mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:23:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Strani: 1 ... 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 ... 256   Dol
Natisni
Avtor Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek  (Prebrano 469756 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #1215 : sobota, 23.10.2004 : 12:21:20 »

sem že probala i nekaj časa še stoji dolgo pa ne. ta pasma je zelo trmasta nevem če imaš že kakšne izkušnje s to pasmo tako da morajo imeti nekaj na kaj preusperijo pozornost. seveda taki niso vsi je pa moja. no ja nevem kaj je dobro in kaj slabo za JH, ker se niti ne spoznam na JH. to da bi vam lolo dala za hendlat pa je predvsem pomen pokazati to pasmo in njene vrline. nikoli še nisem videla bullterrierja v JH pa sem si mislila zakaj pa ne bi poskusili. veš pia že v rednem BIS je bullterrier pasma katero ne radi izberejo. ponavadi so izbrani kakšni psi z daljšo dlako in bolj elegantno hojo. tako da mislim, da bi bila pojavitev te pasme v JH zelo dobra. no jaz sem samo predlagala. sama sem stara skoraj 17. let pa se mi ne splača podati v vode JH-ja zato lolo prepuščam vam.
lp, ana
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #1216 : sobota, 23.10.2004 : 12:52:00 »

a_n_c_i: V tujini je pasma, kar dobro zastopana v JH, se posebno mini bulli. Nekaj izkusenj s to pasmo imam in vem, da rabis cisto drugacen pristop, samo pravim, da bi bilo bolje, ce bi njeno pozornost pritegnila s hrano Wink
Vem tudi, da se glede na pestrost pasem v III. Fci, BT zelo redko znajde na stopnickah Undecided

No, ce pride v Ljubljano se lahko dobimo in malo poklepetamo(upam, da bo imela kaj casa Undecided ) in sem prepricana, da bo tam kaksen junior handler,ki ne bo imel psa in bo tvoja psicka prav prisla Wink

Se vidimo!

Lp,Pia
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #1217 : sobota, 23.10.2004 : 13:20:05 »

a ti hodiš tudi v tujino na razstave mogoče? jaz grem kdaj na madžarsko in hrvaško pa če boš tam kje hodila se lahko dobimo. tebe sicer na pogled ne poznam poznam pa Lano.
Logiran
PoN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 119


« Odgovor #1218 : sobota, 23.10.2004 : 16:09:10 »

No nej se se jest uglasim. Malo sm brala tvoje a_n_č_i in od Lize pa Pie. Mislim, da mladicek ni primeren za tekmovanje JH-a, ker je se malo premajhen, da bi izvajal vse tiste tezke like, pa kot je rekla Pia se mladicek hitro utrudi. Mislim, da za JH je primeren kuzek po 6-ih mesecih starosti (manjsi psi), od 9-tega meseca naprej pa mislim, da je za vecjo pasmo bol primerno kot prej, npr. Novofundlandec, Bernardinec, Nemška Doga, ...  Večje pasme se razvijajo in rastejo pocasneje zato je bolje, da kasneje zacnejo tudi z razstavljanjam. Mi nase pse zacnemo pri 9h mesecih razstavljati, seveda pa ze od malega zna tiste osnovne stvari kot so kako morjo stat, lavfat, zobke kazat, ... Odlocite se pa sami. To je moje mnenje.

Lp PoN - Danaja
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #1219 : sobota, 23.10.2004 : 16:30:47 »

pozdravljena! ja moja psička je sedaj stara 8. mesecev, na cacib ljubljana pa bo imela že 10. mesecev tako da to ni več mladič. bullterrier spada med srednje pasme in se po višini razvija zelo hitro v širino s tem mislim mišice pa obliko glave pa do 2. leta. kako se pes utrudi na razstavah je zelo odvisno od posameznega psa, pa jaz vem tudi da so eni mladički ki že pri 6. mesecih obvladajo like,... ne pravim da je taka lola. saj pravim veliko vaje pa bo šlo. če se potrudiš lahko narediš kar si zadaš.
lp , ana
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #1220 : nedelja, 24.10.2004 : 13:12:52 »

a_n_c_i: Ja veliko hodim tudi v tujino ja. Ce gres v bliznji prihodnosti kam v tujino mi sporoci. Glede na to, da se sezona kuncuje grem jaz letos samo se na kaksne 2 ali 3 tuje razstave Wink

Lp,Pia
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #1221 : nedelja, 24.10.2004 : 15:57:03 »

letos grem v tujino samo še na cacib zagreb oba dneva, drugače pa sem dosti na madžarskem pa tudi na hrvaškem.
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #1222 : ponedeljek, 25.10.2004 : 17:29:01 »

a_n_č_i:No jaz grem tudi v Zagreb in sicer, verjetno samo v soboto Wink

Upam, da se vdimo!

Lp
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #1223 : ponedeljek, 25.10.2004 : 18:30:01 »

dobro se vidiva Smiley v glavnem glej kje so bullterrierji pa me poišči saj pomoje bom edina z rjavim.
lp, ana
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #1224 : četrtek, 09.12.2004 : 18:11:18 »

Oki, mal pozno ampak sem mislila da boste sami kej napisal... kako je blo kej u Ljubljani? Katere ste kaj bile?  Huh
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #1225 : četrtek, 09.12.2004 : 19:38:59 »

Oj,jessy!
Huh na to sem pa res čisto pozabila...Imam toliko drugega dela.
Rezultate imaš drugače v Kinologu,jih bom pa natipkala še tukaj za tiste,katere se spomnim.

Mlajša starostna skupina:
1.Nika Golob
2.Maša Bajc (Maša se je sedaj poslovila od mlajše skupine...)
3.?

Starejša skupina:
1.Gostja s Češke
2.Juraj Sokolič s Hrvaške
3.Anja Matič
4.Pia Adlešič
5.Eva Žontar

Skupno:
1.Gostja s Češke
2. Nika Golob

Jaz nisem tekmovala,ker sem bila preveč zaposlena z dogdancem in morem rečt,da mi je bilo prav nenavadno tekmovanje v junior handlingu le opazovat Smiley
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #1226 : petek, 17.12.2004 : 23:37:08 »

Ali bo kdo tekmoval na CACIB LJubljana-kateri dan? Morda kdo ve, kdo sodi?
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #1227 : sobota, 18.12.2004 : 20:20:15 »

Jaz definitivno oba dni.Potem predvidevam da tudi Pia,Iva in Anja pa Maša verjetno tudi Smiley
Kdo pa sodi pa nevem...

Bo pa zdaj kar prazno v mlajši skupini saj je v starejšo skupino prestopila Anja,v prihajajočem letu pa bo prestopila tudi Maša-že na ljubljanski razstavi. Tako da v mlajši skupini pa ostajata Iva in Nika,bi pa verjetno prav prišel še kdo nov. Tudi dve mladi tekmovalki se že pripravljata na tekmovanja junior handlinga in si pridno izposojata mojo Lizo,včasih pa še koga drugega Wink
Sta pa zaenkrat še obedve izven konkurence in imata še kar nekaj časa,da se lepo pripravita na 'taprava' tekmovanja.
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #1228 : četrtek, 06.01.2005 : 17:10:24 »

Ali ste vedeli, da se da do kvalifikacij na Crufts priti tudi drugace? Wink

Monaco Kennel Club (Societe Canine del Monaco) organizira v Monte Carlu 1 x letno mednarodno razstavo psov (CACIB). V sklopu te je tudi tekmovanje v JH. Zmagovalec v JH, katerega izberejo med zmagovalcem 1. in 2. dne, se s to zmago kvalificira na Crufts, kjer zastopa (predvidevam) barve Monaca... Grin Lani je zmago (in s tem kvalifikacijo na Crufts 2005) odnesla Nemka.

Letos bo razstava 25. in 26. marca. Imam prijavnico in vpisni list za JH, tako da ce bi koga zanimalo naj mi pise...
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #1229 : sobota, 15.01.2005 : 23:24:13 »

Rezultati??  Grin
Logiran
Strani: 1 ... 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 ... 256   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines