mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 05:17:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lučka potrebuje pomoč
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 23   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lučka potrebuje pomoč  (Prebrano 65608 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #225 : nedelja, 10.09.2006 : 22:55:19 »

OK. Grem zdaj spat in sanjat tvoje želje. Čao Cheesy
Logiran
NightWish
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #226 : petek, 06.10.2006 : 18:42:49 »

zdele mal na hitro pregledujem pa me zanima...ku nimam casa vse brat..je lucka ze oddana? Iscem namrec psa iz zavetisca bi ga vzel en mozakar z druzino, vrste bernski plansar ali kaj podobnega...vazno da je velik in kosat... (medvedek bi se temu reklo) ce kdo ve za kakega..ni vazno psicka pes...naj mi javi na mail
zmajci@email.si
LP
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #227 : petek, 06.10.2006 : 19:04:41 »

Ojla! no jst ti veeno svetujem da si malo prebereš Wink drugače se pa Lučka ne oddaja več, ker je bil že sam proces "ogledovanja" za njo prveč. Ko jo je kdo prišel pogledat, se je raje umaknila...je ena tistih, katere rane se ne vidijo navzven sram Lučka rabi čas, veliko časa...

Predlagam ti oz. tistemu, ki bi rad psa posvoijl, da se po predhodnem dogovoru z Polono odpelješ v zavet. Horjul in si pogledaš druge pesjanke, ki so res posrečeni Wink

LP, Maja
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #228 : petek, 06.10.2006 : 19:12:33 »

Aha, pozabila sem še omeniti, da je pri Lučki možna posvojitev na daljavo - več si lahko prebereš na www.zavetisce-horjul.net, pod rubriko: brez vas ne gre

LP, Maja
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #229 : petek, 06.10.2006 : 22:07:51 »

če bo tale možakar želel imet psa, bi bilo najbolje, da bi se sam odpravil na ''lov'' za svojim novim ''medvedkom''. sam najbolje ve, kaj želi, kakšne pogoje nudi, kaj je pripravljen narest in kaj ne, če bi se pojavile določene težave, koliko izkušenj ima... samo po videzu izbirat psa - to lahko pripelje do zelo zelo velikih težav...
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #230 : petek, 06.10.2006 : 22:13:26 »

zdele mal na hitro pregledujem pa me zanima...ku nimam casa vse brat..je lucka ze oddana? Iscem namrec psa iz zavetisca bi ga vzel en mozakar z druzino, vrste bernski plansar ali kaj podobnega...vazno da je velik in kosat... (medvedek bi se temu reklo) ce kdo ve za kakega..ni vazno psicka pes...naj mi javi na mail
zmajci@email.si
LP

Kot so že rekli/e najbolje,da gre možakar kar v zavetišče pogledat saj pri psu ni izgled glaven,vazno je,da se latnik in pes ujameta.

tukaj išče nov dom pes,ki je podoben berncu.

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,8661.0.html
Logiran
NightWish
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #231 : sobota, 07.10.2006 : 12:12:17 »

No da vam povem sam tolko na kratko, da sm ze nekajkrat nasla lastnike za pse iz zavetisca in mislim da pri tem gledam komu najdem psa. Pac prevec mam rada pse, da bi jih iz zavetisca rihtala ljudem, kateri ne bi potem skrbel za njih. Ja clovk je pac izrazu zeljo kaksnega psa bi imel, tud jst vem, da predn se bo odlocu, katerega bo vzel, ga bo sel pogledat in preverit ce se razumeta.
Logiran
NightWish
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #232 : sobota, 07.10.2006 : 12:12:56 »

aja pa zanima me, kje sploh je lucka?
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #233 : sobota, 07.10.2006 : 12:26:04 »

Kot vidiš, se tema o Lučki nahaja na forumu zavetišča Horjul.

Nihče ne dvomi v tvoje sposobnosti, saj tudi ne moremo, ker te ne poznamo.

Lučka ni pripravljena na posvojitev, zato se ne oddaja. Če te zanima, zakaj, si preberi celo temo. Kot je povedala Gargamel, jo je mogoče posvojiti na daljavo

Je pa v Horjulu kar nekaj drugih kužkov, tudi velikih, ki čakajo na posvojitelja.

lp
Logiran
Žiži
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #234 : sobota, 07.10.2006 : 12:26:47 »

če te res zanima, si preberi vso njeno zgodbo in boš hitro ugotovila ali izvedela prav vse, kar te zanima.

LepDan

Logiran
NightWish
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #235 : sobota, 07.10.2006 : 13:01:59 »

Ja res sm sla skoz celo temo in prebrala poste. Zelo sm navdusena nad smetko, da se je takole zavzela za lucko, da ji nudi to kar lucka potrebuje. Smetka...same pohvale zate!
Bi pa rada dala eno mnenje, k se mi poraja po glavi.
Lučka je pri smetki, pri njej dobi vse kar si pes lahko želi. In če pes v človeku najde zaveznika, ga ne bo spustil od sebe. Jst mam pritlikavo šnavcarko, stara je 11 let, razvajena ko hudic..ampak samo kar se tiče članov družine. Pa je stalno na terenu stalno med ljudmi, z očetom gre vsak dan na kavo, jo pozna cela vas, jo kelnarce "futrajo" s pribolški, pa se danes nedaj boze da jo kdo poboza. Ne pusti se, ker je mela ko je bla se mladic slabe izkusnje ko so jo otroci vlekli za kozo pa za usesa... In pac je ne silimo v to, da bi se pustila bozat, je taka kakrsna je...
In isto je pri Lučki. Našla zaveznico v smetki in nje ne bo spustila. Tako da, če se mene vpraša, lučka nikol ne bo šla v posvojitev. Ceprav so bernci na splošno psi, ki majo radi ljudi ki so dobrovoljcki, sm mela bernko v varstvu 4 leta, ker sosedje niso mel casa zanjo, in vem da je to CUKER od psa...
Zanima me...ce ste Lučko kdaj preselil v kako drugo okolje? Koliko časa Lučka zdrži brez smetke? in tko naprej. Nikol se ne sme obupat, navsezadnje, če bi vsak pes reagiral tako kot Lučka, potem smetka, ti bi imela vse pse kateri bi rabli nov dom.
Mogoče je treba ubrat kako drugo pot. Obiski Lučko vznemirijo zato ker se ji vsak posvet in je živčna, jo popolnoma razumem. Komu bi človek zaupal, če bi ga nekdo skoraj na smrt pretepel? Mislim da nobenemu!
No jst in moja Šeja, pa sosedova hovawardka Ajra pošiljamo Vse pozdrave tebi smetka za tako predanost In pa Lučki 8 pasjih tack v podporo, da bi svoje zivljenje zivela tako, kot si ga vsak lahko zeli, al pri kaki druzini al pri tebi smetka.

LP
Maya
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #236 : sobota, 07.10.2006 : 13:47:06 »

NightWish
preselit Lučko že od pisalne mize v drug kot sobe je pravi projekt... Lučka se enostavno ne oddaja več in niti poskušalo se ne bo več, saj ji je vsak tak poskus povzročil preveč škode in hudega... Mislim da je Lučka našla svoj dom in jaz si samo želim da tako tudi ostane...

lp ostržka

 
Logiran
NightWish
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #237 : sobota, 07.10.2006 : 13:53:21 »

Ne sj ne mislim da se mora oddajat, jst sm kot sm rekla..vesela da je nasla tisto kar je potrebovala, jst sm sam zastavila vprasanje nic drugega..LP
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #238 : sobota, 07.10.2006 : 14:00:01 »

Z Lučko so poskušali vse kar se sploh poskusiti da in moje mnenje je, da je ona edna izmed tistih, kjer socializacija od tu naprej enostavno ni več možna... 
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #239 : petek, 20.10.2006 : 23:22:44 »

Lp vsem.

http://www.moj-album.com/slike/1601452/4chYRTfzx8bzV575.jpg
Logiran

Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 23   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lučka potrebuje pomoč
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines