mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 01:47:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lučka potrebuje pomoč
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 23   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lučka potrebuje pomoč  (Prebrano 65600 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Žiži
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #210 : torek, 11.07.2006 : 20:22:04 »

arončka

bili so že poiskusi posvojitve in pozivi s strani Polone, da naj čim več ljudi obišče Lučko, kar je lepo razvidno v tej temi, ampak Lučka se ni odzvala, tako kot je Polona pričakovala in zelo slabo sprejemala obiske,zato se je Polona odločila, da zaenkrat pusti Lučko pri miru in jo prestavi v arhiv, in res ne vem zakaj bi bezali v ubogo dušico, če ji to ni povolji, morda pa le nekoč spozna, da ji tudi drugi ne želijo nič slabega in takrat jo boš gotovo lahko spoznala.

LP
Logiran
poli99
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


« Odgovor #211 : torek, 11.07.2006 : 21:03:04 »

Jaz sem absolutno prepričana, da mora Lučka spoznati čim več ljudi! Mogoče prav vsakega, ki pride blizu. Seveda, jaz lahko to rečem, saj sem prebrala celo temo od začetka do konca, tako da LUčko zelo zelo dobro poznam in sem prepričana, da se je treba bolj potruditi!

Madonca, no!
Zakaj se mi je dozdevalo, da se bodo tule začela lomiti kopja?  Huh

ko ne moreš več, moraš še en korak naprej.
arončka,
kolikokrat, misliš, je Polona naredila ta korak naprej - kolikokrat je mislila, da ne bo zmogla. Koliko let je v njej zorela želja, da zgradi to zavetišče ... koliko korakov, korakcev, če hočeš, koliko želje, koliko volje ... Kako srčen mora biti človek, da se poda na tako pot ...

ko pridemo sprehajalci - in jo ignoriramo
Pa misliš, da vsi poznajo njeno zgodbo - in vedjo, da jo morajo igmorirati? En sam napačen korak lahko podre vse, kaj je Polona v tem času naredila!

In če že govoriš o procentih  Shocked  kaj ko bi računali od dneva, ko je Lučka prišla k Poloni?
Ma saj Polona ni obupala nad Lučko, le odločila se je tako, kot je za Lučko prav.



Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #212 : torek, 11.07.2006 : 22:26:54 »

Sprašujem se, a sploh kdo res prebere kar napišem ali le jaz pišem nerazumljivo.
Sem se že razpisala na dolgo in široko, pa sem zbrisala, ker je tko al tko brez veze in se ne mislim ponavljat.

Poli99, če bi dobro prebrala, bi videla, da ne govorim o Poloninih korakih. Vem, da koraka v pravo smer.
In vidim, da tudi tistega o procentih nisi razumela.

Upam, da je vsaj Smetka razumela, o čem govorim, pa tudi če se ne strinja z mano.

morda pa le nekoč spozna, da ji tudi drugi ne želijo nič slabega in takrat jo boš gotovo lahko spoznala.

In kako bo to spoznala? Bo videla na televiziji oddajo Pet prstkov, kjer govorijo o prijaznih ljudeh?

Mogoče sem zdaj sarkastična, ampak tako me je naredilo to kruto življenje. V katerega se zdaj odhajam naprej borit, ker - za vas ne vem - ampak jaz se ne bom predala.

Vas pa zapuščam in odhajam iz te teme, ker se počutim kot za sovražnikovo črto.

Ko ne moreš več, moraš še en korak naprej. arončka, hvala za tole misel...

Smetka, ni za kaj, z veseljem še kdaj. Vem, da jo ti še predobro poznaš...

Lep pozdrav vsem in lahko noč.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #213 : torek, 11.07.2006 : 22:38:53 »

Tudi jaz mislim, da je bila aarončka popolnoma napačno razumljena in da je mislila povsem dobro z nedolžnim vprašanjem, da bi rada spoznala Lučko. Ker je pač Lučkina zgodba tako boleča in strašna, da bo ta revček očitno doživljensko nosil in čutil posledice, pač nihče (od nas) ne bo drezal vanjo. Hvala bogu je našla zavetje vsaj v/pri Smetki.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #214 : torek, 11.07.2006 : 23:55:54 »

Hej, vsi vi tam....pri nas grmi in ne morem iti v posteljo, ker je Lučko tako zelo strah, da se stiska k meni, pa se vseeno slini in globoko diha...Morda še nekaj besed o njej, preden napišem še kaj..Kot je napisala Sara za svojega mačka, tudi Lučka točno ve, kdaj pride kdo prav z namenom pogledat njo. Lahko se še tako delaš, da si v resnici prišel sprehajat druge, pa boš samo malo pokukal, že ve...in takrat je potem cel vrag. Verjamem, da si je to težko predstavljat, ker je bilo še meni, ki sem jo gledala, to težko sprejeti...kaj šele vam, ki je ne vidite. Zadnjič je zmogla, ko sta bila na obisku Jana in Mirč, povsem normalnega vedenja...prišla dosti blizu, pomahala z repom...in šla. Ker je preprosto VEDELA, da nista prišla k njej. Punca je ena uboga nežna duša, zaradi katere tudi jaz ne smem več niti glasu povzdigniti v tej hiši, niti privoščiti si slabe volje...ker potem noče jest. Ko me ni bilo, sem vsak dan dobivala sporočila v stilu...vse okej, to je tako, ono je drugače...in zraven še...Lučka spet noče iz hiše, boji se nas, noče jest...Pa morda še to. Doker sem jo v svoji glavi oddajala, je bila dosti bolj zadržana tudi do mene. Ko sem se odločila, da je preprosto ne oddajam več, se je povsem sprostila...ponavljam, da še sama težko verjamem, ampak tako pač je. Ne, ne bo gledala tv-ja...se pa včasih zgodi, da čas prinese svoje. Če bo, bo...če ne, tudi prav, evtanazirat je ne bom peljala zato, ker si je trenutno za svoj dom izbrala zavetišče. Rada jo imam tudi. Prav tako kot Brčico in še nekaj njih, ki so kar tu...pa ni nič narobe z njimi. Z Lučko pač je.
Danes je bil en tak dan...ko ne moreš več, pa vseeno moraš korak naprej. Prepričana sem, da se vsi v tej temi oglašate z najboljšimi nameni, zato...ne se kregat, prosim. Dobrodošli pa ste itak vsi...ker je tudi zaradi vas lažje delat korake, ko ne moreš več.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #215 : sreda, 12.07.2006 : 00:13:52 »

Joj, Toga...sem dobila danes paket, najlepša hvala. Lp vsem.
Logiran

poli99
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


« Odgovor #216 : sreda, 12.07.2006 : 05:32:37 »

arončka,

ne vem, mogoče sem bila res preostra ... saj ko je prvič Xena zapisala, zakaj bi jo rada spoznala, se tudi meni v tem ni zdelo nič narobe. Ko pa bereš kako uboga psička trpi in kake travme doživlja ob obiskih, pač veš, da se je treba ustaviti. In upoštevati mnenje tistega, ki jo konec koncev najbolj pozna. Bolj sem te razumela, kot si misliš - nisem ravno med najbolj butastimi. Ampak včasih prideš do končne črte, ko naprej ne gre, pa če še tako hočeš in se trudiš.
Ja, sem si privoščila eno porcijo sarkazma na tvoj račun - oprosti.

Smetka,
jaz verjamem v energije, ki nas povezujejo. S tistim dnem, ko si se odločila, da Lučka ostane, je ona to začutila. V to sem prepričana. Srečno!

Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #217 : ponedeljek, 31.07.2006 : 21:34:47 »

Pustimo Lučki njen mir pri Smetki, katero je edino sprejela .Vsak nadaljni poskus kot ga predlaga Arončka bi ji povzročal samo nove travme in strese.Saj je še toliko drugih kosmatinov, ki niso tako zelo psihično poškodovani, ukvarjajmo se z njimi, Lučki pa privoščimo njen mir.Saj je ja iz vsega prebranega dovolj jasno, da je edino kar želi in potrebuje mir pri Smetki.
l.p.
Logiran
dalmatinčica
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #218 : sreda, 23.08.2006 : 18:44:43 »

srečno LUČKA! Boš se že sama odločila kaj je zate in kaj ne! Morda te bo nekoč zanimalo kaj se dogaja tam zunaj in se boš sama odločila za prvi korak!

Leti na njenega prvega lastnika!
Kako si lahko krut proti tako lepi kužiki! Grdo od mene, vendar bi te brcnila ti polomila nekaj kosti in te odvrgla. Dvomim, da bi se našel kdo, ki bi pomagal TEBI!

Vsem, ki delate z njo pa vsaka čast! Ni veliko takih ljudi kot ste vi!! Še tako naprej in morda bo vedno manj nezaželjenih
živalic!
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #219 : nedelja, 27.08.2006 : 20:13:08 »

Lučka v svoji priljubljeni pozi....

http://www.moj-album.com/slike/76039/rgw9ORIpLofhpJkX.v.jpg

lp, Katarina
Logiran
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #220 : ponedeljek, 28.08.2006 : 19:30:11 »

Ooooo lubica Lučka  Kiss
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #221 : nedelja, 10.09.2006 : 16:54:16 »

Zakaj se pa meni ne odpre slikca? Angry
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #222 : nedelja, 10.09.2006 : 19:42:12 »

Najbrž zato, ker je slika prazna, kar pomeni, da bi Lučka ob morebitnem obisku, ki je povezan z njo najraje postala nevidna.
Lučki pa tisoč   Kiss .
čar.Jana
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #223 : nedelja, 10.09.2006 : 19:54:02 »

Ti si pa res "Čarovnica". Jaz se nisem domislila Kiss
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #224 : nedelja, 10.09.2006 : 21:08:27 »

Švrk, hvala za kompliment.  Grin
A morda veš, če obstaja kakšna fakulteta za čarovništvo?Se sicer nikol nisem preveč rada učila, ampak ta faks bi pa z veseljem naredila, če bi potem znala začarat, da bi bil Horjul napol prazen, pa še vsa druga zavetišča tudi.Za vse nas ne bi bilo lepšega kot preveč posvojiteljev in premalo posvojencev.
Za enkrat imam iz čarovništva samo malo šolo, to pa pomeni,da se mi samo sem ter tja kdaj uresniči res moooočna želja.Le teh mooočnih želja pa imam veliko, toliko, kolikor je zapuščenih in tako ali drugače zavrženih, ljudi in živali.
Dajva se midve skupaj nocoj mooooočno skoncentrirati na to, da bodo vsaj trije Horjulčki v naslednjem tednu posvojeni!Na primer Bela, Medi(to je kot sem brala že v teku uresničitve),zadnja Kalina punčka, za Ninkota pa bo povpraševanje.Ne vem, če to ne bo za naju preveč naenkrat, ampak probajva, kvečjemu koristi lahko.Poskusiva v tej rundi še na Julkota misliti.
Švrk, če nama pa to uspe, pa tudi fakultete ne rabiva več!
Sem danes ful v akciji, saj sem zadnji moment preprečila, da bi neki prijazni ljudje iz našega kraja odpeljali v zavetišče psička, ki ima dom, ampak mu hormoni nagajajo, pa se je šel malo ženit.Slučajno sem ga poznala, njegovim preskoči visoko ograjo, tako se želi ženit.
Naj Lučka oprosti, ker v njeni temi govorim o njenih sostanovalcih,pa vem da ne bi zamerila, želi si samo, da se to ne tiče nje. l.p., Čar.Jana
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 23   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lučka potrebuje pomoč
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines