mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 22:23:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 271050 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1065 : sreda, 24.04.2013 : 11:21:39 »

Ker sem šele pasji začetnik, sem precej poslušala in brala o vzgoji, kaj sme in česa ne in mi je malo manjkalo to "dovoljenje", da ga lahko tudi valaš po rokah, dokler so zadeve jasne, kdo je kdo.

pa saj to sem povedala.... Roll Eyes
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1066 : sreda, 24.04.2013 : 12:28:13 »

mimogrede - kje se pa dobi to "pobruhano pregrinjalo"? Slisi se tko kulsko, da bi bilo definitivno hudo uporabno za kaksen stos.  Smiley Recimo mami na kavc nastavit.  Tongue Grin

malo sem pobrskala, pa nisem našla drugje kot na amazonu.
tukaj je pa DIY varianta, ki na prvi pogled zgleda zelo prepričljivo http://www.youtube.com/watch?v=dh4yYIQiQdI

sori Nikica za tovrstni offtopic  Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1067 : sreda, 24.04.2013 : 15:47:51 »

pa saj to sem povedala.... Roll Eyes

No, zdaj vidiš, da sedimo na ušesih 



ps:
Res si povedala, ampak to je bil en stavek.
Ostalih 56846 je pa bilo na temo poslušnosti  in tistega enega stavka se meni dogaja več kot ostalih 56846  predaja
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1068 : sreda, 24.04.2013 : 16:24:14 »


Maturantka vsa vesela reče: "a veš, kdaj sem domov prišla?"
Vem, lubica, ob petnajst do šestih zjutraj, sem te slišala.

Joooj, ko jaz kdaj kaj takega izjavim, se potem takoj počutim kot sitna stara babnca, točno taka kot sem si rekla, da ne bom nikoli, ko me je še od hčerini zibelki ljuba tašča zasipala z modrostmi tipa "majhni otroci, majhni problemi, veliki otroci, veliki problemi" pa "ne si želet, da prehitro odrasejo, zdaj je še najlepše" pa "zdaj jamrate, ker ponoči ne spite zaradi krčev ... boste že vidli, kako je to, ko ne moreš spat, ko čakaš, kdaj bo otrok po žuru kooončno domov prišel" ... "eh, ja, boš že videla, ko ne boš mogla oči zatisnit od skrbi - ti rečem, spomni se čez 15 let, kaj se ti rekla!" Evil
Pa pademo vsi po vrsti na isto finto, ko je čas za to Grin

Ker naša tašča nama je tudi zmeraj zjutraj povedala, kdaj sva prišla s kake osmice ali žura midva zaljubljenca Grin Potem je bil pa Moj še tolk žleht, da znal reči "O, ne, mama, ni bilo 5:15, je bilo pa kar lepo 5:23" Tongue Evil


Ampak moram pa priznat, da sem zgrožena nad mislijo, da so se tudi moji tkole pogovarjali o meni/naju/nas pred 15 leti oz. že od časov valete naprej. Shocked Lips Sealed huh Ker jst sem bla ful resna in to je krivično. Huh sram
Ja, kaj si pa mislila, SD Valjda, da sta te takole opravljala, saj sta vendar mama in tata - vsi smo isti Evil
Ko še ne hodijo, tečejo debate o tem, kateri že bolj pokonci glavco drži, pa kateri že korenček papca, potem gre naprej v stilu, kateri je bolj priden na angleških tekmovanjih in kateri je lepšo čestitko za 8. marec naredil - nakar se zadeve stopnjujejo do števila vpisov v dnevnik in popravcev, potem so pa že skoraj v.d. tast/tašča debate, ko nam začnejo njihovi punce in fantje okoli vogalov "markirat" Tongue Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1069 : sreda, 24.04.2013 : 17:55:37 »


tukaj je pa DIY varianta, ki na prvi pogled zgleda zelo prepričljivo http://www.youtube.com/watch?v=dh4yYIQiQdI

Kuuuul, vse imamo doma! Mekol lepilo, od Bertota na prafaktorje nacufane viledice, barve pa tudi, hehehe Grin

Maja01 bi tole lastni materi na kavč nastavljala, jaz pa lastni hčeri pod povšter, kam gre ta svet
Rava, hvala za zabavne nasvete Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1070 : sreda, 24.04.2013 : 19:42:33 »

Kuuuul, vse imamo doma! Mekol lepilo, od Bertota na prafaktorje nacufane viledice, barve pa tudi, hehehe Grin

glede na koncentracijo žlehtnobe na tem forumu  Evil Evil, lahko še kakšno viška narediš in daš na licitacije  Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1071 : četrtek, 25.04.2013 : 00:37:12 »

No, zdaj vidiš, da sedimo na ušesih 



ps:
Res si povedala, ampak to je bil en stavek.
Ostalih 56846 je pa bilo na temo poslušnosti  in tistega enega stavka se meni dogaja več kot ostalih 56846  predaja
Čisto normalno, a ne Xena? Ta resni novopečeni pasji običajno slišijo predvsem ostale stavke in potem psa poštimajo in se jim še enkrat pove še ta stavek.  Grin Problem so tisti, ki slišijo samo ta stavek ...  Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1072 : četrtek, 25.04.2013 : 06:28:07 »

Aaahhhaaahhhaaa, zdajle se mi ni dalo it delat in sem slučajno prebrala tole temo o najstnikih. No, zdaj sem pa za cel dan dobre volje in naspidirana. Mal zato, ko se spomnim svojih najstniških let Roll Eyes Cool, mal pa zato, ko pomislim kaj me še čaka huh plesalec predaja
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1073 : sobota, 27.04.2013 : 17:30:24 »

Ja, Kocka, drviš tja...!!  Cool


Znanka me je povabila na kavo, da mi pove, da misli, da je Maxi pes njihovega žlahtnika  Undecided. Nič ni vedela, od kod naj bi ga dobili.
Razloži, da niso kaj pretirano zanj skrbeli, ga vodili lulat in kakat, da je bil v glavnem kar spuščen. Sosedje so ga menda parkrat naložili v avto in odpeljali  Undecided. Da je njim vseeno, če ga nimajo več, da lahko ostane pri nas, ker skrbimo zanj.
Da je baje že enkrat bil v Horjulu, pa so ga šli tja iskat.
Tukaj sem jo ustavila in povedala, da je nemogoče, da bi bil že v Horjulu in odšel od tam neoznačen.
Potem sem vprašala, kje ti ljudje stanujejo in ker stanujejo nekje v smeri Vrhnika - Logatec, je malo verjetno, da bi ga našli potem v Vodicah  Shocked.
Nato ni bila več gotova, da je to isti pes, presodit pa itak ne more, ker ga v živo prej nikoli ni videla. Shocked
Poleg tega mi je rahlo neverjetno, da bi bil Maxi tako miren in uravnovešen, če se res nihče ne bi z njim nič ukvarjal. A je to sploh možno, da bi bil tak, kot je, če bi ga kar prepuščali samemu sebi hodit okrog? Je možno, da ima pes tak karakter, da nanj ne vpliva to, kako živi eno leto?

Saj ne da bi se bala, da bi mi ga vzeli, ampak lušno pa ni bilo poslušat. Čeprav so oni veseli in zadovoljni, da je zdaj v dobrih rokah.

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1074 : sobota, 27.04.2013 : 19:53:04 »

Nič se ne sekiraj, čez eno uho noter, čez drugo ven.  Wink Dejstvo je, da iz ZH ne bi odšel neoznačen, tako da zagotovo ni isti pes.

O tem kakšen bi bil, če bi bil, je pa težko kaj reči, možno je vse, pa čeprav je malo verjetno.
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #1075 : nedelja, 28.04.2013 : 07:44:24 »

Točno to, iz zavetišča ne bi odšel brez čipa. Poleg tega mi je pa čudna razdalja, Maxi ni ravno tip psa, ki bil pohajkoval okoli, ne rečem, če bi bil to kakšen sledni pes ali pa polarec, ti res naredjo ogromno km, ampak Maxi s svojimi malimi nožicami, da bi prišel iz Logatec-Vrhnika do Vodic Undecided Po moje bi se kje prej ustavil, pri kakšnih ljudeh in se malo počohal. Smiley

Drugače pa Vio poglej, kaj naredi eno leto, ko je pes odvisen sam od sebe oz. pri slabih lastnikih, ima še toliko fobij in nezaupanja, da vprašanje, če se bo znebila vse te čustvene prtljage do konca življenja.

Res pa je, da njegovi lastniki očitno niso bili bogve kaj, saj ne bi pristal v zavetišču nečipiran. Ne rečem, da se pes ne more zgubiti, ampak, da ne poskrbiš, da je označen, še posebej če je to določeno z zakonom Angry
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1076 : ponedeljek, 29.04.2013 : 13:25:45 »

Kako misliš, ni moja igrača, a se on mogoče igra z njo???
http://shrani.si/f/3J/bk/2y6oxAA4/20130429103725.jpg[/img]]


A grem lahko pliiiis k tebi v naročje, Nike mi rit voha!
http://shrani.si/f/o/Hu/3qLSyBD3/20130429103830.jpg[/img]]


Dobr no, pol pa ne... Undecided
[url][/url]


Tiger se fotosešnov ne gre, pravi, da sem čudna.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1077 : ponedeljek, 29.04.2013 : 20:44:36 »

Kaj naj človek drugega reče kot  ljubezen ljubezen ?
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1078 : ponedeljek, 29.04.2013 : 21:39:46 »

Jest sem takooo zaspana...
http://shrani.si/f/1m/Y8/1w42VEXh/20130429164916.jpg[/img]]

Ne morem več gledat...
http://shrani.si/f/3P/ql/1MWMa3UP/20130429164903.jpg[/img]]


Pokrivam se še vedno z repkom, tako, kot sem se včasih v Horjulu
http://shrani.si/f/1a/Tv/g39TXX6/1/20130429164646.jpg[/img]]


Teli s Von Horjulci se lepo razumejo med sabo, gliha vkup štriha  Wink
[url][/url]
Logiran
Mišav
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #1079 : ponedeljek, 29.04.2013 : 21:47:06 »

Ful sta lepa srčka  ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines