mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:54:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček  |  Razna literatura, revije, koledarji (Moderator: Nanook)  |  Tema: Kinolog
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kinolog  (Prebrano 11115 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #15 : torek, 28.07.2009 : 11:14:45 »

Prejšnji Kinolog je bil prostorsko zelo potraten, prav tako slabo vizualno urejen. Večkrat sem kot zmešana iskala kakšne pomembne podatke Komisije za šolanje preden sem jih našla. Glede na vsebino bi lahko prejšnji Kinolog itak skrčili na največ deset strani, ostalo pa izpustili, ker je bilo nepomembno, slabo napisano ali preprosto nezaslišano zastarelo.

Glede novega oblikovanja - prvi trenutek, ko sem odprla revijo, se je meni tudi zdelo nepregledno, ko sem bolje pogledala, pa sem se hitro znašla. V bistvu so revijo po mojem mnenju kar dobro predelali, da bo bolj ekonomična. Upam, da bo tudi vsebinsko boljša. Članki na netu me pa ne motijo, če bodo s tem uspeli odpraviti dolgove, ki jih revija ima. Sicer pa vsi večinoma revije beremo že več ali manj na netu. Wink
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #16 : torek, 28.07.2009 : 14:21:45 »

Hja, koliko sem jaz razumela je tudi bistvo to, da se revijo spravi vsaj na ničlo in da ne dela minusa. Kinolog bo postal bolj uradno glasilo in manj poljudna revija, tiste so tako ali tako na trgu in bo namenjen bolj članom da jih obvešča kot kaj drugega. Če sem jaz prav prebrala je ideja, da bi ga v okviru svoje članarine prejemal prav vsak član KZS, tako da bomo videli, sicer pa moram it članek spisat, da nebo naslednji prazen Wink Tongue
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #17 : torek, 28.07.2009 : 15:01:15 »

Glede na kakovost večine poljudnih člankov, ki so bili prej v Kinologu, ne bo nobene škode, če bo Kinolog "samo" uradno glasilo. Wink
Logiran
koker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 122


« Odgovor #18 : sreda, 29.07.2009 : 18:09:24 »

Mene samo zanima, a ni potrata denarja, da je en članek na 4 - 5 straneh z velikimi črkami. Naslovnica pa je simpatična, če že rezultatov o Junior handlingu ni notri, pa specialka španjelov je tudi bila na tej razstavi...
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #19 : petek, 31.07.2009 : 18:49:45 »

Mene samo zanima, a ni potrata denarja, da je en članek na 4 - 5 straneh z velikimi črkami. Naslovnica pa je simpatična, če že rezultatov o Junior handlingu ni notri, pa specialka španjelov je tudi bila na tej razstavi...

To je bilo v Hrušici ne v Portorožu.. Wink
Rezultati iz Hrušice so bili še z vsemi slikami (razen JH-ja) ter rezultati.. Wink
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček  |  Razna literatura, revije, koledarji (Moderator: Nanook)  |  Tema: Kinolog
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines