmi bi vedela tudi to in posledično bi vedela tudi kaj lahko pričakuje.
Sem pa tole o kupovanju psov napisala bolj splošno. Pač psa se ne kupuje tako, da se zagrabi Salomonca in laufa k prvemu, ki ima oglas notri.

Sicer je pa zdaj vseeno, kužika je doma in upam, da jo bo imela še naprej rada in da bosta skupaj prevživeli veliko lepih trenutkov.
Logiran
evilson
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 62


« Odgovor #109 : petek, 07.09.2007 : 12:16:38 »

To ni ne pitbull ne staford. Na strani mojpes.net si poglej oziroma preberi pod rubriko pasme o pitbullu in o staffordu! Poglej tudi slike od stafordov iz tekmovanj, pa ti bo vse jasno. Je mesana neka pasma bull, ni pa ne 'pravi' pitbull in ne stafford!
Res pa je, da se pitbulli ZELO razlikujejo. Po velikosti, tezi.. Nekateri so zelo močni in imajo zelo izrazito močne ličnice!

Pitbull:
*****

American stafford:
*****

Lp,
Matej

Logiran
merrii
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« Odgovor #110 : petek, 07.09.2007 : 12:45:33 »

Matej lepo te prosim ne lepi takšnih fotk tukaj. Če se količkaj spoznaš veš, da takšnih pitbullov, kot je na sliki, pri nas ni. Takšne dobiš v Ameriki, prosim lepo no. Kaj pa si bojo ljudje mislili. Poleg tega, lahko še kakšen čudak dobi kako čudno idejo, ko bo zagledal tisto KETNO! Dejstvo je, da boš pri nas v SLO zelo težko razločil AST od APBT, še enkrat ponavljam v SLO! Kaj pa delajo drugje, pa ne bi komentirala!! Raje si poglej po "standardu" kak naj bi bil pitbull! Bom probala najt pravo povezavo, samo je od tega že kar nekaj časa, ko sem se za to zanimala.
Brez zamere in lp
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #111 : petek, 07.09.2007 : 12:59:59 »

- Ameriški pit bull terier
- Ameriški staffordshire terier
Logiran

evilson
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 62


« Odgovor #112 : sobota, 08.09.2007 : 08:38:20 »

Matej lepo te prosim ne lepi takšnih fotk tukaj. Če se količkaj spoznaš veš, da takšnih pitbullov, kot je na sliki, pri nas ni. Takšne dobiš v Ameriki, prosim lepo no. Kaj pa si bojo ljudje mislili. Poleg tega, lahko še kakšen čudak dobi kako čudno idejo, ko bo zagledal tisto KETNO! Dejstvo je, da boš pri nas v SLO zelo težko razločil AST od APBT, še enkrat ponavljam v SLO! Kaj pa delajo drugje, pa ne bi komentirala!! Raje si poglej po "standardu" kak naj bi bil pitbull! Bom probala najt pravo povezavo, samo je od tega že kar nekaj časa, ko sem se za to zanimala.
Brez zamere in lp

So tudi pri nas taksni pitbulli. Ima 6 taksnih moj sodelavec! Pa zakaj nebi smel lepit taksnih fotk tukaj? Je pa zelo lep pes, ne vem kaj je s tem narobe? Se manj pa, kaj je narobe s ketno? AST locis od pitbulla, se posebej ce je AST rodovniški!
Logiran
evilson
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 62


« Odgovor #113 : sobota, 08.09.2007 : 08:39:28 »

So tudi pri nas taksni pitbulli. Ima 6 taksnih moj sodelavec! Pa zakaj nebi smel lepit taksnih fotk tukaj? Je pa zelo lep pes, ne vem kaj je s tem narobe? Se manj pa, kaj je narobe s ketno? AST locis od pitbulla, se posebej ce je AST rodovniški!

Jana.. zakaj si linke zbrisala (pa to ni prvic)? Naj imajo pravo predstavo...
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #114 : sobota, 08.09.2007 : 12:36:40 »

evilson, saj lahko slikas od sodelavca pse in nam pokazes slike.

O ketni pa ne bi prevec razglabljala, saj ocitno ne ves povsem dobro, kje si se znasel.
Zanimivo, kako so tistim, ki so jim vsec "nabildani" bulli vsec tudi "nabildane" ketne.
Khm..., le za kaj uporabljajo oboje skupaj?

Sicer je pa tole tema za tiste, ki sprasujejo, katera pasma je na kaksni slikci, ki jo najdejo.
Za bulle in debate o njih imamo odprte druge teme.
Logiran

evilson
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 62


« Odgovor #115 : sobota, 08.09.2007 : 20:49:57 »

Se opravicujem za off topic!

Tocno pa vem kje sem se znasel in kaksen forum je to, ga spremljam ze 2 leti! In sem opazu da na forumu sodeluje vecino zensk in ce je kakersnakoli tema o kupiranju, ali pa kaksna slika, ki za vas predstavlja nekaj groznega in naj bi psu skodovalo (primer je ze debela ketna), se vam pes ze kar smili itd... Bi se dalo o tem razglabljat do nedogled, samo je itak brezveze, niti se mi ne da pisat!
Je bolje da se enkrat pogovorimo na kaksnem pikniku.

Lp,
Matej
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #116 : sobota, 08.09.2007 : 21:03:32 »

So tudi pri nas taksni pitbulli. Ima 6 taksnih moj sodelavec!
Zakaj pa rabi 6 pitbullov?Smiley
Logiran
evilson
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 62


« Odgovor #117 : nedelja, 09.09.2007 : 06:05:16 »

Ne vem.

Vem pa, na kaj namigujes Wink

Lp,
Matej
Logiran
tsotsie
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #118 : torek, 11.09.2007 : 14:09:23 »

 Pač psa se ne kupuje tako, da se zagrabi Salomonca in laufa k prvemu, ki ima oglas notri.

 Sašenka to so bile moje besede ne tvoja ugotovitev. Smo nekateri bolj impulzivni in nepremišljeni medem ko se drugi bolj premišljeno sprejemajo nove odliočitve. Kljub svoji nepremišljenosti sem imela neverjetno srečo, ko sem prišla po psičko v Velenje in sem vidla kok je lepa tigrasta.
V mojem kraju je veliko lastnikov podobnih mešancev do pravih rodovnikov. Tok se med sabo razlikujejo da še zdaj ne vem kaj je v bistvu razlika med staffordi in pittbuli.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #119 : torek, 11.09.2007 : 15:18:55 »

Nisem nikjer napisala, da je to moja in samo moja ugotovitev. Sem pa vsekakor mnenja, da bi to moral vsak odgovoren bodoči lastnik psa vedeti in upoštevati, ne glede na to kakšen je po naravi.  Pa še marsikaj drugega zraven tudi.

Sem ti pa rekla, da imaš doma lepo psičko in se ne obremenju zdaj s tem katere pasme je, ker nima smisla. Uživaj z njo.
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Tema: katera pasma?!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines