mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 05:39:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: prebavne težave
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: prebavne težave  (Prebrano 9055 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #15 : nedelja, 27.11.2005 : 15:46:59 »

a, sem si mislial ,da je bil na Canidae! ker oni imajo eno vrsto briketov za vse starosti.

katere Arden Grange pa imaš? z piščančjo moko ali svežim pišekom?  Smiley
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #16 : nedelja, 27.11.2005 : 16:53:33 »

Pri nas pa se priblizno en mesec vsakih nekaj dni pojavi v iztrebku sluz. Hrane ne spreminjam, psicka je zdrava (nima vrocine, ne bruha, ni izcedka iz smrcka ali kaj podobnega), zato mi ni jasno odkod sluz. Vem, da bi naj bila pokazatelj vnetja v crevesju, ampak ali ne bi bila potem prisotna ves cas? Huh Zdaj je bilo vec kot en teden vse ok, danes pa spet cisto sluzasta driska. S cim hranite pse v taksnem primeru? lp
Logiran

Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #17 : nedelja, 27.11.2005 : 17:37:15 »

a, sem si mislial ,da je bil na Canidae! ker oni imajo eno vrsto briketov za vse starosti.

katere Arden Grange pa imaš? z pišèanèjo moko ali svežim pišekom?  Smiley

Arden Grange Puppy (svez piscanec). V bistvu mi je zdaj zal, ker ima 34% proteinov Shocked in se mi zdi malo prevec, ker ima moje pseto ze skoraj 6 mesecev in ne rabi vec tako mocne hrane... samo v trgovini sem rekla za 5-mesecnega mladica, in mi je dala to... no zdaj bomo pac porabili to vrecko, potem pa bomo videli. Mogoce bom se enkrat probala s Canidami, ker se mi vseeno zdijo malenkost kvalitetnejse.
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #18 : nedelja, 27.11.2005 : 21:33:49 »

Kaja - pri nas je bilo podobno (predvsem pri Rozi - ki ima 11 let) potem smo pa odkrili RC Sensitivity Control - res zelo pomagajo. Skoraj v "hipu" strdijo drekec.  Ne uporabljam jih dnevno; samo takrat, ko postaja bolj mehek ali ko dobi katera od punc drisko.
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #19 : ponedeljek, 28.11.2005 : 14:28:37 »

Hvala za namig, tia. Zal te hrane v mojem koncu nimajo. Grem pa v cetrtek v Ljubljano in ce do takrat ne bo bolje, jo bom kupila in preizkusila. Ce bo pa slabse gremo pa k veterinarju. Sad Spet. Roll Eyes
Zdaj jo bom imela tri dni na briketih, nic priboljskov, sircka, piskotov in podobnega kar dobiva od svoje varuske, moje mami. Roll Eyes lp
Logiran

Bučka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 386


« Odgovor #20 : četrtek, 12.01.2006 : 09:38:31 »

Kaja, kako ste se lotili/rešili? sluzi v drekcu?

LP, Maša
Logiran
WildAngel
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 754


« Odgovor #21 : četrtek, 12.01.2006 : 10:45:09 »

Fabiji pa zadnje čase ropota v trebuhu! Kot bi krulilo, se prebavljalo...včasih se to ni dogajalo. Drek je isti, hrana je ista.

Huh
Logiran
girly
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #22 : torek, 17.01.2006 : 08:51:44 »

to je samo prebava.dej ji kakšen dan samo malo riža in pustega piščančjega mesa za jest, al pa naj se en dan posti. po mojih izkušnjah naj bi pomagalo.

lep dan
Logiran
WildAngel
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 754


« Odgovor #23 : torek, 17.01.2006 : 11:14:02 »

ok hvala!

ker ji ful ropota! samo nima pa driske al česa podobnega...
Logiran
Rosa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 126


« Odgovor #24 : nedelja, 22.01.2006 : 10:59:12 »

Za uravnavanje prebave se uporablja tudi laneno seme.
Kupi se v lekarni in se malo namoci v vodo.
Logiran
ajči
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 234


WWW
« Odgovor #25 : ponedeljek, 06.02.2006 : 17:50:51 »

Pri naši psički stari devet mesecev se pojavljajo enaki problemi. Zadnje tri dni ima drisko, ni razpoložena... V hudem mrazu smo prešli na kuhano hrano in sedaj se briketov tudi dotakniti noče. Danes sem ji skuhala riž, vmes sem primešala malo briketov, toda hrane se skoraj ni dotaknila. Pol sem ji dala eno konzervo rib rio mare vmes (odlila sem olje) da je vsaj nekaj pojedla. Je pa tako grozno počasi, da sem šla vmes na računalnik, zdaj pa grem prekontrolirat kakšno je stanje v posodi. Kupujemo ji brikete Pro pac.

Ali imate kakšen nasvet kaj naj naredimo glede driske in glede apetita?
Logiran
pea
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #26 : ponedeljek, 06.02.2006 : 18:38:47 »

Prehlad?
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #27 : ponedeljek, 06.02.2006 : 19:50:43 »

Fabiji pa zadnje čase ropota v trebuhu! Kot bi krulilo, se prebavljalo...včasih se to ni dogajalo. Drek je isti, hrana je ista.

WA, kako ste to resili? Je pomagal post?

Pri nas imamo zdaj iste probleme Undecided Vceraj je bila brez vecerje, danes je cez dan dobila par zlic lanene sluzi, zdaj pa malo riza s probioticnim jogurtom.
Sem ze mislila, da je ok, ampak zdaj lezi zraven mene in ji spet "kruli"... Huh
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #28 : torek, 07.02.2006 : 09:21:33 »

Bucka, oprosti sem zgresila tvoj post. Nic nismo spreminjali, pa je sluz izginila po nekaj dneh in se ni vec pojavila. Pojma nimam kaj je bilo. lp
Logiran

popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #29 : petek, 24.03.2006 : 15:09:13 »

Pri moji psicki pa je tak, da ima vcasih normalen kakec(trd) drugic pa zopet ne. Dobiva no non stop isto hrano in priboljse. Dajem ji Hill Puppy Large Breed. Vcasih je celo tak da gre na WC in je vse vredu in gre cez kaksne dve uri in je kakec ciso drugace - rum in mehek. Velikokrat se potem se tudi muci sedi  sedi in se napenja ven pa prideta dve, tri kapljice. Ima kdo podobne tezave? Bi mogoce moral zamenjati hrano? Priporocaa kdo kaj?

Lep pomladni pozdrav, Marko
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: prebavne težave
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines