mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 01:20:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lučka potrebuje pomoč
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 23   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lučka potrebuje pomoč  (Prebrano 65544 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #15 : nedelja, 22.01.2006 : 20:21:21 »

Še eno vprašanje: Ali lahko to zgodbo in podatke o Repku posredujem tudi naokoli (širšemu krogu znancev) po mailu? Predvidevam, da bo nato ta mail potoval naprej - in nikoli se ne ve do katerih dobrih duš lahko pride.  Roll Eyes
Ker pa ne vem ali to lahko naredim kar po lastni pobudi ali ne (če potrebujem kakšno dovoljenje za objavo podatkov) - raje prej vprašam. Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : nedelja, 22.01.2006 : 21:12:14 »

puppa, ne vem, kako se razume z mucami, ker se trudim, da je v čimbolj mirnem okolju. Predvidevam pa, da ne bo težav, ko se bo sposobna spoznavat z njimi.
scythe, kot veš, so bernčki ene občutljive dušice...če jih kaj boli ali če jim tudi sicer kaj ne štima, ne papajo, če se posebej ne potrudiš, tudi če so lačni. V prejšnjem okolju se niso dovolj potrudili, pa je shujšala na 27 kg....zdaj je že malo bolje. Seveda lahko pošlješ naprej, ne rabiš dovoljenja. Zato smo pa objavili, da bi prišlo do čimveč ljudi, ki bi bili pripravljeni pomagat tej punci. Saj ni treba, da gre za velike zneske...če nas je več, je tudi jurja dovolj..
Logiran

spuppisf
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 237


« Odgovor #17 : nedelja, 22.01.2006 : 22:00:15 »

puppa, ne vem, kako se razume z mucami, ker se trudim, da je v čimbolj mirnem okolju. Predvidevam pa, da ne bo težav, ko se bo sposobna spoznavat z njimi.
scythe, kot veš, so bernčki ene občutljive dušice...če jih kaj boli ali če jim tudi sicer kaj ne štima, ne papajo, če se posebej ne potrudiš, tudi če so lačni. V prejšnjem okolju se niso dovolj potrudili, pa je shujšala na 27 kg....zdaj je že malo bolje. Seveda lahko pošlješ naprej, ne rabiš dovoljenja. Zato smo pa objavili, da bi prišlo do čimveč ljudi, ki bi bili pripravljeni pomagat tej punci. Saj ni treba, da gre za velike zneske...če nas je več, je tudi jurja dovolj..

Res ja. Smetka, daj poglej pod bernski planšarski ovčar - čvek, tam te Štefko 26 sprašuje za podatke, da bi jih posredoval donatorjem.

Upam, da bo Lučka dobila pomoč, ki si jo zasluži. Lps
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #18 : ponedeljek, 23.01.2006 : 10:58:13 »

Hej,"čudodelke"  Cheesy!

E-mail z zgodbo nesrečne (oz.srečne, kakor se vzame) Lučke sem poslala vsem znanim in neznanim, in, po odzivu sodeč, bi moralo že kaj kapniti v Repkov mošnjiček.Če še ni, pa še bo.
Sama bom nakazala še danes en del, ki so mi ga dali "v kešu", tako da upam, da se bo izteklo za Lučko!

Je danes operacija,kajne? Poročajte, kako se drži pacient!

Držimo vse tace in pesti zanjo!

Pika
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #19 : ponedeljek, 23.01.2006 : 11:48:12 »

Lučka je že na kliniki. Če bo vse ok, boš šla lahko že jutri ponjo. Lepo, da mislite nanjo.

Pa še to: od četrtka do danes se je zredila za 2 kg.  Smiley
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #20 : ponedeljek, 23.01.2006 : 11:51:00 »

Halo, halo, mama Repka na vezi!!!

Malo se mi roke tresejo od veselja, saj smo do tega trenutka s pomočjo vas, dragi prijatelji in ljubitelji živali, zbrali že 50.000 sit!!!!!!!! Cheesy Kiss Kiss Kiss

Hvala v imenu Polone, pa Lučke, pa vseh ostalih, ki bodo kdaj potrebovali našo/vašo pomoč.

mama Repka ma vas rada! Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #21 : ponedeljek, 23.01.2006 : 11:53:42 »

Eh...nisem mislila na nikogar stresti naloge, da gre po njo. Prav se glasi: BOM šla lahko že jutri po njo.

Super, ful ste pridni.
Logiran

scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #22 : ponedeljek, 23.01.2006 : 12:05:31 »

Lučka je že na kliniki. Če bo vse ok, bom šla lahko že jutri ponjo. Lepo, da mislite nanjo.
Držimo pesti in tačke zanjo! Kiss

Citat
Pa še to: od četrtka do danes se je zredila za 2 kg.  Smiley
Uau!  Cheesy Pridna punca!  Kiss


Saj dinarčke za Lučko se lahko še nakazuje kajne?
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #23 : ponedeljek, 23.01.2006 : 12:17:19 »


Saj dinarčke za Lučko se lahko še nakazuje kajne?

ABSOLUTNO! Tudi po poravnanem posegu bo punca potrebovala najbrž kaka zdravila, pa posebno papico, pa kontrole, pa vikend v Šmarjeških.... khm, oprostite, malo me je zaneslo! Roll Eyes

Hvala vsem.

lp, Katarina
Logiran
Laguna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #24 : ponedeljek, 23.01.2006 : 17:56:21 »

Evo sm si prepisala podatke, če bom danes prišla še do odprte pošte, bom danes nakazala , če ne pa 100 % jutri! Sam da bo s punco vse ok, pa da bo doibila  topel in prijazen dom!
Logiran
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #25 : ponedeljek, 23.01.2006 : 18:20:32 »

Evo, ker nisem uspela priti do pošte, sem prosila za pomoč kar mamo, da je plačala preko Teledoma. Plačnik sicer drugi, vendar je važno samo, da bodo dinarčki vsaj malo pomagali Lučki.  Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : ponedeljek, 23.01.2006 : 19:17:32 »

Evo. Lučka je prestala operacijo tako, kot je treba. Dr. Matko ni uporabil cementa, pač pa žice, sterilizirana je tudi in po vsej verjetnosti gre jutri res lahko domov.
Ful hvala vsem.
Logiran

spuppisf
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 237


« Odgovor #27 : ponedeljek, 23.01.2006 : 19:55:13 »

Evo. Lučka je prestala operacijo tako, kot je treba. Dr. Matko ni uporabil cementa, pač pa žice, sterilizirana je tudi in po vsej verjetnosti gre jutri res lahko domov.
Ful hvala vsem.

MI bomo nakazali denar jutri. Imaš mogoče kakšen info, koliko bo prišla operacija?

Poleg denarja, bomo tudi poskrbeli za hrano od Lučke, in sicer jo bomo hranili z najboljšo možno hrano za okrevajoče pse, to je Ag prestige, ki ima 30% beljakovin in je na bazi svežega piščanca, saj bo punca rabila res vse najboljše, da bo čimprej pri močeh.

Smetka, vem da se tudi ti maksimalno trudiš, saj si jo uspela porediti za 2 kg, sem pa prepirčana, da boš tudi našega darila vesela.

Javljam nam, kako bo okrevala - morda jo vidim že ta petek.

Lps
Logiran
babyjazz
odvisnež
*****
Sporočil: 694


« Odgovor #28 : ponedeljek, 23.01.2006 : 19:58:50 »

ima tudi pri meni v dobrem žakelj
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #29 : ponedeljek, 23.01.2006 : 20:04:39 »

O, puppa....ful hvala. Veš da bomo veseli. Kar se tiče cene, nisem danes nič posebej spraševala, okvirno smo tako zmenjeni. Mislim, da bo okoli 200.000 sit. Bom videla jutri...
babyjazz, midve sva pa tako zmenjeni. tenks. Smiley
Logiran

Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 23   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lučka potrebuje pomoč
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines