mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 10:31:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Psi terapevti in pomočniki (Moderator: Agnes)  |  Tema: Kinološke urice v domu odraslih
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kinološke urice v domu odraslih  (Prebrano 53591 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #90 : torek, 27.11.2007 : 17:20:12 »

Pozdravljena ika !

Z Kugoničem sva zelo vesela,če lahko stanovalcem pokaževa čim več pasem. Pogoj je, da so psi socializirani,navajeni ljudi (posebno množice) biti morajo nepopadljivi...)  Smiley


Poveži se z Kugoničem:tel. 03-897-5206

Lp Melvina
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #91 : nedelja, 03.02.2008 : 23:11:19 »

Pozdravljeni !

24.1.2008 so na naši kinološki urici nastopali:

* Maja Štraus je pripeljala psa Nela (border collie).Spet sta se veliko naučila. Poleg tega, da je moral nesti košarico z odejico, je moral pokazati našim stanovalcem kako spi, se pokrije z odejo. Cheesy
* Melani Skornšek je pripeljala psa Maja (dalmatinec). Melani nam je zaupala, da bi za dober grižljaj Maj naredil vse....  Cool Na koncu je odšel skupaj z Jimmom in Belo na obisk k stanovalki, ki se ni mogla udeležit kinološke urice. Ja, pa tudi slasten grizljajček je dobil od nje. Smiley
* Mojca Kastelic je pripeljala psa Jimma (cirneko). Smo mislili, da bo samo Belo gledal ampak se je izkazal. Pokazal je kaj zna, na koncu je pokazal še svoje skoke v višino. Cheesy
*Anton Kugonič je pripeljal svojo psičko Belo ( višavski terier ). Bela je izvedla svoj enkratni damski ples. Vsi psi so imeli učke na pecljih, ker je za njih tako mično plesala. Kiss

Za kulturni del so poskrbele:(glasbenice in pevke)
*ga.Slemenšek Mira s citrami, ga.Blekač Darinka s kitaro, ga.Cankar Olga.

Vsem gostom HVALA!
                            Anton in Melvina
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #92 : nedelja, 03.02.2008 : 23:39:08 »

... da bi za dober grižljaj Maj naredil vse.... Cool ...
O ja, še dušo bi prodal Grin

Tudi midva bi se rada zahvalila, da sva lahko sodelovala Smiley Nama je bilo v čast in največje veselje! Poleg tega, da se je Maj nacrkljal do onemoglosti, se je še slastno najedel Cheesy Najlepša hvala tudi za prijazno pogostitev ter darilčka, Maju je žoga že zelo pri srcu.

Z veseljem še prideva kdaj na obisk, bova delala na tem, da tudi kaj novega pokaževa Wink

Lep pozdrav, Meli&Maj
Logiran

igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #93 : ponedeljek, 04.02.2008 : 17:11:22 »

Meli&Maj

Sem vesela, da sta uživala pri nas . Smiley
                                               Melvina
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #94 : ponedeljek, 04.02.2008 : 17:20:43 »

A bi še kakšno slikico pokazali? Wink
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #95 : ponedeljek, 04.02.2008 : 19:02:52 »

Na, zdaj sem pa še bolj žalostna, da vas nisem prišla pogledat. Imam namreč staro mamo v domu, pa sem jo mislila peljati (je nepokretna) na kinološko urico. A je kot vedno nekaj drugega prišlo vmes... no, pa naslednjič.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #96 : četrtek, 14.02.2008 : 00:05:44 »

Zadnjo kinolosko urico (in prejsnje) najdete v besedi in sliki na http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=1112.
Logiran

kosovirji
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


« Odgovor #97 : sobota, 16.02.2008 : 14:05:15 »

Oj men pa zanima kako se lahko pridružiš. Potrebuješ potrdilo, šolanje ( obstaja ta le v Gradcu) Lahko obiskuješ ljudi samostojno ali samo v skupini.
hvala za odgovor
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #98 : nedelja, 17.02.2008 : 15:59:16 »

Pozdravljen Kosovir !  Smiley

Naša kinološke urica poteka vedno v skupini(več psov naenkrat), manjše pse na željo stanovalca pripeljemo tudi v sobo.Kot sem že na začetku omenjala, morajo biti psi zdravi, vajeni ljudi,biti morajo nepopadljivi...
Da bi se sam odločil in jih prišel obiskat - to ni možno.Vse poteka organizirano. Vedeti,morate,da so to starejši ljudje, velika masa ljudi...na urico pride vedno od 50-60 ljudi,če je zunaj še več, vedno moraš imeti oči obrnjene na vse strani...
Če pa želite kdaj sodelovati na urici pa pokličite Kugoniča, da se dogovorite. Prilagam telefonsko: Kugonič 03-897-5206 Veste, ni večjega užitka, ko vidiš kako zadovoljni so stanovalci na urici, še posebno, ko lahko pocrkljajo pse. Smiley

Lep pozdrav Melvina  Smiley
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #99 : torek, 22.04.2008 : 18:26:18 »

Pozdravljeni !

Z Antonom vam sporočava, da smo 11.aprila 2008 imeli 6 obletnico Kinoloških uric. Smiley

17.4.2008 so bili pri nas:

* Maja Štravs je pripeljala psa Nela (border collie). Poleg tega, da je nastopal, je imel Nel veliko opravka s čuvanjem psičke
   Kale pred našim Jimmom. Grin
* Daša Verbovšek je pripeljala psičko Kalo (nemška ovčarka). Z Dašo sta se veliko naučili, najbolj imenitno pa je bilo čohanje. Smiley
* Melani Skornšek je  pripeljala psa Maja (dalmatinec). Melani se pusti razvajati in nam je pokazala, kaj narediš, če prideš utrujen
   domov in se ti ne ljubi sneti nogavic z nog.... Cheesy Še sreča, da ima Maja. Kako to poteka lahko vidite na sliki. Cool
* Katja Šporar je pripeljala Spoty (pritlikava koza). Kot vedno, je bila Spoty med našimi stanovalci v središču pozornosti.
   "Medijskega" blišča je že vajena in se je obnašala zelo profesionalno.  Smiley
* Igor Kastelic je pripeljal psa Jimma (Cirneco dell'Etna), ki je pokazal nekaj svojih skokov. Saj veste, za klobaso se vse
   naredi... Smiley

Za kulturni del je poskrbela Urška Vedenik- igrala je na citre.


Vsem gostom HVALA !
                             Anton in Melvina
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #100 : nedelja, 23.11.2008 : 21:54:56 »

 Minilo je kar nekaj časa, od zadnje Kinološke urice. Premor je nastal zaradi moje bolezni,sedaj je vse OK.

20.11.2008 smo imeli naslednje goste:
* Ajda Štravs je pripeljala psičko DIDI (pasme airedalski terier)
*Simona Žgeč je pripeljala psa INK-a (labradorec)
Didi in Ink sta prvikrat nastopala za naše stanovalce.Smiley
*Anton Kugonič je pripeljal psičko BELO (zahodnovišavski terier).Bela je po koncu urice obiskala še nekaj stanovalcev v njihovih sobah. Smiley
*Otroci plesno dramske skupine "Ljudski običaji" Oš Gorica iz Velenja pod vodstvom tovarišic gospe Britovškove in gospe Ramšakove so prijetno popestrili našo urico.  Smiley

Vsem gostom HVALA !
                 Anton in Melvina
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #101 : torek, 03.02.2009 : 21:29:09 »

Dne: 29.01.2009 smo spet uživali. Sodelovali so:
   Ajda Štravs je pripeljala psičko Didi, pasme airedalski terier.
   Anton Kugonič je pripeljal psičko Belo (zahodnovišavski terier)
   Melani Skornšek je pripeljala psa Maja (dalmatinec).
   Jana Blekač je pripeljala svojo Leady (papilon).
   Otroci iz OŠ Šoštanj pod vodstvom mentoric ga. Marine Žohar, ga. Miše Ovčjak in ga. Metke Berk so poskrbeli za kulturni del kinološke urice.
Kako smo ob tem uživali pa najbolj nazorno  pokažejo slike

 
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #102 : torek, 03.02.2009 : 21:33:00 »

Sem tako hitro kliknila, Cheesy da sem pozabila napisati:
Vsem gostom Hvala!
                   Anton in Melvina
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #103 : torek, 03.02.2009 : 22:52:52 »

Evo, se slikce Wink Smiley

http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=1112

Fajn ste vsi komplet in zelim vam se mnogo uric, ko boste razveseljevali varovance vasega doma Smiley
Logiran

igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #104 : nedelja, 10.05.2009 : 15:34:25 »

Dne: 30.04.2009 smo spet uživali.  Smiley Sodelovali so:
  Ajda Štravs je pripeljala psičko Didi, pasme airedalski terier.Didi se je naučila nekaj novih trikov.
  Anton Kugonič je pripeljal psičko Belo (zahodnovišavski terier). Bela je imela veliko opravka z ovohavanjem in pregledovanjem
  vsebine v  košari. 
  Melani Skornšek je pripeljala psa Maja (dalmatinec).
  Igor Kastelic je pripeljal psa Jimma (Cirneco dell etna).
Na koncu urice smo odpeljali pse še k stanovalcem, kateri zaradi zdravstvenega stanja niso mogli na kinološko urico.
Za kulturni del je poskrbela skupina Jesensko cvetje v sestavi: Kavtičnik Slavka, Koželjnik Štefka in Špeglič Marija. Knez Ivan je pevke spremljal na citrah. Pridružil se jim je še Klemen Knez - igral je na harmoniko in Matej Završnik - igral je na bariton. Smiley
 
Vsem gostom Hvala!
                   Anton in Melvina
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Psi terapevti in pomočniki (Moderator: Agnes)  |  Tema: Kinološke urice v domu odraslih
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines