mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 13:58:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Betko
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Betko  (Prebrano 13833 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« : ponedeljek, 18.08.2014 : 09:40:15 »

Smetka: a se ti zavedaš, kakšen car je Betko?  Smiley Cheesy jeeeeej, pravi malo raziskovalec!!! Da ne omenjam, kolk rad ima zelenjavo  Cool in ful lepo je sobno čist. Kletko ima skoz odprto in se prosto sprehaja. spoznal je mlajšo psico (nič ni naredil), ostalih živali še ni spoznal. Drži prosim pesti, da ga bo moja zekica mirno sprejela
p.s. dosedaj ni pokazal agresije pri hrani (na zelenjavo ni hud  Wink)
In prvi tejin stavek danes zjutraj: ej, zajca še niste postrigli!

 Grin Grin
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #1 : ponedeljek, 18.08.2014 : 09:55:54 »

 bravo bravo veselje
Uživajte! pa frizerja mu privoščite no  Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2 : ponedeljek, 18.08.2014 : 12:08:45 »

Uau, super, Betko, ti si tudi našel tapravo zmagovalno kombinacijo!  Cheesy Cheesy Cheesy Kiss Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : ponedeljek, 18.08.2014 : 12:20:08 »

Ja, car  Wink. Samo vseeno malo pazi pri hrani, na začetku tudi nam ni nič pokazal.. una tetica se bo pa že morala sprijaznit, menda ga ja ne bo tepla?!
Logiran

Evvva
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 147


WWW
« Odgovor #4 : ponedeljek, 18.08.2014 : 12:50:22 »

Super, najboljša kombinacija pri kuncih je kastriran samček + sterilizirana samička  veselje
Zmenki naj bodo pa na začetku po 10 minut, v nevtralnem območju, ki si ga domorodka ne lasti  Wink

Dva kunčka prinesete ne samo x2 veselja, ampak x100, ko vedno znova izumljata nove poze za stiskanje  ljubezen
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #5 : torek, 19.08.2014 : 09:22:26 »

Evvva, če se boste ignorirala brez nasilja, bom jaz že fuuuuul hepi!
Včeraj je kunčica na pol  metra videla betkota in najprej zbežala stran, potem pa naredila take oči:   Shocked Shocked
več stikov še nista imela.

Težave imam, ker ne vem, kje je glava, kje rit  Grin


prvič zunaj: pogumo je raziskoval vse naokoli:


Sem mislila, da se bosta z kunčico kaj srečala, pa se je skrivala v zajčniku v ozadju:


En kvešč: kaj naj mu dam na tla v kopalnici? Trenutno ima eno rjuho, pa jo je začel grist  Sad
Logiran
Evvva
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 147


WWW
« Odgovor #6 : torek, 19.08.2014 : 10:41:45 »

Bina, sigurno boš(bomo) uživali v cukru že čez mesec ali dva... Wink če združujemo samčka in samičko recimo da gre v 99%, samo včasih dlje traja. Vtipkaj v google "bonding rabbits", maš ful nasvetov in postopkov. Prvi teden si želiš, da se ignorirata- to je za začetek najbolj normalno vedenje in pomeni "vem da si tam, ampak se delam da te ne vidim, ker ne vem ali si prijazen" Wink
Samo pazi, da ne bi Betko vdrl na njen teritorij (zajčnik sklepam), ker potem bi ga pa znala napasti.

Je pa Betko res en cuker od kunca Cheesy
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #7 : četrtek, 21.08.2014 : 08:27:31 »




tole je dobil zvečer (samo zvečer) za jest, pa je zjutraj ostal en mali korenček. Kam vse to spravi??  Shocked Shocked
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #8 : četrtek, 21.08.2014 : 08:59:51 »

Vau! Betko se javlja iz novega doma!  Cheesy  veselje Uživajte vsi skupaj  Kiss ljubezen
Logiran
Mišav
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #9 : četrtek, 21.08.2014 : 11:19:26 »

Kok je pa to eno sladko bitjece  ljubezen
Logiran
maja_kalis
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254



WWW
« Odgovor #10 : četrtek, 21.08.2014 : 18:47:38 »

Ooo Betko, prijatelj stari  ljubezen ni ti hudega vidim  Grin  Kiss
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #11 : četrtek, 21.08.2014 : 19:22:23 »

Evvva, danes sem ju kar spustila na ograjenem delu trave in sta mi dajala čisto različne znake. Ju lahko posnamem v prihodnosti in mi boš razložila, kaj si zekica misli o Betkotu?
Sprva ga je ful začudeno gledala, ko je bil še v boksu. Ko sem ga spustila, sta se ful časa vohala. Potem je bile nekaj naskakovanja (iz obeh strani), ona se je pred njim ulegla na hrbet.. Ko je šel Betko stran, mu je sledila in ga ful vohala. Res si nisem znala razložit, kaj se ji plete po glavi..
Logiran
Evvva
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 147


WWW
« Odgovor #12 : petek, 22.08.2014 : 22:33:21 »

Naskakovanje z obeh strani je normalno, tako vzpostavljajo hierarhijo. Ne smeš pa naskakovanja pustiti več kot 10 sekund, ker lahko se zgodi, da bi imel tisti, ki je takrat podrejen vsega dosti in bi drugega ugriznil. Če se dva kunca stepeta bosta težko to potem kar pozabila in bila prijatelja. Spoznavanje kuncev drugače res ni neka raketna znanost, na googlu imaš vse opisano, slike in še filmčke na youtubu - vtipkaj "Bonding rabbits" Wink
Kar si napisala o obmašanju zdaj je vse ok in normalno- če ne bi bila kunca kompatibilna, bi se zdaj že stepla. Samo sledi navodilom z googla pa bo šlo gladko naprej, škoda bi bilo, da pride zdaj do kakšne napake Wink
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #13 : ponedeljek, 25.08.2014 : 08:04:00 »

Evvva, mislim, da sta že na TI  Smiley
včeraj sta bila spet malo skupaj, je Betko šibal po svoje, sploh se ni zmenil za Zekico. Ona ga je pa skoz iskala in mu sledila Huh in ko je začelo deževati, sem ju dala vsakega v svoj del ograje (vsak ima možnost strehe), pa sta bila na sredini, kjer je mreža (da sta bila en zraven drugega-samo ograja je bila vmes)-itak na dežju  Roll Eyes prej, ko sem ju pa pustila sama, sta bila pa skupaj pod streho zajčnika.
Aja, Zekica ni sterilizirana...  sram


Takole poskuša mlajša hčerka prepričat Betkota, da je zelje fajn


Zekica in Betko



Betko je bil včeraj čisto miren. Ker prvi dan se mu je čisto zmešalo, ko je videl Zekico. Včeraj je bil pa čisto skuliran.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #14 : ponedeljek, 25.08.2014 : 09:00:02 »

Luškana sta skupaj. Kiss  Betkota je pa sama dlaka. Smiley
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Betko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines