mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:17:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: kremplji
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: kremplji  (Prebrano 30647 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #60 : nedelja, 29.01.2012 : 12:03:18 »

Odsvetujemo in priporocamo, da ji taco dobro pregledas, oz se bolje, da jo peljes do veterinarja.
Logiran
špela007tomaž
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 53


WWW
« Odgovor #61 : ponedeljek, 30.01.2012 : 19:52:33 »

Naj se najlepše zahvalim dragi maji01 za nasvet,saj zadeve ne bi vzela resno,če mi ne bi napisala,kar si mi...
Danes sva bili s psičko pri vet in ji je spulil krempeljček Sad( je rekel hvala bogu da sem jo pripeljala,da drugače bi lahko prišlo do hudega vnetja....Hvala še enkrat, zdaj pa spimo od narkoze Smiley)
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #62 : ponedeljek, 30.01.2012 : 20:05:03 »

No, samo da ste resili. Zelim vam hitro okrevanje. Smiley
Logiran
špela007tomaž
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 53


WWW
« Odgovor #63 : torek, 31.01.2012 : 14:15:18 »

Hvala Smiley
Logiran
banAncy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 122


WWW
« Odgovor #64 : sobota, 09.11.2013 : 12:51:56 »

Zivjo
Je mogoce kdo imel take tezave s svojim kosmatincem. Pri mojemu sem ze, kar nekaj casa nazaj opazila na dveh krempljih, kot da bi krempelj krvavev (pri korenini). Zdaj se je pa to pomaknilo do sredine kremplja. Res pa je, da ima na spodnji strani med blazinicami kozo in dlako obarvano rdece-rjavo.

Lp
Logiran
LunaS
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #65 : nedelja, 22.06.2014 : 12:22:35 »

Zdravo. Prosila bi za kaksen nasvet. Psicka si je danes na balkonu poskodovala krempeljc na zadnji tacki. Nesrece niso videli, zgolj da ji je iz krempeljca malo kapljala kri. Krempelj oz kar je od njega ostalo je zivo rdece barve (nisem prepricana da je to krempelj saj je tanjsi in krajsi od ostalih). Psicka sepa, rano je dovolila sanirat - naspricali smo Octenisept in rano povili. Zanima me ali moramo stopiti do dezurnega vet. oz ali jo lahko peljemo jutri, ko je delovni dan? Omenim naj se, da se je psicka po poskodbi tresla, kot da bi bila malo v soku. Sedaj lepo pociva in nogico pusti pri miru. Hvala za morebitne nasvete. Lep dan
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #66 : nedelja, 22.06.2014 : 13:58:33 »

Moji se je to zgodilo dvakrat. Rano sem čistila, zagnojilo se ni, prst ji tudi ni zatekel, zato nikoli  nisem šla do veta zaradi tega.
Logiran
LunaS
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #67 : nedelja, 22.06.2014 : 14:26:09 »

Pozdravljena. Najlepsa hvala za odgovor. Odlocili smo se, da bomo proti veceru rano spet naspricali in povili, jutri pa stopili do vet, ker imamo ravno kontrolo zaradi druge tezave, pa bomo spotoma se tale bivsi krempeljc pokazali. Najbolj nas je skrbelo, da je tole stanje resno in da moramo ze danes odbrzeti k dezurnemu. Hvala se enkrat. Bom porocala kaj bo jutri rekel vet.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: kremplji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines