mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:03:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 329331 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #30 : sreda, 08.08.2012 : 06:05:59 »

 Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #31 : sreda, 08.08.2012 : 07:49:52 »

Kako se pa temule Jakcu dobro godi Cheesy
Super!!!
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #32 : sreda, 08.08.2012 : 11:32:45 »

Tretji poskus samote ni uspel najbolje Cry  Shocked demoliral box - beri spulil eno žičko  Undecided , zvlekel zunanjo brisačo, ki služi kot zavesica noter v box in jo scefral na kose, kong s sirom in piškotki pa je ostal nedotaknjen  Huh Mogoče pa mu program na TV SLO1 ni bil všeč  Evil Ampak mi se ne damo ... naš miško je najboljši pes na svetu  ljubezen !!!!!!
Edino razmišljam, bo treba en bolj trpežen box nabavit  Huh
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #33 : sreda, 08.08.2012 : 12:25:58 »

 Angry Sem skoraj gotova, da ste ga notri zaprli za več kot 7 minut. To je pa absolutno preveč. Bogi bogi Jack Sad.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #34 : sreda, 08.08.2012 : 13:39:23 »

Hm, pri nas se v nasprotju z vsemi kinološkimi teorijami boks ni obnesel, ko je bila sama. Tulila je dvakratno - ker je bila v boksu in ker je bila sama, čeprav sem jo zapirala vanj tudi, ko sem bila doma. Potem je nekajkrat ušla ven sama in ko sem se vrnila, je bilo tuljenja bistveno manj, sedaj je že brez težav sama (no, skupaj z drugim psom in mačkoma) zaprta v sobi s kuhinjo, ko odidem. Pred vhodnimi vrati je ne pustim, ker bi bile arije.
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #35 : sreda, 08.08.2012 : 13:55:22 »

Heh, naša je tudi samoto bistveno bolje prenesla na kavču Evil,  tako da potem nismo vztrajali z boxom.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #36 : sreda, 08.08.2012 : 13:58:58 »

Moja je sicer vedno pripopana na šipo od vrat, ko se vrnem, ampak vsaj tuli ne več. Prej je bilo pa volčje zavijanje, ne cviljenje. Grozljivo.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #37 : sreda, 08.08.2012 : 14:02:04 »

Heh, naša je tudi samoto bistveno bolje prenesla na kavču Evil,  tako da potem nismo vztrajali z boxom.
Hehe, kako poznano! Poskusite s kakšnim drugim prostorom. Pa v temo od E.T. pokukajte. Tam so imeli podobne žure.
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,26280.2220.html

Se bo navadil, v to ne dvomim. Malo časa bo pa rabil...pikec zlati. Sicer pa...kaj pa ste mislili, zakaj ima take veliiiikeee šape? Srček zlati.  Wink Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #38 : sreda, 08.08.2012 : 14:05:12 »

Pri nas se je pri obeh obneslo zapiranje v sobo za različno dolgo tudi, ko sem bila doma. Čisto toliko, da se navadi, da ne dobi histeričnega napada vsakič, ko se vrata zaprejo.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #39 : sreda, 08.08.2012 : 17:20:58 »

Mogoče pa mu program na TV SLO1 ni bil všeč  Evil

Ja valjda, kdo pa še to gleda....  Roll Eyes   
Kaj mučiš reveža s TV SLO1, drugič mu naštimaj SkyNews. Al pa TV Golica, vse je boljš kot SLO1.  Cool Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #40 : sreda, 08.08.2012 : 17:40:35 »

Hvala za komentarje in nasvete. Ravnokar sem prebirala dogodivščine E.T. in me je kar strah postalo ko sem videla zveriženo kletko ...  Huh Cry SEm naredila napako, da sem ga prehitro pustila samega za 1-2 uri  butnglavc
Danes ne bo več sam, od jutri dalje pa začnemo navajanje na 5 min samote. Pa Sky News  Wink ...
Vedno bolj pa tudi razmišljam o alu boxu, ki bo služil tudi kot prenosen domek za na počitnice itd. ... in kjer bo mali bolj varen  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #41 : sreda, 08.08.2012 : 18:06:49 »

Golico mu dajte, ta muzika je tako narejena, da jo večina majhnih otrok ful obožuje in jih spravi v dobro voljo. Ni hudič, da ne bo tudi kratkotačnika Tongue Tongue Evil
Saj vem da ni smešno  - veliko uspeha vam želim pri navajanju na samoto Wink
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #42 : sreda, 08.08.2012 : 18:34:30 »

Golico mu dajte, ta muzika je tako narejena, da jo večina majhnih otrok ful obožuje in jih spravi v dobro voljo. Ni hudič, da ne bo tudi kratkotačnika Tongue Tongue Evil

ja pa res, eni majhni otroci jo imajo celo kot ringtones na mobijih  Wink
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #43 : petek, 10.08.2012 : 08:43:44 »

Dober dan!

Ta moja nova mama me je danes prvič spustila s povodca na travnik in sva se igrala z žogico veselje. Kdo bi jo razumel, zakaj meče stran tisto žogico, če ji toliko pomeni, da jo moram potem jaz nazaj prinašat?? Huh Sicer pa je čisto fajn, da vsakič dobim priboljšek Wink. Ker je bila tako prijazna z mano danes, sem šel z njo v mesto na kavico  Cool Tako jutro mi je precej bolj všeč kot  tisto včeraj, ko sem spoznal eno teto v belem, ki me je špiknila  Tongue
Zdej mama malo buli v eno črno škatlo. Jaz pa tudi nimam nič proti, samo, da je v mojem vidnem polju  Afro

Lep petek vsem!
Vaš Jack  Smiley

Logiran
maja_kalis
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254



WWW
« Odgovor #44 : petek, 10.08.2012 : 09:11:29 »

Kako luštno vas je brati  Cheesy Jack tebi je pa tukajle resnično padla sekirca v med, veliko užitkov in nedolžnih vragolij še naprej.  Kiss
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines