mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:29:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Količevo/Jet
Strani: 1 2 3 [4] 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Količevo/Jet  (Prebrano 15592 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #45 : petek, 15.02.2013 : 10:54:33 »

Pokliči v zavetišče  Wink
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #46 : petek, 15.02.2013 : 10:55:14 »

Citat
NIsem pa dobrodelna ustanova katera bi plačevala in potem ostala brez!!!
No ja, dobrodelnost, ljubezen do živali, pomoč je ravno v tem. Prispevaš za tiste, ki to potrebujejo, četudi niso nikoli tvoji.
Citat
Aja....pa še tole.....KDAJ BI GA LAHKO PRIŠLA POGLEDAT? Čas imam kadarkoli  Sporočite dan in uro
Za ogled pokliči v ZH v času njihovoh uradnih ur in se dogovori za ogled.
Logiran
babygirl1984
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #47 : petek, 15.02.2013 : 11:23:40 »

Pokliči v zavetišče  Wink

...sem naredila TO in sem dobila "JASEN" in strog odgovor češ da je v KARANTENI in da nihče razen njih in veterinarja ne more k njemu. Dokler je na spletu V KARANTENI....zadeva STOJI Sad
Hja no....mi je vse jasno, ampak PUNCE ki delate v ZH - prosim bodite bolj prijazne. Jaz hočem psičku samo dobro in ZGOLJ samo NAJBOLJŠE zato ne rabite biti do potencialnih lastnikov take. In še nekaj....to tud odraža ali bodo ljudje pomagali ali ne. Bolj ko se prilagajaš okolici, bolj ti okolica vrača TISTO kar potrebuješ.

In NE me narobe razumet!!! Jaz verjamem da dobite nešteto klicev za pse in mačke, ampak če ste se same odločile za to delo, se temu primerno tudi odzivajte. Ravno hišni ljubljenčki vam morajo dajati energijo Smiley

Po drugi strani pa KOMAJ ČAKAM da obiščem zavetišče, da vidim s kom sem govorila Smiley Tongue

In MOČNO upam, da je vsak izmed štirinožnih ljubljenčkov deležen VEČ ljubezni kot sem jo dobila jaz po telefonu Smiley!
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #48 : petek, 15.02.2013 : 11:33:27 »

babygirl1984, nič nisi napisala, kdaj si klicala in dobila odgovor, da je "v karanteni".  Karantena traja 10 dni in močno dvomim, da so ti to rekli npr. včeraj. Torej - ne kuhaj mule in pač pokliči še enkrat, seveda med uradnimi urami zavetišča!
Verjemi, da punce tam ne grizejo.  Smiley Mene potrjeno niso ugriznile, ko sem prvič klicala in se zanimala za določeno psičko.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
babygirl1984
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #49 : petek, 15.02.2013 : 11:45:54 »

Haha...Pepsi....klicala sem pred 15imi minutami Smiley In ne, ne kuham mule....samo dobro bi rada psu Smiley In sedaj so uradne ure tako da sem se tudi tega držala Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #50 : petek, 15.02.2013 : 11:49:01 »

Potem sem pa jaz najbrž prezrla, da kje v tej temi piše, zakaj je pes še vedno v karanteni. Priznam, da nisem šla vsega ponovno brat, pogledala sem samo datum prve objave, ki je 14. januar in zato sklepala, da je karantene že zdavnaj konec - moja napaka torej in se opravičujem. Ampak nisem jaz tista, ki se tako zelo zanimam ze Jetka...
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
babygirl1984
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #51 : petek, 15.02.2013 : 12:56:39 »

Očitno zaradi rehabilitacije tačke Smiley Hja....ko bo bolje bojo imeli oglede in razgovore s potencialnimi lastniki, pa bomo videli kaj se bo razvilo iz tega Smiley Hja....jaz si tega psa res ZELO želim, vendar če bo šel k drugemu DOBREMU lastniku, bom ravnotako vesela zanj, samo da bo imel lepo življenje Smiley  Življenje po poškodbi ni lahko Tongue To lahko iz lastnih izkušenj povem Smiley
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #52 : petek, 15.02.2013 : 13:04:10 »

16. 1. je bilo napisano tole:

Citat
Še vedno iščemo lastnika, če se ne javi, pa ga bomo imeli pri nas toliko časa, dokler ne poberejo vseh reči iz njegove tace pri drugi operaciji, ki je ne gre pričakovati prej kot v šestih do osmih tednih. Zato so klici zanj do tedaj, razen lastnikovega, nesmiselni.

Tako da...če bi prebrala njegovo temo v celoti, potem sedanja užajenost ne bi bila potrebna.
Logiran
babygirl1984
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #53 : petek, 15.02.2013 : 13:10:24 »

Ojoj....kakšna slaba volja. Jaz nič nisem užaljena...očitno je bolje da zaključim pri tem poste-u ker v nasprotnem primeru ne bomo prilezli nikamor - počakati bo treba do marca pa se bojo zadeve same razvile KOT se morajo.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #54 : petek, 15.02.2013 : 14:59:45 »

Na koliko mailov, telefonskih klicev in postov na forumu bo še treba odgovoriti eno in isto?
Ljubezni po telefonu in v živo pa res ne rabi pričakovat nihče. Naše delo je rehabilitirati psa in mu najti stabilnega skrbnika, pri katerem bo preživel vsa nadaljnja leta; in to nima s tabo in ljubeznijo po telefonu prav nobene veze.
Logiran

spely
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 93


« Odgovor #55 : petek, 15.02.2013 : 18:14:17 »

Smetka je kaj novega glede njegovega starega lastnik?
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #56 : petek, 15.02.2013 : 18:32:35 »

Na koliko mailov, telefonskih klicev in postov na forumu bo še treba odgovoriti eno in isto?


Na hitro preračunano, bi rekla, da še ene n-1 krat.  predaja

Ko ozavestiš eno generacijo, pride naslednja in spet isto sprašuje.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #57 : petek, 15.02.2013 : 19:10:13 »

Hehe.. sem mislila kolikokrat eni in isti osebi povedat.
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #58 : petek, 15.02.2013 : 20:07:15 »

Na hitro preračunano, bi rekla, da še ene n-1 krat.  predaja

Ko ozavestiš eno generacijo, pride naslednja in spet isto sprašuje.

Tole sploh ni problem.

Hehe.. sem mislila kolikokrat eni in isti osebi povedat.

Tole pa mal utruja.
Logiran

pikapokica
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #59 : ponedeljek, 25.02.2013 : 15:33:55 »

Danes sva z Lucky spoznali Jeta pri vetu, ko se je prišel stehtat v čakalnico  Smiley
Res je cuker, tak veseljak, kar nista se mogla nehat lupčkat, bučmana ljubezen kakšno veselje bi šele bilo če bi imela oba nogice brez takih in drugačnih dodatkov  Wink
želiva mu čimprejšnje in lahko okrevanje  Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Količevo/Jet
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines