mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 05:08:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Pes v družini in gospodinjstvu  |  Tema: Alergija "na dlako"
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Alergija "na dlako"  (Prebrano 19033 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #30 : četrtek, 18.10.2012 : 09:55:45 »

Sva istočasno pisali :p
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #31 : četrtek, 18.10.2012 : 09:57:15 »

Yo po moje bo kar odvisno od alergika do alergika in ne samo od pasme. zato pravim, da je treba probat. in ja definitivno je treba skrbet za nego psa ... vprašanje, če niso tudi šamponi v takem primeru problem ... morda je pri psu prisoten tudi stres ...

jaz res upam, da se bo poštimalo in da boste uživali vsi skupaj.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #32 : četrtek, 18.10.2012 : 09:58:15 »

Nakup psa pa je enkratna,kar precej visoka vsota,če govorimo o čistokrvnih ali rodovniških psih. In tu se meni pač ustavi...
Je pa tudi res, da bo vzreditelj, ki je človek z nogami na tleh, razumel tudi to in verjetno ponudil plačilo na obroke.

AMPAK tudi zdravljenje lahko pomeni enkratno, zelo veliko vsoto, lahko precej večjo od nakupa psa. In ne moreš je planirat, niti se "odločit". Takrat enostavno moraš plačat - pa tudi, če pes ne preživi ...
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #33 : četrtek, 18.10.2012 : 10:04:37 »

Ja, natis, se strinjam. Za šampon sem pa visiji rekla, naj uporablja kar človeški gel za prhanje, tako da to ne bi smel biti problem. Je itak bolj primeren od pasjih šamponov pri teh psih.
Upam pa tudi jaz, da se bo ta kolobocija srečno razpletla za vse.
Logiran
visija
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #34 : četrtek, 18.10.2012 : 10:14:00 »

Yo,tudi jaz in moji srčno upamo,da bo vse ok.
Zdaj je prepozno,da bi razmišljala,kaj bi bilo,če bi šla po kakšnega mladička in premlevanje tolikih možnosti,kot jih sedaj berem. Tega prej nisem vedela,ker sem/smo se samo poskušali sprijaznit,da pri nas ne bo kužka.
Sedaj pa sem vzela k sebi kužka,za katerega želim,da ostane in se nekako borimo proti alergiji. Morda bo res bolje,ko se mu koža ščisti(psu),morda se bo sinov imunski sistem navadil,morda pa se bo izkazalo,da res ne bo šlo. O tej možnosti ne želim preveč razmišljat,ker mi postane prehudo. Ampak kakorkoli,kot je že Yo omenila sem vesela,da je pristal pri nas...lahko bi bil razplet zgodbe za tega kužka precej drugačen,morda boljši(v primeru,da nas alergija loči),morda pa tudi slabši.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #35 : četrtek, 18.10.2012 : 18:53:13 »

visija, zanima me, ali je sin bil cepljen po programu in ali se spomniš, če so delali razmotenje cepiv na bioresonanci?
A bi se mi javila na vanja@srebrna-si.si ker me zelo zanima, zakaj ni imela terapija nobenega učinka, sama se namreč ukvarjam z bioresonanco in bi bila izredno hvaležna za informacije. Če ti ni odveč?
Hvala, Vanja
Logiran
visija
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #36 : sreda, 07.11.2012 : 11:03:45 »

Punce,tako sem razočarana in žalostna. Alergija pri sinu kar vztraja. V bistvu sem pričakovala,da se bo telo navadilo in bodo reakcije vedno manjše,ampak je ravno obratno Sad Zdaj smo pristali že na pumpicah,zaradi napadov astme Sad Ni alarmanto,čisto nedolžno pa tudi ne. Sem v fazi odločanja,da kužku poiščemo nov dom,ampak še kar ne morem. Še kar nisem 100% prepričana...
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #37 : sreda, 07.11.2012 : 11:59:20 »

Punce,tako sem razočarana in žalostna. Alergija pri sinu kar vztraja. V bistvu sem pričakovala,da se bo telo navadilo in bodo reakcije vedno manjše,ampak je ravno obratno Sad Zdaj smo pristali že na pumpicah,zaradi napadov astme Sad Ni alarmanto,čisto nedolžno pa tudi ne. Sem v fazi odločanja,da kužku poiščemo nov dom,ampak še kar ne morem. Še kar nisem 100% prepričana...
Visija, poglej post nad tabo! Mi smo imeli odlične rezultate pri kocki!  Wink
Logiran
visija
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #38 : sreda, 07.11.2012 : 12:53:31 »

Sem kontaktirala Kocko,ampak se nisem odločila,da bi se srečali. Pa ne zaradi Kocke,temveč zato,ker sem sina pri starosti treh let vozila na bioresonance,več kot pol leta,vsak teden. Medtem,ko so oni vtrajali,da alergij več nima,sem jaz opažala in prav tako so pokazali tudi uradni izvidi,da to ne drži. Vem pa za ljudi,ki jim je bioresonanca zelo pomagala,nam ni Sad Preveč denarja sem jim pustila za prazen nič.
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Pes v družini in gospodinjstvu  |  Tema: Alergija "na dlako"
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines