mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 02:24:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Tema: Posvet o dvigu DDV na hrano za male živali, Ljubljana, 22. 10. 2012
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Posvet o dvigu DDV na hrano za male živali, Ljubljana, 22. 10. 2012  (Prebrano 12206 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #15 : petek, 23.11.2012 : 12:20:42 »

Šušteršič bo o tem še danes govoril na novinarski konferenci. STA še poroča:

Ljubljana, 23. novembra (STA) - Predstavniki koalicijskih poslanskih skupin so se na današnjem usklajevanju z ministrom za finance Janezom Šušteršičem dogovorili za umik predloga novele zakona o davku na dodano vrednost (DDV) iz parlamentarnega postopka. Po predlogu bi se izbrano blago in storitve izvzelo iz obdavčitve z znižano stopnjo DDV in obdavčilo z 20 odstotki.
Koalicijske stranke so predlog novele zakona prejšnji teden v prvi obravnavi v DZ sicer podprle, vendar z zahtevo, da se ga v drugem branju popravi. Večina se jih namreč ne strinja med drugim z zvišanjem spodnje stopnje DDV na časopise in revije, prav tako ne z zvišanjem DDV na komunalne in frizerske storitve.

Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #16 : petek, 23.11.2012 : 14:34:25 »

Selektivnega zvišanja DDV ne bo
http://www.finance.si/8326880/Selektivnega-zvi%C5%A1anja-DDV-ne-bo

oh happy day  Cheesy
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #17 : petek, 23.11.2012 : 21:16:12 »

Aleluja, smo veseli tudi pri nas Cheesy.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Tema: Posvet o dvigu DDV na hrano za male živali, Ljubljana, 22. 10. 2012
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines