mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:55:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 329351 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1365 : nedelja, 25.08.2013 : 01:10:01 »

MamaF, ti se mal hecaš ... Fredi misli 4.30, ko sveti luna in zvezdice, pa ko te angelčki fotkajo (ko se bliska)  Grin
Maj, jaz se ob zgodnjih jutranjih urah NIKOLI ne hecam. Če ne verjameš, vprašaj Rokota Tongue Evil
Ti pa povej Frediju, da luna čisto lepo sveti tudi ob devetih zvečer  Cool

Logiran

Unikatne tablice in portretki
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1366 : ponedeljek, 30.09.2013 : 05:47:47 »

Dobro jutro!

Mi se javljamo na raport. Smiley
Jack in Oto sta uspešno prebrodila prvi mesec po dopustu  Cheesy in sta glede na precej nori urnik malih šefic, ki se je raztegnil tudi na popoldan ... potrpežljivo spremljala odhajanje družinskih članov zjutraj in popoldan. Včasih ju je doletelo spremljanje koga v glasbeno šolo, predvsem pa sta skoraj dnevno hodila otroka iskat v podaljšano bivanje, kjer bi se večkrat lahko zgodilo, da bi Ota pustili tam, saj je imel preveč čohalcev in nobenega interesa za domov Roll Eyes.

Hišni dokazi, ki jih še vedno zbiram in snemam, so pokazali, da sta pesjana med povprečno 9 urno samoto povprečno tiho 8,5 do 9 ur  veselje. Včasih sem sicer podvomila v delovanje mikrofona a sta me takoj naslednji dan obdarila z vsaj par minutnim lajanjem na posnetku ... da sem se potolažila, da tehnologija deluje. Wink Oto še vedno občasno grizlja okenske okvirje ali vrata  Evil, se pa v tem mesecu niso več dogajale nesreče na kavču ali kje drugje. Ena igrača raca je sicer pokojna a je bila reva že v visoki starosti - skoraj 2 meseca.  Roll Eyes

 Napovedano šolanje našega malega princa je padlo v vodo, ker se še ne znam klonirat  Undecided ... sva pa uvedla samostojne sprehode parkrat na teden, ko ima mali pez** celo čas me gledat in glumit poleg in vse ostalo za priboljške  Wink. Ni isto kot šola a je vse kar v danem trenutku in razmerah zmoremo. Morda pade spomladanska runda, če bo vse po sreči.

Sicer sta moja dva pubertetnika še vedno v fazi, ko je treba igro zelo nadzorovat - sploh zunaj, ko se Jacko razigra in dobi na hitrosti. Doma se sicer lepo igrata, se je pa zgodilo trikrat ta mesec, da sem na posnetkih med samoto slišata renčanje in bevskanje, ki mi ni bilo ni ti malo všeč  Huh. Po vsej verjetnosti sta se skregala zaradi priboljškov, ki jih dobita ob mojem odhodu vsak v svoj kong ... Če se bo zadeva stopnjevala, ju bom pa morala ločit. Super a ne? Posvojiš še enega psa za družbo, pol pa morata biti narazen. da se ne skregata  Lips Sealed .... no, upam, da ne bo tako hudo.

Pozirala sta bolj malo te dni, obljubim pa, da se javimo s fotoreportažo. Med drugim lahko riry in Lexi pričata, da je Otek postal pravi dec in ga je kar nekaj v prsnem košu. Pravi mali petelin  Grin ... Jacko pa je še vedno ali pa še bolj postaven in v formi, sploh od kar mu mali zajedalec pomaga prazniti isto vrečo briketov  Cool.

Bodite fajn, kljub vremenu, pa ne preveč po Piranu pohajat, da vas kaka tromba ne odpihne ...  Evil
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1367 : ponedeljek, 30.09.2013 : 19:44:15 »

 bravo

Glede na vse napisano, mislim, da kar dobro vozite  objem in da sta pesjanarja že skoraj vzorna  Kiss Kiss

Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1368 : ponedeljek, 30.09.2013 : 21:06:06 »

Sicer sta moja dva pubertetnika še vedno v fazi, ko je treba igro zelo nadzorovat - sploh zunaj, ko se Jacko razigra in dobi na hitrosti. 
Grin Da, me prav zanima, če bo Lexi do naslednjič pozabila, da jo je povaljal al bo še vedno držala surlo Wink

Med drugim lahko riry in Lexi pričata, da je Otek postal pravi dec in ga je kar nekaj v prsnem košu.

Hihi, je prow en mičkin knedelček ratal (nič kritičnega sicer, je pa res vidno ojačal Cheesy)

Vodnih tromb se pa bomo izogibali, definitivno Wink.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1369 : ponedeljek, 30.09.2013 : 21:14:33 »


Hihi, je prow en mičkin knedelček ratal (nič kritičnega sicer, je pa res vidno ojačal Cheesy)


Seveda, če mu pa jajca ne vlečejo več kože navzdol  Roll Eyes Wink Mali zajedalc naj kar ostane samo pri svojem mini krmilniku  Wink
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1370 : ponedeljek, 30.09.2013 : 22:29:26 »

 Kiss Kiss hrabrima kuŠkoma, ki uspešno premagujeta urice v samoti.
Na tale natolcevanja okoli Otovih telesnih mer pa jaz ne nasedam Angry. Bo treba kar kakšno sliko pilepiti - čimprej, prosim Cheesy
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1371 : torek, 01.10.2013 : 05:41:56 »

Seveda, če mu pa jajca ne vlečejo več kože navzdol  Roll Eyes Wink Mali zajedalc naj kar ostane samo pri svojem mini krmilniku  Wink

 Grin Grin Grin

Njegov krmilnik je že in še vedno mini, samo šefica do zdej ni prebrala predpisane količine odraslih briketkov za miniče in ga je preveč futrala  sram Roll Eyes Tongue ... bogi knedl  Kiss Grin

Kiss Kiss hrabrima kuŠkoma, ki uspešno premagujeta urice v samoti.
Na tale natolcevanja okoli Otovih telesnih mer pa jaz ne nasedam Angry. Bo treba kar kakšno sliko pilepiti - čimprej, prosim Cheesy

Fotka bo!  Wink
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1372 : torek, 01.10.2013 : 05:43:41 »

Grin Da, me prav zanima, če bo Lexi do naslednjič pozabila, da jo je povaljal al bo še vedno držala surlo Wink

Tudi mene zanima in upam, da ja  Kiss, ker sta bila neverjetno zabavna skupaj, dokler se Jacko ni spremenil v buldožerja  Shocked
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1373 : torek, 01.10.2013 : 09:49:09 »

Fotosešn:

Navodila fotografa: "Oto resen!!!"


"Oto mili!"


"Oto šarmer!"


"Oto umakni se, da slikam Jacka!"


"Jack vesel!"


"Jack navdušen!"


Po uspešnem "sešnu" so sledili pasji piškoti in igra z nagajivim zajčkom na kolescih ...

  Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1374 : torek, 01.10.2013 : 09:51:22 »

Jack in Mila sta očitno hodila v isto šolo razkazovanja trpljenja na posnetkih
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1375 : torek, 01.10.2013 : 10:18:10 »

Kakšna modela! Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1376 : torek, 01.10.2013 : 11:08:30 »

Jack navdušen Roll Eyes
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #1377 : torek, 01.10.2013 : 12:10:08 »

 Grin Grin Grin Moja prva misel za Oteka je bila, pa je res knedl. Grin Lušna sta oba ljubezen

Napovedano šolanje našega malega princa je padlo v vodo, ker se še ne znam klonirat  Undecided ... sva pa uvedla samostojne sprehode parkrat na teden, ko ima mali pez** celo čas me gledat in glumit poleg in vse ostalo za priboljške  Wink. Ni isto kot šola a je vse kar v danem trenutku in razmerah zmoremo. Morda pade spomladanska runda, če bo vse po sreči.
Jackinmi, tebi pa itak lahko samo rečem kapo dol, da folgaš 2 otroka + 2 psa+ služba. Res da ste primorci že v osnovi bolj skulirani, ampak dobra si da ti znese Afro
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #1378 : torek, 01.10.2013 : 12:14:34 »

Pa še ena, kjer ni nič dlak po tleh Wink
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1379 : torek, 01.10.2013 : 12:22:04 »

Grin Grin Grin Moja prva misel za Oteka je bila, pa je res knedl. Grin
Angry Otek ni knedl, ampak en uiber-fletn-fenek.  ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines