mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 13:23:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 271028 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1365 : nedelja, 29.09.2013 : 18:37:13 »

Razloži ti meni raje, Guspa, zakaj ti lahko kakaš na toplem in suhem, on pa ne sme? Ha? Haaa??

LP, M.  Angry Angry Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1366 : nedelja, 29.09.2013 : 19:45:16 »


Kako pes ve, da zunaj dežuje? To moram enkrat pobarat ta pasje  Undecided.


Naš pes ve to po naslednjih znakih: šefica najprej piz** čez bedno vreme, potem povleče ven vetrovko, če pada močno še šuškave dežne hlače, na koncu še zelene gumijaste škornje. To je zadnji opozorilni znak.
Potem je pač treba ven. Zdajle recimo sledi točno ta procedura Smiley
In sploh ni slabo, saj je zunaj v dežju ponavadi blažen mir in tišina in se (šeficini) možgani odpočijejo od nerganja ostalih vremensko občutljivih članov familije Tongue Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1367 : ponedeljek, 30.09.2013 : 08:44:39 »

Kako pes ve, da zunaj dežuje? To moram enkrat pobarat ta pasje  Undecided.


 Grin Grin Grin Enostavno ve.  Cool Še preden začne deževati, Boni že vse ve.
Pri nas smo včeraj bili zunaj točno 2x5minut. V eni minuti je opravila vse, kar ponavadi razvleče čez vsaj eno uro in več.  Roll Eyes Grin Poze so bile iste. In flis smo potegnili iz omare.  Roll Eyes
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1368 : ponedeljek, 30.09.2013 : 09:23:46 »

Huh, na srečo pa pri nas, pri vsej pestri paleti v krdelu, ni DEŽOMRZNEŽA, tako da se lahko komot skupinsko odpravimo ven. Če res močno pada - uliva - potem je Xena malo nesrečna, saj ji dež pada v ušesa ampak takih huronskih nalivov je na srečo malo. Se pa potem zaveš, da pri taki gruči veliko dlje časa porabiš za frotiranje in sušenje ampak kaj češ, tak je lajf - neprecenljivo je veselje do kože premočenih psov, ko jih sfrotiraš, potem se pa še malo po preprogah, dekah in kavčih "vozijo".... Grin Grin
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1369 : ponedeljek, 30.09.2013 : 09:28:28 »

  neprecenljivo je veselje do kože premočenih psov, ko jih sfrotiraš, potem se pa še malo po preprogah, dekah in kavčih "vozijo".... Grin Grin

kenede...to je tudi meni najbolj zabavno   Xena, tebi pa kapo dol, ker moraš pa kar precej frotirati, preden ste vsi suhi.  Tongue   

-in zdaj sem se ravnokar spomnila nove besede za v Slovar! Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1370 : ponedeljek, 30.09.2013 : 09:51:45 »

Saj res, če ve, kakšne volje si, potem je ja logično, da tudi ve, kakšno vreme je zunaj.
In kako zna hitro lulat, če je dež  Grin, tako kot Boni, vse, kar sicer raztegne na eno uro, zna opravit v desetih minutah.

Razloži ti meni raje, Guspa, zakaj ti lahko kakaš na toplem in suhem, on pa ne sme? Ha? Haaa??

LP, M.  Angry Angry Angry

Draga Mila,
da bo disaster še večji, ti povem, da tudi midva morava hodit ven na stranišče aljeti azimi, ker je Naša najin wc postavila na balkon!  Angry
Kam lahko vloživa pritožbo?  Angry

v rit zmrznjena Nike
(in Mucko, ampak on je nepismen, zato pišem še zanj)  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1371 : ponedeljek, 30.09.2013 : 10:06:54 »

aljeti alzimi  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #1372 : ponedeljek, 30.09.2013 : 16:55:43 »

Grin Grin Grin Enostavno ve.  Cool Še preden začne deževati, Boni že vse ve.
Pri nas smo včeraj bili zunaj točno 2x5minut. V eni minuti je opravila vse, kar ponavadi razvleče čez vsaj eno uro in več.  Roll Eyes Grin Poze so bile iste. In flis smo potegnili iz omare.  Roll Eyes

Pri nas se ve samo, da dežuje na vrtu in seveda ne gremo ven. Roll Eyes Potem se šefica odpravi na drugo stran, proti vhodnim vratom. Takrat je nepopisno veselje, da oni grejo pa na suho. Huh Ko pridemo končno ven, pa dobim take poglede, kot da sem jim mamo ubila, češ: "Halo Šefica, zakaj si pa tukaj dež prižgala?"  Huh Huh Huh
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #1373 : ponedeljek, 30.09.2013 : 17:45:14 »

Žužka, tale deževna pa zmaga 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1374 : ponedeljek, 30.09.2013 : 17:49:29 »

"Dež prižgala" hahaha, to je direkt za v slovar
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1375 : ponedeljek, 30.09.2013 : 18:40:30 »

Pri nas se ve samo, da dežuje na vrtu in seveda ne gremo ven. Roll Eyes Potem se šefica odpravi na drugo stran, proti vhodnim vratom. Takrat je nepopisno veselje, da oni grejo pa na suho. Huh Ko pridemo končno ven, pa dobim take poglede, kot da sem jim mamo ubila, češ: "Halo Šefica, zakaj si pa tukaj dež prižgala?"  Huh Huh Huh

Cakaj, a to jih vedno na isto foro vrzes??
A niso psi, khm, pametni ??   Roll Eyes
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #1376 : ponedeljek, 30.09.2013 : 19:57:36 »

Cakaj, a to jih vedno na isto foro vrzes??
A niso psi, khm, pametni ??   Roll Eyes

Ne samo, da tukaj pamet zašepa, potem so še užaljeni!  huh
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1377 : ponedeljek, 30.09.2013 : 20:33:39 »

Hehe, ja, zelo podobno je pri nas.  Grin Grin Grin
Če slučajno Boni zamoti radio, in greva celi veseli ven - le do prvega okna na hodniku, kjer je rahlo šokirana, na izhodu jo pa moram dobesedno porinit čez vrata. In potem še vlečt na silo čez celo dvorišče....le kako to zgleda za gledalce na oknih... Shocked Roll Eyes
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1378 : torek, 01.10.2013 : 00:23:34 »

No, Boni vsaj razume, da če dežuje pri oknu, potem dežuje tudi pri vratih. Naša dva sta pa čist paf Shocked, ko stopita ven na dež, čeprav sta prej celo uro skoz okno gledala kako naliva Roll Eyes Grin
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1379 : torek, 01.10.2013 : 09:04:33 »

Naši pa depresivno gledajo skozi okno v dež in jaz naivno vsakič upam, da ne bo noben želel prestopit hišnega praga, ko ga bodo zagledali tudi v živo  butnglavc Ampak potem so pa luže in dirjanje po njih z odprtimi gobci, največji žur, pa žoga tudi najboljše drsi po mokri travi, da o mokrem bremzanju s tacami sploh ne govorim  butnglavc
Vsak pa doma, za vsak sprehod, potem pokuri eno veliko kopalno brisačo, da je sploh "zrel" za takojšnje odlaganje na svoj prostor  huh
Logiran
Strani: 1 ... 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines