mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 07:26:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 330636 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #735 : nedelja, 30.12.2012 : 08:53:07 »

A ni fajn, ko postane staro stanovanje čisto novo  Cheesy veselje (babnice smo res s hudiča  Grin Wink)

Jackinmi, kaj pa če bi probala s kletko zdaj, ko ste vsi doma, tako, brez milosti, ene 4 urce - za začetek  Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #736 : nedelja, 30.12.2012 : 13:27:10 »

A ima Jack veliko poddlake? Meni izgleda, kot da je nima - Furminator je samo za poddlako, krovne dlake pa ne odstrani, zato je lahko problem v krovni dlaki. Pri nas se za krovno dlako najbolje obnese ZoomGroom krtača, ki je iz take mehke gume in ne draži kože, jo samo masira, krovno dlako pa fuuul dobro odstrani. Če Miculo počešem samo s Furminatorjem imam že naslednji dan celo kosmatijo - obvezno moram uporabiti obe krtači. S tem, da ZoomGroom lahko uporabljaš vsak dan 5x če hočeš, pa ćisto nič ne škodi, Furminator pa je res bolj grob.
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #737 : nedelja, 30.12.2012 : 13:38:41 »

ZoomGroom je res super zadeva. Še paše jim, pa malo masaže/prekrvavitve tudi ne škodi. Smiley
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #738 : nedelja, 30.12.2012 : 13:52:47 »

A ima Jack veliko poddlake? Meni izgleda, kot da je nima

Jacko ima poddlake kolikor hočeš ... čisto mehka in krajša, vrhnja pa je daljša, trša in bolj svetleča. Te groom krtače nimam ... bom nabavila, bosta pa Jack in Oto kmalu imela več pripomočkov za nego in lepoto ter raznih dodatkov od mene  Shocked Grin ...

čarka@ vsak dan preživita kako urco v boksu, nujno pa od nekje 22ih do nekje 5ih zjutraj  Wink.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #739 : nedelja, 30.12.2012 : 13:58:33 »

Aha, potem ima tako kot Missy...
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #740 : nedelja, 30.12.2012 : 17:16:40 »

Ja, ravno zato, ker vem kako skuliran je v boksu ponoči, bi mu jaz sigurno trenirala živčke in pipce tudi nekaj ur skupaj čez dan  Evil Evil
 in to ravno zdaj, ko ste vsi na broju  Wink
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #741 : nedelja, 30.12.2012 : 20:26:35 »

A ni to čudno, da pes spušča dlako sredi zime, ravno zdaj ko bi morala rasti da ga greje? Undecided Via je tudi kakšne 2 tedna nazaj začela spuščati enormne količine dlak, prej pa 2 meseca nič. Jaz se sicer furminatorja zdaj ne upam uporabljati, ampak ta krtača je pa res super, ker z navadno nisem naredila nič. Via ima namreč resato dlako, pa še pusti se česati, ker je kot masaža.
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #742 : ponedeljek, 31.12.2012 : 08:53:09 »

Ja, ravno zato, ker vem kako skuliran je v boksu ponoči, bi mu jaz sigurno trenirala živčke in pipce tudi nekaj ur skupaj čez dan  Evil Evil
 in to ravno zdaj, ko ste vsi na broju  Wink

 Afro Jaz bi ga isto mučila. Evil

Pa hvala za idejo za krtačko!  Cheesy Zarja nima skoraj nič poddlake, ima pa zato malo daljšo krovno in tudi rada izpada.
In ne vem po kakšnem kriteriju se levijo teli Kuški. Undecided Bine je kot polarni medved (poddlaka, naddlaka, zaddlaka, pridlaka  Grin ), ampak je enkrat tako, drugič drugače. Zdaj npr. nimam na postelji skoraj nobene njegove dlake, medtem ko je črnih za izvoz. Lips Sealed
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #743 : ponedeljek, 31.12.2012 : 18:43:41 »

Mi vsi pa pošiljamo najlepše želje in veliiiiko pozitivne energije Jackinmi-juniorki, ki je danes,
skupaj z mamico, prišla iz bolnice  ljubezen ljubezen objem
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #744 : torek, 01.01.2013 : 08:45:26 »

Hvala čarka! objem in še enkrat SREČNO!  Smiley

Moja tavelika punca je že malo bolje in upajmo, da naju jutri ne bodo spet zadržali. Tale adenovirus res ni hec, pri nas se je zakompliciral v atipično pljučnico  Evil.

Pesjana sta pa takole preživela svoj prvi silvesterski večer in spet dobila nekaj darilc od Dedka Mraza  Grin ... Jacko je dobil priboljške in velik paket vrečkic za kakce, Oto pa novo oprsnico z zvončkom  Cool in plenice  Grin.

P.s.
Oto smatra, da je Thundershirt dobra zadeva in si ga je na svoj način sposodil od Jacka  Wink Grin :
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #745 : torek, 01.01.2013 : 13:57:16 »

Srčka Smiley

Hitro okrevanje želim mali šefici Ota in Jacka!
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #746 : sreda, 02.01.2013 : 06:58:27 »

Dobro jutro!

Ste se naspali? A ni malo čudno letos, ko je 2. že delovni dan? No, za nas je žal bolniška ...  Undecided a upam, da se bo danes vse dobro izteklo na pregledu in bo moja punčka lahko odpuščena.

Pesa sta pa tako:

Jacko je ponoči, kdo ve zakaj, uničil svoje ležišče - ga raztrgal na prafaktorje  Shocked Evil ... pri tem pa ni izpustil enega "cvileža" v znak stiske ali želje po svobodi. Morda mu je bilo samo dolgčas. Sta pa z Otkom danes ločeno spala, ker sta se že sama tako uštimala - Oto se je spakiral v svojo kučo, Jacko pa v svojo.

Oto je na zelo dobri poti do popolne sobne čistoče - njegov mačji sekretek je čist že par dni in že teden dni je suh in čist od zgodnjega večera, pa do jutra  Cheesy veselje

Začeli smo trenirati nekaj urno počivanje v boksu čez dan in nekako gre  Smiley. Zaprem ju po sprehodu in obroku, ko jima paše počivat. Včeraj sta bila 2 urci notri.  Smiley

Še ena fotka: Oto kontorzionist  Shocked

Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #747 : sreda, 02.01.2013 : 07:43:58 »

 ljubezen
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #748 : sreda, 02.01.2013 : 07:55:12 »

Jacko je pa prava pasja mamica ljubezen
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #749 : sreda, 02.01.2013 : 13:43:03 »

Malega priveska najprej sploh opazila nisem  Cheesy

Držimo pesti, da lahko gre mala bolnica danes domov  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines