mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 03:52:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Diva - oddaja pod posebnimi pogoji
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Diva - oddaja pod posebnimi pogoji  (Prebrano 17893 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #30 : petek, 09.12.2011 : 16:01:57 »

Ponovno ganjena ob vsej tej požrtvovalnosti in nesebičnosti, ki ste jo našli v sebi. Neizmerno vas zato spoštujem in  Kiss.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #31 : petek, 09.12.2011 : 16:37:03 »

Hvala. Včeraj sem skoraj Divo iz rok spustila, ko je ena od "sošolk" Divo spoznala in rekla, da nam želi vso srečo in da privošči, da ji uspe. Skoraj ne morem verjet, da je še kdo sposoben kaj tako prijaznega izrečt.
Logiran

submartian
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #32 : petek, 09.12.2011 : 17:41:03 »

Po prebranih člankih glede dogodkov po zadevi v Litiji, se mi je odvalil kamen od srca, ko sem izvedela, da je vsaj nekaj psičk v oskrbi in zavetju v Horjulu. Neskončno sem hvaležna, da se trudite za te lepotičke, ki doslej niso imele rožnatega zivljenja in vas pri tem popolnoma podpiram, psickam pa mora uspeti, tudi za naše dobro, saj vsi potrebujemo vsaj kanček UPANJA za prihodnost naše družbe oz. za nas ljudi!
Hvala Poloni in vsem, ki si prizadevate, trdo delate in dejansko dosegate REZULTATE!
Večino zadev v življenju se z močno voljo in trdim delom da doseči, pa tudi (spet v nasprotju s slovenskim mišljenjem) "the power of one" deluje in je pomembna, istočasno pa je vsak od nas odgovoren za dogajanje okoli nas!
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #33 : petek, 09.12.2011 : 17:46:26 »

W O W ! ! !
Kapa treščila na tla Smiley bravo bravo objem ljubezen
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #34 : petek, 09.12.2011 : 17:58:47 »

Bravo vidve, full sem ponosna na obe  ljubezen
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #35 : petek, 09.12.2011 : 19:44:19 »

Dali ji bomo čas in možnost. Ne bomo obupali na prvi napaki, ki jo bo naredila. Vendar se moramo zavedati, da če ne bo šlo, ne bomo vztrajali za vsako ceno.

 Smiley Afro

Iz našega štaba navijamo za vse, ki se bodo trudili  Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #36 : petek, 09.12.2011 : 19:44:44 »

In spet se je pokazalo, da je Zavetišče Horjul najboljše na svetu. Polona pa ena in edina!  Kiss Kiss Kiss
Vso srečo, Diva! Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #37 : petek, 09.12.2011 : 20:32:48 »

Čestitke in hvala vsem, ki se trudite s "čudovito" in ostalimi iz istega naslova  Afro bravo ljubezen
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #38 : petek, 09.12.2011 : 21:14:37 »

Smetka, saj ti cisto pase tale Diva Tongue Wink, ampak vseeno zelim, da vam uspe ... o vztrajnosti itak ne dvomim. Kapo dol Kiss objem
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #39 : petek, 09.12.2011 : 23:13:43 »

Zelo vesela za Divo in mladež, ki z vašo pomočjo tačkajo v pravo pasje življenje
in prvič spoznavajo, kako bi moralo že od vsega začetka biti njihovo življenje s človekom.

Diva ljubezen

Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #40 : sobota, 10.12.2011 : 00:34:32 »

Res vsem, posebej pa Divi (in Poloni in vsem, ki se z njo trudite) privoscim, da bi uspelo. objem
Na teh sprehodnih slikah (+ tile komentarji) ste me pa res prepričale, da Diva je lepotica (sam če bi ji dlaka še mičken zrastla, no).   Wink
Na začetku sem imela samo mega respekt pred Divo, pa dobro se mi je zdelo, da je blizu Smetkinega vratu, ne pa mojega. Zdaj se mi pa zdi res simpatikus s to šljivo na očki in pujskasto šnoflo, njene črno bele lise so res posebno krasne (in Smetkin "plan B" tudi Kiss ). Pa vedno znova moram misliti na to, kakšno zivljenje je imela pred poglavjem v ZH in kako bi se zgodba končala, če...

 Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #41 : sobota, 10.12.2011 : 07:12:46 »

Drzim pesti za vaju. Kiss Kiss Kiss Wink
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #42 : sobota, 10.12.2011 : 10:12:15 »





Logiran

tamcek
rad pišem
****
Sporočil: 367


WWW
« Odgovor #43 : sobota, 10.12.2011 : 11:05:06 »


Citat
Lepotica lubana, naj ti uspe skok v lepše in boljše življenje. ljubezen Vsekakor si ti in vsi trpeči kužki to zaslužite. Vse čestitke za vztrajnost pa gredo tvojim "vzgojiteljicam". Afro
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #44 : sobota, 10.12.2011 : 11:47:30 »

Ob tolikšni zavzetosti in požrtvovalnosti v uspeh sploh ne dvomim. Se mi pa zelo močno dozdeva, da tale pasja madam v posvojitev ne bo šla - intenzivno in dolgotrajno šolanje psa za seboj potegne stranski učinek, ne vem če ga je Simi omenila....namerč zelo močno medsebojno povezanost med vodnikom in psom, drugačno kot če za psa samo skrbiš in ga crkljaš...
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Diva - oddaja pod posebnimi pogoji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines