mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:00:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: CRUFTS 8.-11.3.2012
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: CRUFTS 8.-11.3.2012  (Prebrano 29578 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« : četrtek, 08.03.2012 : 15:07:50 »

če koga zanima

letos je vsa stvar LIVE na YOUTUBE

danes so "Toy and Utility"
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #1 : četrtek, 08.03.2012 : 20:48:11 »

Heh, itak, takrat ko se jst odlocim ne-gledat, se oni odlocijo ne podelit BOB pekincanu in buldogu. Si zelim, da bi slisala komentatorja/komentatorje. A je kdo gledal? So kaj omenjali? http://www.thekennelclub.org.uk/item/4199
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #2 : petek, 09.03.2012 : 14:34:42 »

jaz sem gledala zvečer grupe, pa moram priznat, da nisem mela prav naglas (razen ob pudljih in pomerancu  Tongue) tako, da ne vem, če je bilo kaj govora ...

glede na prebrano bi rekla samo to, da se strinjam z veterinarji (zdravje) se pa zraven sprašujem ... psi so po standardu ... torej je "krivda" pri sprejetju standarda.

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3 : petek, 09.03.2012 : 17:21:15 »

Jaz sem pa sinoči kliknila na tvoj link in nato skoraj tri ure gledala med delom (bolje rečeno, namesto da bi zbrano delala Tongue ) razne filmčke, od agilitija, prikaza raznih pasjih aktivnosti, policijske pse, ma super mi je minil čas Smiley
Tale filmček mi je pa najljubši do sedaj - bivši zavetiščarji na agility parkurju, v drugi grupi nastopa celo kuža s tremi tačkami in neznansko uživa Cheesy
http://www.youtube.com/watch?v=DVQo9PmELdg&feature=share
Logiran

Unikatne tablice in portretki
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #4 : petek, 09.03.2012 : 19:55:22 »

to je live do 11.3.  Wink

maš še cajt gledat in "zbrano" delat zraven  Grin Grin
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #5 : petek, 09.03.2012 : 20:09:56 »

Clumber danes ni sel skoz (ektropij, sekundarni konjunktivitis). Me prav zanima kaj bo pri ostalih pasmah.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #6 : petek, 09.03.2012 : 21:41:52 »

u a veš kateri je bil BOB??

Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #7 : petek, 09.03.2012 : 21:44:36 »

sem našla  Wink
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #8 : sobota, 10.03.2012 : 06:38:26 »

Tale filmček mi je pa najljubši do sedaj - bivši zavetiščarji na agility parkurju, v drugi grupi nastopa celo kuža s tremi tačkami in neznansko uživa Cheesy
http://www.youtube.com/watch?v=DVQo9PmELdg&feature=share

Res super filmček Cheesy Sicer zanimivo, da pri slalomu samo 6 palic, samo vseeno Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #9 : sobota, 10.03.2012 : 10:43:13 »

Aska 2005, tu itak ni šlo za tekmovanje, samo predstavili so se za gledalce in po mojem je bila zato proga bolj prilagojena. Sicer pa imaš ful "tapravih" tekmovalcev na filmčkih, recimo ABC jumping, še finale small in medium ... in še dosti agilitija na Cruftsovem kanalu Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #10 : sobota, 10.03.2012 : 11:11:42 »

Samo vseno , če se predstavlja agility, je prav, da bi bilo vseh 12 palic slaloma. Samo ja kle se je res šlo samo za predstavitev agija. Tudi nikoli se le ta drugače ne začne z tunelom kot z njim konča. A očitno njim je bilo to to. Samo da je malo popestritve.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #11 : sobota, 10.03.2012 : 11:56:58 »

Seveda, jaz mislim, da je lepo, ker tako gledalcem predstavijo, da lahko tudi s psi iz zavetišč in raznimi mešančki -  delaš kaj takega kot je agility, reševanje in podobno. Lepo se mi zdi, ker napovedovalci prav pri vseh predstavitvah (pa naj bodo lovske aktivnosti, reševanje, dog dancing ....) povejo kaj o psu in lastniku, še posebej pa vidim, da prav pri psih iz zavetišč ljudi povabijo, naj se opogumijo vprašat za informacije pri zavetiških organizacijah, če razmišljajo o tem, da bi imeli psa. Glede na prireditev, kjer je ogromen del posvečen "tekmi" za naj pasemske pse, se mi zdi zelo pozitivno, da je toliko predstavitev prav v smislu, kaj vse lahko psi in lastniki (ne glede na pasmo in standarde) skupaj z užitkom počnejo Smiley
Prav tapravi tekmovalni agility, jumping itd. pa itak gledalci vidijo v tekmovalnem delu. Tiste proge so pa prav hude Wink
Tule se mi zdi pa da je bil bolj poudarek na tem, da naredijo tako progo, da je psom in gledalcem v užitek in da so jo sposobni "oddelati" prav vsi iz predstavitve - ker pač ne gre za tekmo Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #12 : sobota, 10.03.2012 : 12:41:12 »

mamaF, se popolnoma strinjam, prav lepo je videti zavetiščarje ipd na posnetkih iz Crufta.  Pa tudi drugače.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #13 : sobota, 10.03.2012 : 13:11:48 »

lana levai iz hrvaške je lastnica tele psičke in tale psička je dejansko bila že nekajkrat na crufts-u

http://www.youtube.com/watch?v=7ubTCBN_l1E
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #14 : sobota, 10.03.2012 : 13:25:47 »

»Our concern lies with the fact that the vets are looking at these dogs from a very much a veterinary point of view.« (Carol Paige)
A? Kako pa naj drugace?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: CRUFTS 8.-11.3.2012
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines