mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:53:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: Kako odvaditi mladička, da bi se zaganjal v nas (nas vabil k igri)
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kako odvaditi mladička, da bi se zaganjal v nas (nas vabil k igri)  (Prebrano 3928 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
it
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« : petek, 04.07.2014 : 05:44:34 »

Imamo psičko, zdaj staro cca 3,5 meseca. "Ves" čas ko smo zunaj, psička je drugače zunaj, na ograjenem dvorišču, nas vabi k igri, torej priteče k nam, skoči v nas, in nas poskuša zagrabiti oz. šavsne v nas. Ne laja v nas, ne renči na nas, ampak nas je zelo vesela. Podobno je kot pri drugih psih (NE vseh, predvsem s sosedovo psičko se tako z njo igra). Je zelo živa psička, zelo rada se podi, lovi z otroci. Zelo rada se ravsa z otroci na način, da ji recimo vržemo igračko, potem jo z veseljem gre iskat, potem jo prinese do nas, noče jo pa izpustiti, da bi jo znova vrgli. In potem seveda se zna zgoditi, da ona drži na enem mestu, mi pa na drugem....

Tega bi jo rada odvadila, tega da nas poskuša ugrizniti, saj ima zelo ostre zobke, ki zelo hitro ranijo.

Imate kakšen predlog?
Logiran
airedale10
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #1 : petek, 04.07.2014 : 11:36:50 »

Kaj pa sedaj delate da bi to odpravili? Jaz bi brez besed, brez česar koli, samo obstala kot kip in čakala da se psička umiri (če se res ''spremenite v drevo''  Roll Eyes ji itak ne boste zanimivi in bo nehala). Ko se umiri pa iz žepa igračo in igra.  Smiley

Citat
Zelo rada se ravsa z otroci na način, da ji recimo vržemo igračko, potem jo z veseljem gre iskat, potem jo prinese do nas, noče jo pa izpustiti, da bi jo znova vrgli. In potem seveda se zna zgoditi, da ona drži na enem mestu, mi pa na drugem....
To da se pes rad cufa je zelo dobrodošlo, ne tega zatirat.  Smiley Lahko se ko prinese igračo najprej nekaj časa cufate (vlečete), naj psička vedno zmaga, potem stecite malo nazaj, če z igračo priteče za vami spet cufanje itd. Ko pa hočete da jo spusti pa jo zamenjajte za priboljšek ali pa drugo (enako) igračo.  Smiley
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: Kako odvaditi mladička, da bi se zaganjal v nas (nas vabil k igri)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines