mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 18:46:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Spomladanski LoUski Siminar na Krasu
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: Spomladanski LoUski Siminar na Krasu  (Prebrano 39751 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #120 : nedelja, 11.05.2014 : 01:44:30 »

No Jinx, ki bo srbela za SrečkoLouske nalepke in pazila na Darile se je javila, da sicer s svojo kompanijo pride ob 11h, bo pa na "piknik placu" ostala do povratka pohodnikov. Moja Ana pravi, da se malo boji hoje (se ji kronično nabira voda v kolenu), zato bo verjetno tudi ona špricala pohod in ostala z No Jinx.

Alora za vse "zamudnike" oz "prehitevalce na piknik" bo poskrbljeno - punci bosta držali častno stražo Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
pikapokica
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #121 : nedelja, 11.05.2014 : 02:19:54 »

Joooj a taki "orto" zamudniki, ki se sploh se prijavili nismo, mamo se kaksno opcijo da se pridruzimo?
Midve sva se imeli lani res super in bi nama bilo zelo zal ce bi Siminar zgresili, kar bi nama skoraj uspelo, glede na moje trenutno (ne)spremljanje foruma  sram
Bova pa skoraj zagotovo prisli sele na drugi del  Roll Eyes  Smiley
Lucky ze komaj caka in upa da se sefica drugic prej spomne na tako pomembne LoUske dogodke  Smiley
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #122 : nedelja, 11.05.2014 : 05:22:55 »

Mi pridemo do 11h. Zagotovo.  Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #123 : nedelja, 11.05.2014 : 07:37:05 »

Pikapolonica, seveda!

Pridita z Lucky, veseli vaju bomo! veselje ljubezen
(navodila za pot preberita TULE), sicer pa:

Pa še "naprednE navodilE za pot do cilja" Smiley
Tisti, ki zaupate Garminu in se vam zdi, da se morda ne bi znašli po naših slikovnih navodilih, vtipkajte v garmina tale naslov:

Dutovlje 117 D, Dutovlje

To je zadnja hiša v Dutovljah (v tem koncu), potem ji sledi po nekaj 10 metrih tabla Dutovlje, ki označuje konec naselja in potem je že treba desno zavit na parkirišče. To je to:




Logiran

Unikatne tablice in portretki
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #124 : nedelja, 11.05.2014 : 07:48:20 »

Kaj pa Taljani glede vremena pravijo?
V LJ se namreč že oblači. Undecided Lips Sealed
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #125 : nedelja, 11.05.2014 : 08:02:11 »

Nam na žalost ne bo uspelo.  Cry Je prevec dela ostalo od vceraj, da bi se pravocasno premaknila iz celja  na kras. Pa tako smo se veselili.  Cry Undecided vsem vam zelimo užitke do konca!  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #126 : nedelja, 11.05.2014 : 08:09:11 »

Oblačno, kasneje popoldan lahko plohe.  (tri vremenske napovedi ne napovedujejo enako, klinc jih vidi!) Cool

Glede na to, da sem po včerajšnjem praznovanju Bajkinega r.d. do poznih ur  sred noči vstala, da se zdajle frišen kruh peče, me ne bo noben vremenar prepričal, da je vredno ostat doma Wink

Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #127 : nedelja, 11.05.2014 : 08:14:15 »

Luna7, škoda  Sad

Bomo mislili na Boni, če srečamo kaj DiUjadi Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #128 : nedelja, 11.05.2014 : 08:29:35 »

Pri nas sicer že dežuje ampak važn, da pri vas ne bo! Smiley
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #129 : nedelja, 11.05.2014 : 08:40:02 »

Čeprav sem ves čas spremljala celotno dogajanje in upala, vam iz srca želim lep dan, da bo pa družba prava in vzdušje odlično, pa sploh ne dvomim  veselje bravo Afro.

Se vidimo naslednjič, ko bo moj križ boljši  Angry  trmoglavka

 objem
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #130 : nedelja, 11.05.2014 : 08:50:53 »

Oblačno, kasneje popoldan lahko plohe.  (tri vremenske napovedi ne napovedujejo enako, klinc jih vidi!) Cool
Glede na to, da sem po včerajšnjem praznovanju Bajkinega r.d. do poznih ur  sred noči vstala, da se zdajle frišen kruh peče, me ne bo noben vremenar prepričal, da je vredno ostat doma Wink
Kiss Kiss
Mi pridemo z 2l termosko močnega kafeta.  Wink Tongue

PS: Par stvari sem že v avto odnesla in zdej naši kocini prov trdo zraven ležita, da nam slučajno ne bi na misel prišlo, da jih pozabimo doma. Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #131 : nedelja, 11.05.2014 : 09:15:43 »

Kiss Kiss
Mi pridemo z 2l termosko močnega kafeta.  Wink Tongue


Afro Sladkor, mleko in šalčke za kafe prinesem jaz Smiley

PS. NE dežuje tule, samo oblačno je, kar je v bistvu IDEALNO vreme za pohod Cheesy (če bi bilo 25 stopinj kot 31.3., ko sva z Rokotom tam hodila, so imeli psi jezike do tal in fuuul vode smo porabili)

@Čarka, pocajtaj se, bomo mislili tudi nate Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #132 : nedelja, 11.05.2014 : 09:49:49 »

Bratje in sestre po dlaki, uživajte še za nas..vem da bi bila Pia presrečna, če bi lahko srečala stare in nove prijateljčke, ampak, žal..mama je tkole pred plačo čist broke  Undecided Pridemo, ko bo mama vlka in bogata...no, vsaj mal bolj pri denarju  Smiley Lepo se imejteee  Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #133 : nedelja, 11.05.2014 : 11:19:36 »

Uživite na polno. praznovanje
Žalujoči ostali pa upamo, da ne bomo SPET!!! na fotke tolk časa čakali kot uboge forumske živali na hrano.
 Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #134 : nedelja, 11.05.2014 : 18:47:50 »

Evo, najbližje stanujoči smo že doma in pokorno javljamo, da je bilo SUPER in to prav vse: prihod udeležencev na start brez težav, vreme (glih prav oblačno in ne pretoplo, da nas nam pohodu ni zakuhalo), družba in čvek, srečkoLov, bolšjak, hrana in pijača, skratka, uspel nam je še en LoUski Siminar, kot se šika Afro plesalec

Hvala vsem sestram in bratom po dlaki za številčno udeležbo, razgrabljene srečke, darilE, vrhunske piknik jedi za piknik in seveda - najboljšo možno družbo na svetu ljubezen

Tudi letos sem tole štela kot PRAVO praznovanje svojega rojstega dne. In drugo leto hočem šeeeeeeeeeeee Cheesy

Moje fotke sledijo takoj, ko se fotoaparatu baterije dovolj napolnijo, pa poročila ostalih udeležencev verjetno tudi Smiley

Aja: KuŠki so bili pridni in zato niso ostali lačni Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Spomladanski LoUski Siminar na Krasu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines