mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 07.06.2024 : 02:05:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sonny in Miži – s kavča na kavč
Strani: 1 ... 103 104 105 106 107 [108] 109 110 111 112 113 ... 135   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sonny in Miži – s kavča na kavč  (Prebrano 347348 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1605 : sreda, 24.02.2016 : 11:21:16 »

Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #1606 : sreda, 24.02.2016 : 11:26:00 »

Ne, to je Šon Koneri, on ni iz Štar Worš.

Miži Wan Kenobi http://screenrant.com/wp-content/uploads/obi-wan-kenobi-star-wars-alec-guiness.jpg Tongue
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1607 : sreda, 24.02.2016 : 11:30:39 »

Saj sem namenoma dala Konerija, kaj ne vidiš, da sta oblečena v popolnoma isti model ogrinjala  Tongue
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1608 : sreda, 24.02.2016 : 12:32:15 »

Saj sem namenoma dala Konerija, kaj ne vidiš, da sta oblečena v popolnoma isti model ogrinjala  Tongue

Tole je pa visoka moda. Topšit!

Uspela sem pridobiti ekskluzivno novico  iz modnega bloga "Sonny & Miži Style":

"Prihaja pomlad. Na modnih brveh so se pojavile tople, mehke pašmine zemeljskih barv. Toplo priporočava - vedno boste videti šik in elegantni!  Cheesy

Priporočam, da tole novico skrijemo pred našimi kuŠki - drugače bodo vsi hoteli imet ... Tongue Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1609 : sreda, 24.02.2016 : 23:44:38 »

Uspela sem pridobiti ekskluzivno novico  iz modnega bloga "Sonny & Miži Style":

"Prihaja pomlad. Na modnih brveh so se pojavile tople, mehke pašmine zemeljskih barv. Toplo priporočava - vedno boste videti šik in elegantni!  Cheesy
Grin Grin Grin
Ampak Pepsi ni skopirala nadaljevanja ekskluzivne novice Tongue :

"Za najbolj drzne so na voljo tudi pašmine v ognjenih barvah. V njih boste še posebej izstopali in vzbujali občudovanje na vsakem koraku."

 Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1610 : četrtek, 25.02.2016 : 05:11:44 »

Babe Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1611 : četrtek, 25.02.2016 : 08:58:29 »

Hehe, tole pa ni več catwalk ampak že kar dogwalk! Grin

Razmišljam, da bi eno azilaško uro v tej pomladi prevzela Sonny in Miži in sošolcem/sošolkam predstavila najnovejše modne smernice in trende, seveda tudi vse nazorno prezentirala.

modnamačkapress, pardon modnipespress! Cool
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1612 : sobota, 05.03.2016 : 23:38:13 »

Še pomnite, tovariši(ce)? Huh

Oktobra 2010 se je v Zavetišču Horjul znašlo tole:

 Smiley
Kmalu zatem pa še tole:

 Smiley
In potem se je zgodilo … love love


V horjulski arhiv so ju sicer pospravili 25. februarja 2011, a sta na to, da Baba Kojn zbere moči za prevzem sram, čakala do 5. marca. Na današnji dan pa sta se končno preselila na moj svoj kavč Cheesy

Sprva nekoliko zaskrbljena in prestrašena wtf


... a ne za dolgo Grin




Kljub občasnim oslarijam (ja, tudi pri nas je, med drugim, smrt storil en potpuri Cry)


... smo se hitro navadili drug na drugega Cool
Prva petletka je minila (pre)hitro Lips Sealed. Po njuni zaslugi je vsak dan drugačen, a (skoraj) vedno zabaven Smiley. Sonny in Miži nista primerna za ljudi s slabimi živci pevka. Sposobna sta te spraviti na rob obupa butnglavc, takoj zatem pa naredita kaj, da se stopiš od sreče ljubezen ali pa jokaš od smeha . Meni sta pisana na kožo love love




























V teh petih letih smo spoznali kup novih prijateljev objem




... večkrat pa srečamo tudi tiste, s katerimi sta fanta "gulila klopi" v Horjulu guncagunca


Še vedno pridno obiskujemo šolo naše tršice Xene book


... in če bi mi kdo pred nekaj leti rekel, da bom nekoč dirkala po poligonih huh in vstajala pred zoro Lips Sealed zato, da se bom šla tekme v agilityju, bi ga mirno obdolžila, da mu manjka precej kolesc v glavi butnglavc




Danes torej praznujemo darilo
In ker je bil danes tudi prvi šolski dan Smiley, smo obletnico zapili skupaj s sošolci drink. Kejt je naredila svojo tradicionalno torto za človeke njami


... Sonny in Miži pa sta sošolce Kiss obdarila s svojimi najljubšimi priboljški Azn


Zelo smo se razveselili daril naše tršice Kiss, še posebej pištole za priboljške!!! Shocked Shocked Shocked


Ker je praznovati luštno Wink, bomo to počeli tudi jutri Cool. KuŠka bosta dobila svojo torto veselje, potem bomo pa ves dan poležavali na kavču in trenirali streljanje z novo pridobitvijo Grin

Poročilo o drugem delu praznovanja sledi jutri zvečer, do takrat pa lep pozdrav od slavljencev Kiss Kiss






Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #1613 : nedelja, 06.03.2016 : 00:23:27 »

Ja pa iiii! objem Čestitke za nadvse uspešnih prvih pet let sobivanja in skupnega uživanja. Kiss
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1614 : nedelja, 06.03.2016 : 00:30:57 »

Ježeš, kakšna piščanca sta bla, zdej pa taka oreng dedca Cool.

Vse najboljše ob prvi petletki, na vsaj še 3, da bo plansko gospodarjenje popolno Grin.

Na slikce pa sploh nimam komentarja, ker bi blo čist preveč "iii"-jev Wink Kiss.
Torto pa že cel dan hvalim tistim, ki me hočejo poslušat in tistim, ki ne Tongue, upam, da jo bom sanjala Cheesy njami.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1615 : nedelja, 06.03.2016 : 00:46:42 »

Pet miljonov razlogov je, zakaj bi taledva modela morala dobit torto vsak dan - pa da zdaj ne naštevam klele, bom le voščila in vsem skupaj zaželela še veliko srečnih in zdravih skupnih let  darilo happy birthday drink
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #1616 : nedelja, 06.03.2016 : 09:33:03 »

Ježeš kakšni bejbi fejsi na začetku. love

Skratka, najljubši agility sošolci in nasploh super prijatelji, vse najboljše za petletko!  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1617 : nedelja, 06.03.2016 : 11:06:17 »

 ljubezen  Iiiiii .... pa še wiiiiiii! Cheesy   Ob takih priložnostih je pa sigurno dovoljeno cviljenje.

Draga Perjatla, ČESTITAMO IN NAZDRAVLJAMO tudi iznašega brloga.  bravo

Pa kolk fensi pištolo sta dobila, wau! Sem kar mal fouš. Obvezno poročajta, kako stvar deluje. njami

Praznovanje mora bit pa cel teden, ne samo včeraj pa danes. To sporočam Jst Cockta!  Cheesy

objem

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1618 : nedelja, 06.03.2016 : 11:52:11 »

Iiiiiiiiiiiiiiiii
Čestitamo
Vi st tanajtanajbol zmagovalna kombinacija evr objem ljubezen
Želimo vam veeeeeliko zdravih obletnic, za neumnosti boste pa že sami poskrbeli Kiss Kiss Kiss
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #1619 : nedelja, 06.03.2016 : 12:22:21 »

Še jaz, še jaz...iiiiii, kak ste vi vsi skupaj fajn, vse najboljše in še veliko smejočih, jokajočih, živce parajočih let vam želijo babe iz celjskega  ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 103 104 105 106 107 [108] 109 110 111 112 113 ... 135   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sonny in Miži – s kavča na kavč
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines