mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 12:00:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Diva - oddaja pod posebnimi pogoji
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Diva - oddaja pod posebnimi pogoji  (Prebrano 17895 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #15 : petek, 09.12.2011 : 07:36:21 »

Cheesy Kiss

ampak friggova na zadnji sliki kot ta hujša sodnica Wink

Ja, ampak ona gleda besedo zreSki in ji kar lasje pokonci stojijo...


Ne vem točno kaj je na Divi takšnega, da nam je vsem tako všeč, ampak priznam, da je mene tudi očarala  ljubezen Super pridna punca je in kapo dol, ker takale gneča zgleda mene bolj živčno dela kot njo, pa jo jaz samo na fotki gledam  Tongue
Logiran

JasSab
midi
***
Sporočil: 174



WWW
« Odgovor #16 : petek, 09.12.2011 : 08:18:13 »

 bravo ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #17 : petek, 09.12.2011 : 08:42:17 »

Uau, bravo vse tri! Diva, samo tako naprej!  Cheesy Cheesy Kiss
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #18 : petek, 09.12.2011 : 08:54:02 »

Angry Angry Žlehtnoba. Rekla si: zdej pa hitr čez cesto, pa sva šli. Temu se reče upoštevanje navodil  Cool

Kar navadi se, sem se jaz morala tudi  Roll Eyes Tongue
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #19 : petek, 09.12.2011 : 09:05:24 »

PRidne pridne!  Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : petek, 09.12.2011 : 09:07:44 »

Musklfibr imam, komaj tipkam  Tongue Tongue. Diva pa še zdaj spi  Kiss
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #21 : petek, 09.12.2011 : 10:18:50 »

A ja, na pogoje smo pozabili.
Del odločbe:

"Glede na navedena dejstva in okoliščine ter okolja, iz katerega so bili psi odvzeti, je upravni organ presodil, da zgoraj navedeni psi ne predstavljajo nevarnosti za zdravje ljudi in drugih živali, jih je pa zaradi predispozicije pasme možno oddati le imetnikom, ki se tega zavedajo, kar morajo z vso odgovornostjo presoditi predstavniki  zavetišč pred oddajo." Odločba je sicer dostopna na državnem portalu e-uprava. Ker je VURS odgovornost za oddajo naložil zavetišču, smo:

se odločili za prehodno obdobje pol leta, v katerem z Divo delam jaz (in določim dve drugi osebi v primeru moje odsotnosti). Z Alenko jo bova spravili skozi šolanje, ko bo zaključeno, jo bomo oddajali pod enakimi pogoji, kot vse ostale njene tamale. Stroške šolanja in namestitve pokrijemo mi, lahko nam pomagate za katerokoli od njih, namen donacije je njihovo ime. Tamale jutri začnejo z igralnimi uricami, če bo do posvojitve prišlo pred zaključkom (9 tednov), bo nov skrbnik nadaljeval, kjer bomo mi ostali. Največ dela bo z Lucky, ki je vztrajno zavračala stik s človekom; zdaj je precej bolje, dela pa še vedno precej.
Logiran

sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #22 : petek, 09.12.2011 : 11:17:12 »

 Kiss
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #23 : petek, 09.12.2011 : 12:04:50 »

Kiss
Logiran

simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #24 : petek, 09.12.2011 : 12:27:09 »

Za nami je noč, ko so se zbistrile misli. Ok, Smetkin musklefiber je njen problem - če nima kondicije, jaz nisem kriva  Grin
No, šalo na stran. Diva je v tem trenutku psica, ki ni za posvojitev. Čaka nas še ogromno dela, predvsem moramo psici dopovedat, da ji ni treba pasti dol, ko se bolj glasno reče povelje in da ji nihče nič noče, če se jo grdo pogleda. S tem bomo imeli veliko dela in samo želim si, da bo uspelo. Dejstvo je, da se po njenih reakcija vidi, da je bila psica učena s pomočjo električne ovratnice. To vedenje izkoreninit iz pasjih možganov je težko. Ampak, ne bomo se obremenjevali s tem kaj je bilo, ker tega ne moremo spremeniti.
Psica je včeraj pokazala veliko stvari, ki so problematične in na katerih bo potrebno delat. Psico nočemo zaenkrat pustiti v stanju panike tako dolgo, da bi pokazala agresijo, ker ji hočemo dopovedat, da smo mi tisti, ki jo branimo in da njej ni potrebno it v obrambno držo, kaj šele vedenje.
Ravno zaradi vseh teh stvari in tistih, za katere vemo, da se bodo še razvile, ker se morajo - psica mora dati enkrat iz sebe bes, ki ga ima v sebi, bo z njo delala le Polona in dve osebi, ki jim Polona zaupa in ve, da se bodo striktno držali navodil.
Psica gre v res popolnoma individualni program, ki ga bomo prilagajali njenemu trenutnemu stanju.
Dali ji bomo čas in možnost. Ne bomo obupali na prvi napaki, ki jo bo naredila. Vendar se moramo zavedati, da če ne bo šlo, ne bomo vztrajali za vsako ceno.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #25 : petek, 09.12.2011 : 13:36:44 »

Super ste objem
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #26 : petek, 09.12.2011 : 13:47:01 »

Srečno!  Kiss
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #27 : petek, 09.12.2011 : 13:59:28 »

Srečno in veliko uspeha  Kiss objem
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #28 : petek, 09.12.2011 : 14:01:24 »

Vendar se moramo zavedati, da če ne bo šlo, ne bomo vztrajali za vsako ceno.

Ne bomo, ne. Pol bo namreč moja 
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #29 : petek, 09.12.2011 : 14:43:25 »

Srečno vsej Divini osebni "piflarski" ekipi! ljubezen ljubezen Super ste! Kot je že Vixi napisala zgoraj, tale LJ prednovoletna gneča je čist tu mač že zame, zato kapo dol Divi, da je tako pridno sodelovala na sprehodu Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Diva - oddaja pod posebnimi pogoji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines