mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 02:56:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Piflarčki
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Piflarčki  (Prebrano 16037 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : nedelja, 11.12.2011 : 18:24:09 »

Se je pa izkazalo kako zelo, zelo je psihično uničena.

Res, reva boga  Sad

si najbolj prijazno bitje tega sveta. Predvsem pa jo zelo nežno in z veselim glasom kregaj Cheesy.

Sem in bom.

Ampak to samo pri njej velja, da ne boš do ljudi postala taka  Grin.

Tako dobra pa ne bo tale socializacija, nič bat 

U ta moja poza.....ne povem kaj pomeni, kar bojte se je Huh

Ccccc, govorica telesa, hahaha; kot da lahko skriješ kaj ( )

Logiran

vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #16 : nedelja, 11.12.2011 : 18:40:23 »

Ne vem no, meni zgleda tako, kot da Simi križ boli  Roll Eyes


Divi in Smetka, pridni šolarki sta  Kiss
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #17 : nedelja, 11.12.2011 : 19:08:04 »

Diva in Smetka! Nadsuper! Kako lepo je videt, ko gre dobro!  Kiss Kiss
Logiran
Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #18 : nedelja, 11.12.2011 : 22:10:11 »

Ooo, Diva je Smet v šolo spravla! Lepo, lepo, da bosta skupaj mal obnovili znanje  Tongue.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #19 : torek, 13.12.2011 : 12:46:45 »

kaj šele če Smetka ni dovolj prijazna z njo.

Žal sem se danes tako drla, da se me je najbrž do Ljubljane slišalo. Sem jo vzela s seboj na teren in ker je trajalo celo dopoldne, sem jo vmes peljala lulat. Od nekod se je vzel en ogromen spuščen pes, ki je imel namen napasti jo brez debat; pa ga je moj "ne" ustavil vsaj toliko, da je z ene strani ukrepal inšpektor, z druge pa lastnica z metlo, ker slišal itak ni nič. Diva je zavetje poiskala pri meni in dokler ni minilo, se niti premaknila ni, lubica moja zlata najboljša  ljubezen. Srčno upam, da je dojela, da moje kričanje ni bilo njej namenjeno, vsaj izgledalo je tako...
Logiran

simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #20 : torek, 13.12.2011 : 14:19:56 »

Ji bomo danes na kuhančku pokazali, da so psi ok Wink
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #21 : torek, 13.12.2011 : 21:04:50 »

Saj psi niso tako butasti. Načeloma bi morala punca ugotoviti, da si odgnala psa, torej si v njenih očeh še fino zrasla. Je pa hudič, ker bi ti lahko en tak asocialnež pokvaril ves trud, če bi mu napad uspel.
Logiran
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #22 : torek, 13.12.2011 : 21:09:25 »

Divi se ni nič poznal napad, Polona se je pa tudi sprostila, ko ni Diva nobenega pojedla Grin
Je pa imela Polona srečo, da je imela prijaznega in simpatičnega spremljevalca, ker je Diva pokazala vso svojo moč in vztrajnost Angry
Logiran
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #23 : torek, 13.12.2011 : 22:20:55 »

Veliko ljudi se sprašuje, zakaj te pse dajemo v takšne situacije, kot je sprehod v mestu in zakaj jim ne damo čas, da se pokažejo kakšni so.
Zakaj? Zato, da lahko vidimo kakšni so v za njih ekstremnih, za nas pa življenjskih okoliščinah.
Če danes ne bi vzeli s seboj Lady, bi se psica začela intenzivno oddajat, saj se je izkazala za zelo super psičko.
Pa ni. Ni prenesla družbe 15 psov, ki so bili popolnoma "normalni" mladički, in okoli 20 ljudi. Nihče se ni vanjo vtikal, nihče ni nič hotel. Pa ni prenesla sprehoda po temi in čez podhod in po pločniku naprej. Niti nismo srečali veliko ljudi ali psov, niti avtomobilov. Psica popolnoma odpovedala in smo jo poslali nazaj.
Ja, tudi Luna in Lilu sta imeli probleme, ampak smo jih lahko rešili. Lady pa nikakor ne in je njeno telo šlo v čedalje večji šok in paniko.
Zato se psica do nadaljnega ne oddaja
Prvih 100 metrov je še šlo ok.


Takoj, ko je prišla v podhod je bilo pa konec.

Od tu naprej je šlo samo še navzdol, zato smo zaključili in jo poslali nazaj, da ne naredimo še večjo škodo Undecided

Lilu je imela večje težave, predvsem s gručo ljudi in se ni tako dobro odzivala, tako da je bila danes kar malo boga. Moram pohvalit kolegico, ki verjamem da bi delala drugače. Vendar mene je danes zanimal odziv psov, da vemo kaj in na čem moramo delat.


Najbolj me je presenetila Luna, ki je potem, ko sem pokazali vodnici kaj naj naredi, ko noče it, začela hodit in je bila čisto ok. Pohvale gredo vsekakor njej, ker je ona tista, ki prenaša mirno na njo Wink


Diva je do psov in ljudi popolnoma neproblematična


Je pa res pokazala svojo moč in vstrajnost in je vlekla in vlekla in vlekla. Polona je imela zlatega spremljevalca, ki je zabaval njo in vodil Divo.


Ostale fotografije: https://picasaweb.google.com/100952276010941126048/Mesto131211
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #24 : torek, 13.12.2011 : 22:54:30 »

Boga Lejdička naša, ampak naslednjič bo gotovo šlo.
Sicer je bilo pa fajn  ljubezen
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #25 : torek, 13.12.2011 : 23:29:58 »

O, kako fajn poučno poročilo. Super ekipa ste in želim vam, da bi uspelo vse pupice "skulirat" Kiss Diva pa že zdaj izgleda "en čisto navaden naročni scartanček". Vesela Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
_lori
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 331



« Odgovor #26 : sreda, 14.12.2011 : 00:21:33 »

Poglej no, Sine pa Smetka v team-u.  Cheesy  Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #27 : sreda, 14.12.2011 : 07:15:34 »

Sine pa Diva misliš  Tongue
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #28 : sreda, 14.12.2011 : 07:56:21 »

Bravooooo! Lady, ti pa kar počasi in bo vredu, psičke zlate in predvsem njihovi vodniki!  Kiss Kiss
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #29 : sreda, 14.12.2011 : 15:06:26 »

Auč, to je pa res šok terapija....še za kakšnega vsega hudega navajenega mestnega cucka zna biti podhod ponoči strašljiv....
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Piflarčki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines