mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:22:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ISČEMO NJUNA LASTNIKA
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: ISČEMO NJUNA LASTNIKA  (Prebrano 14029 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #15 : torek, 28.03.2006 : 19:08:31 »

A to pomeni, da je Filip našel svoj kavč?

Hm, človek bi sklepal, da ja! Smetki namreč zlepa ne zmanjka besed.... Roll Eyes Cool

LP, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : torek, 28.03.2006 : 19:19:31 »

Ups, kam je pa šlo besedilo  Cheesy Grin. Ja, pa prav res ga je našel, posvojila sta ga simpatična mlada človeka...morda se bosta pa kaj sem javila, sta ga prav tu tudi videla. Je postal čisto taprav Ljubljančan  Cool. Super, sem res vesela zanj.
Logiran

aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #17 : torek, 28.03.2006 : 19:19:52 »

O super, našel je nov domek, joj kako lepo je to prebret, pa tako luštkano in prijazno bitje je tale Filip. Tam kjer nov domek je dobil, bodo ful veseli lahko Smiley Smiley

damayanti,  a je to  pri tebi, potem bo pa še posebno užival Smiley Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #18 : torek, 28.03.2006 : 19:20:45 »

Ne, ni damayanti, na Vrhovce je šel. Na kavč  Smiley.
Logiran

aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #19 : torek, 28.03.2006 : 19:22:34 »

Smetka si ravno pisala, ko sem poslala post. Ta mladi par bo vsekakor ful srečen, pša še stran od gozda bo, tako , da ne bo tolko nevarnosti vohlanja Wink Grin
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #20 : torek, 28.03.2006 : 19:51:09 »

No jaz sem pa  pribremzala iz tečaja  z klavrno novico.  Moj adut, za  Filipovega posvojitelja je rekel  , da ga ne bo matral, ker  živijo  zraven gozda.
....  Potem pa  pogledam  semle   , in  med tem je Filip  že  šel Shocked Shocked Shocked
Kdo je Filipa  posvojil Cheesy Cheesy Cheesy... hočem , da se takoj javi in slike nalima Cheesy Cheesy Cheesy

A bo res na kavču??....  Prav vesela sem zanjga , no Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #21 : torek, 28.03.2006 : 20:00:25 »

Res bo na kavču, ja. No ja, na začetku bo v svoji postelji, potem pa...saj vemo  Wink. Ja, upam, da se bosta javila tudi sem, pride pa Filip itak avgusta nazaj za cel mesec, ko gresta lastnika malo v svet. Tako da ga boš lahko prišla takrat počohat  Smiley.
Logiran

PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #22 : torek, 28.03.2006 : 20:07:20 »

Sem vesela za Filipa. Že takrat, ko sem ga sprehajala, se mi je prikupil (ampak takrat je bila še Žiži tam Wink )
Ga pridemo čohat avgusta, obvezno.
Ostale pa že prej Wink

LP!

P.
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #23 : torek, 28.03.2006 : 20:08:30 »

Prav  čist zares,  res,res močno sem vesela Cheesy. Cheesy
Logiran
lala
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #24 : sreda, 29.03.2006 : 08:11:14 »

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

s fantom sva postala srečna lastnika. trenutno je sam doma - upam, da tako priden kot smo slišali. ko sva odšla je malo cvilil potem pa, po podatkih ''vohunov'' izpred ene ure, se je umiril.
ko je prišel v novi dom sva ga nahranla, peljala še na en sprehod in ga celo okopala. ful je bil priden. mislim, da ne bo nikakršnega problema tudi glede poslušnosti, saj vedno odreagira,  ce ne prvič, v tretje zagotovo.
ko sva šla spat je rabil malo časa, da se je umiril. zgleda da je bil navajen na posteljo in kavč, ker ga močno vleče na mehko. ponoči je kot direktor okupiral najboljši usnjeni kavč v stanovanju in se zjutraj sploh ni hotu zbudit (kdo pa bi sel v mokro, mrzlo jutro). nekako se je skobacal iz brloga in sva šla v dež.
druga se pa hoče ves čas crkljat, pa lupčkat, pa kar ni mu nikoli dovolj. ful je srček. cisto sva se zaljubila vanj. danes ga caka se srecanje s starsi - glede na pogovore po telefonu je že njun.
no, zdajle ko sem tole spesnila, sem sele opazila, da ste že kar nekaj napisali. res je pravi kralj kavča - ne vem če mu ga ne bomo mogli odstopit (je pa res, da sta ta isti kavč uporabljala oba naša prejšnja kužka, sicer na morju, potem pa sem ga jaz zaplenila in je postal udobno gnezdece za branje - ze razmišljam o drugi lokaciji za branje.
upam, da mu bo všeč pri nas - za enkrat daje vse zanke.
to je za zdaj vse, ob 12h pa šibam predčasno domov, da vidim kaj se dogaja z nasim bolhačem.

no, zdaj je pa tako, da ne znam priložit fotk. to je ttako, če si bolj nov s forumi. se bom poučila in vam jih pošljem

lp
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #25 : sreda, 29.03.2006 : 08:25:25 »

ooooooo  super , da si se oglasila Cheesy
Drugače  pa odpreš  stran moj-album,  si ustvariš  svoj album  poslikaš Filipa  nalimaš slike v album  , se odjaviš  iz albuma , ga ponovno odpreš in daš povezavo do slik Wink
Mi  bomo pa ploskali Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : sreda, 29.03.2006 : 10:39:26 »

Kako sem pa jaz vesela....
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #27 : sreda, 29.03.2006 : 10:59:59 »

Eh, jaz tudi..... Smiley

lp, Katarina
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #28 : sreda, 29.03.2006 : 11:13:37 »

Tudi jaj, tudi jaz... Joj kako je to lepo, ko se javljate posvojitelji.  Smiley

Pobožajte malega lovčka tudi v našem imenu!

lp ostržka
Logiran
lala
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #29 : četrtek, 30.03.2006 : 07:49:25 »

oi!

no, nasla moj album, se logirala, naredila album in ko sem hotla dodat sliko, je enostavno ne prenese. se bom potrudla, da ga boste cim prej vidli - v tretje gre rado.

drugace je pa nas filip uspešno prestal prvi dan. ko sem prišla domov je mirno spal - niti ene stvari ni premaknil. je pa pravi direktor, saj je okupiral posteljo. pa sva potem pogruntala kaj naredit in sva mu dala ogromen pernat povšter v košaro in od včeraj zvečer se ne premakne iz nje. zgleda je navajen na mehko.
sva šla v šoping in je dobil plastično kost za dolge samske urice, pa oprsnico z odevno nitko in 5m vrvico, pa seveda ampule za zajedalce in hrano (ker niso imeli napisane sva kupila hill's - vzorčno s piščancem je zmazal, kaj bo pa z jagnetino z rižem bomo pa še vidli). za kosilo sva mela domače štruklje in ker sva ga ves čas ignorirala in je čisto pri miru sedel je seveda dobil nagrado - košček štruklja - potem je šel še 3x lizat skledo. lump!
no, zvečer sva se odločla, da gremo laufat - odlično se je odrezal. ko smo prišli domov je padel v košaro in odsmrčal do jutra, ko sem ga komaj dobila ven za sprehod. zdaj, upam, spi - je oče doma in upam, da ga to ne bo nerviralo.
imava pa vprašanje: ko se vznemiri cvili. sva ga najprej probala utišat s 'tiho', pa ni neki bistveno pomagalo, zdaj sva se odločla, da ga abova ignorirala. po parih poskusih je bilo boljše. kaj priporočate vi?
aja, pa danes se bomo šli v pasjo dolinco na brdu pozanimat za šolo. a je tam uredu al priporočate kakšno drugo, oz. a je sploh potrebno da ga damo?
starše je spoznal - sta čist navdušena, ga skoraj nista več spustila nazaj k nama. oče ga je že hotu spustit na kavč, pa smo mu komaj preprečli, mama pa je kar vrata zaprla, ko sva midva že odšla ven in čakala, da pride za nama. pa tako sta bila proti.
drugač je pa tak cotl - sam crklja se - kok fajn.
havala za odgovore.
uzivajte!
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ISČEMO NJUNA LASTNIKA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines