mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 21:35:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 199586 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
cebelica
gost
« Odgovor #15 : ponedeljek, 15.04.2002 : 16:01:52 »

Jah, Sanja bi te najbrz res po buci  Wink  in se bolj je res, da bi/bo pocila od srece, ce se pojaviva v ringu. Bomo se videli.
Vem, da mi nic ne koristi ta 'ocena', ampak bi jo vseeno razstavljala, da se malo privadi. V Grosuplju je bila ful prestrasena, ker je bilo tolk njenih kompanjonov okrog.

Sem iz Ljubljane, ti pa se iz Kranja pripeljes tocno mimo mene (stanujem blizu Hiper-Mercatorja)-nasproti mene prodajajo avtomobile.
Lahko mi pustis st. tel. -jaz ti je zal ne morem, ker...dolga zgodba, drugic- pa te jaz poklicem in se zmenimo. Lahko se pa zmeniva tudi tukaj - napisi kje in kdaj pa je. Lahko pa mi posljes mail, kakor hoces.  
sunflowermd@hotmail.com

Saj ne morem vec pisati. Bo mogoce res bolje, da se kar vidimo, midve pa komaj cakava, da spoznava se enega crnuha in seveda tudi tebe.

lp,Maja&Goma

Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #16 : ponedeljek, 15.04.2002 : 18:24:38 »


In še pripimba, rok za prijave za CACIB Ljubljana je ze mimo (9. april kot edini sam samcati rok?!)...
sicer pa tudi jaz gruntam kako "ustuliti" se dve-tri prijave, k so me "naivni" lastniki zadolzili, da jim prijavim pse, jaz pa naivo mislila, da sta najmanj dva roka prijave  Roll Eyes
Logiran
cebelica
gost
« Odgovor #17 : ponedeljek, 15.04.2002 : 21:28:43 »

Hmm, se mi je zdelo, da me mal heca racunalnik. Vsakokrat, ko sem poslala sporocilo ga ni poslalo...zdaj pa vidim, da ga je. In to kar trikrat  Shocked  !!! Smola pa taka. Sorry folk. Mogoce kdo ve zakaj, je to pogosto???

lp,Maja
Logiran
cebelica
gost
« Odgovor #18 : ponedeljek, 15.04.2002 : 21:46:25 »

Kaj, kaj??   Shocked  Shocked   Shocked   A sem res ze prepozna?
Kako to, da je en sam samcat rok? A je to normalno, mislim, je vedno tako, da je le en rok? Ni mi cist jasno, ker nisem imela psa skoraj 4 leta in sem cist ven iz vsega tega. Mi lahko malcek napises o tem? Prosim?

lp,Maja
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #19 : ponedeljek, 15.04.2002 : 22:11:12 »


Hja mam pred sabo prijavnico in piše, da je zadnji rok prijave 9.4.2002....
ampak sem sure da sprejemajo prijave se ta teden...ce ne bo bolj bore malo psov...

in ne ne nic nisi vedn padla se...vedno sta 2 roka prijave..tole je spet ena cvetka KZSja (poleg najbolj utrganega nacina dolocanja prijavnin, ki slovenske lastnike uvozenih psov naravnost prisilijo k vpisu v SLR cetudi niso imeli tega namena...) Angry
Logiran
Aljosa
gost
« Odgovor #20 : torek, 16.04.2002 : 08:30:04 »

Hej...

Cebelca, dobis telefonsko pa se kaksn podatk na mail...

Kar se razstave tice, so ga res mal u kamn... Zadnji rok prijave je 9.4., s tem, da ena cena prjavnine velja DO 9.4., druga mal visja pa PO 9.4.. Tko da, ce jet prov razumem, po 9.4. lahko sam se placas prjavnino, prjavt se pa ne mores vec... :-)

hehe...

Fajn bodte

Aljosa
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #21 : torek, 16.04.2002 : 22:19:55 »

Danes sem govorila z gospo Kavcicevo, pa pravi, da se se vedno da prijaviti na razstavo v Ljubljani (kljub zadnjemu roku 09.04.)... Zato pohitite!!! Wink Cheesy Potem pa se vsi skupaj dobimo na "gospodarcu". Smiley
Logiran
cebelica
gost
« Odgovor #22 : četrtek, 18.04.2002 : 12:35:29 »

A res??? Kje v Ljubljani, kdaj v Ljubljani pa se ena stvar, ki je resnicno ne vem, saj nikoli nisem razstavljala, kolk to stane (se mi zdi, da mi je to ze nekdo napisal) Huh

Hvala.
lp,Maja
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #23 : četrtek, 18.04.2002 : 15:14:03 »

Citat
A res??? Kje v Ljubljani, kdaj v Ljubljani pa se ena stvar, ki je resnicno ne vem, saj nikoli nisem razstavljala, kolk to stane (se mi zdi, da mi je to ze nekdo napisal) Huh
Hvala.
lp,Maja

cebelica/goma,
za prijavo na razstavo se obrni na KZS (oni so namrec organizatorji razstave) tel: 01/2340950 Glede cene ti ne bi znala povedati natancno... Mislim, da je za mladice po 09.04. bilo 4.000 SIT, ki jih lahko placas tudi na dan razstave (le prijaviti se moras cimprej!).
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #24 : sobota, 20.04.2002 : 12:40:23 »

Zanimiv oglas!
Flat-coated retriever, gladkodlaki prinašalci, dve psički stari 8 tednov, naprodaj z rodovnikom ali brez.

A če imaš dovolj denarja potem dobiš zraven rodovnik, drugače pa ne???
Logiran

Aljosa
gost
« Odgovor #25 : sobota, 20.04.2002 : 13:01:30 »

Tele preprodajalce "z rodovnikom al pa brez" bi jest rad dobil enkrat v roke... In spustu ceznje svojih sto-pa-se-mal kil...

Mater jim, eni se j... pa hodmo po pse na Svedsko, ze tko je flatcoate tezko prodat, ker jih folk ne pozna, pol pa se sralci ponujajo nerodovniske...

Neokusno...

LP

Aljosa
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #26 : sobota, 20.04.2002 : 14:00:25 »

Aljosa,
zal s silo ne bi nic dosegli sram Tako pri flatcoat-ih kot ostalih pasmah... Moramo se vsi skupaj potruditi in ljudem, se posebej taksnim, ki se odlocajo za novega pasjega druzinskega clana cimvec povedati o slabostih, ki jih prinasa nakup psicka pri preprodajalcu! Ne bi skodilo pomoliti pred nos tudi clanka (feljtona), ki sta bila objavljena v Dnevniku (nasi moderatorki Jani sem posredovala prepis, ki ga lahko najdete na strani mojpes)... Wink Smiley
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #27 : sobota, 20.04.2002 : 16:18:59 »


Hm ja glede oglasa..leglo je bilo rodovniško, skotilo se je 6 mladičev, a so se "zaradi prevelikih stroškov rodovnika" in "povpraševanja po nerodovniških mladičiH" odločili prijaviti samo pet mladičev, enega pa ne...
Zdaj je unih pet že odšlo v nove domove, nerodovniška pa je še ostala...

Aljođa, kontaktiraj me privat (glede na to, da veš kdo sem, sicer pa psssst  Grin
pa ti povem kdo je oče teh mladičev...boš šokiran...njegova lastnica je bila tudi

Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #28 : nedelja, 21.04.2002 : 10:53:27 »

Kakšna brezvezna finta! Koliko pa je strošek rodovnika? 5, 10 tisoč? Toliko jaz zapravim, ko grem samo mimo pasje trgovine. Kar se mi zdi normalno. To so stroški mojega psa. Mi je bilo čisto jasno, da pes ni poceni. Tako kot bi moralo biti to jasno vzrediteljem. Pri njih so pač še določeni drugi stroški, v tem primeru rodovnik (ali tetovažo plačaš posebej?).

Smešno!

Btw: Ali kdo pozna to "vzrediteljico"? A.M. iz Ljubljane
Logiran

sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #29 : nedelja, 21.04.2002 : 11:21:50 »


Kaja, ti vztrajajo pri svojem, da je papir pac "nepomemben"...
in hja stroski rodovnika so res minimalni...nekaj tisoc sit...
no ja sej zdaj ugotavljajo, da kljub "ogromnem povprasevanju" po nerodovniskih mladicih doma se vedno gledajo ravno tisto revico, kateri niso privoscili papirja...

Me prav zanima ce se bodo znasli in skusali naknadno pridobiti rodovnik...
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines