mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 05:57:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zvezdica...
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 14   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zvezdica...  (Prebrano 41804 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #60 : petek, 06.10.2006 : 18:43:39 »

Super ste!  Še tako naprej!

Lp Toga
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #61 : petek, 06.10.2006 : 22:10:02 »

wc papir... hehehehehe, kako znano to zveni...  Cheesy
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #62 : petek, 06.10.2006 : 22:12:05 »

sara a tebi tudi, hehe  Cheesy Cheesy
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #63 : petek, 06.10.2006 : 22:15:05 »

ah ja... zdaj se uči še kako odpreti predal Grin

pa najboljša budilka na svetu je... če te pa ta maček ne zbudi točno ob 7h zjutraj ti ne pomaga nič drugega
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #64 : petek, 06.10.2006 : 22:19:48 »

kaleen dokler se uči odpirati samo predal si lahko srečna... ko bo znala pipo v kuhinji odpret se pa oglašaj  Cheesy Cheesy  Grin hehe... ne, resno... danes smo imeli poplavo doma, ker sta naša dva tamala mačka (o ja tudi ena Horjulčanka je imela kremplje zraven  Roll Eyes) pipo odprla...  Grin sej zdej mi je smešno, ampak zjutraj ob 8h mi pa ni bilo  Grin
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #65 : sobota, 07.10.2006 : 00:07:17 »

Hehe, ne vem kaj počne Smetka z mački, da so tako mahnjeni na wc papir  Wink  Cheesy  Grin . Naš je obvezno ves scufan, če Mandi le pride do njega  Roll Eyes. Zna pa tudi: skakati na kljuke in si omogočiti vstop v katerikoli prostor, odpirati vratca od omar in seveda zlesti notri, pika na i je pa kar počne zadnjih nekaj dni: lula v stranišče (ne vedno, občasno pa) Shocked.
lp
T. in genialna Horjulčica Mandi
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #66 : sreda, 22.11.2006 : 13:19:29 »

Spet je čas za update:

Jst sm ena važička:


Pa vzglavniki so tudi moja priljubljena točka za počitek:
http://www.moj-album.com/slike/575244/a9ZBScVSMjPCfJ64.v.jpg

Zvezdica pa bo naslednje leto tako kot jaz, postala prebivalec Avstralije in bo kmalu treba začeti s predpripravami na odhod, kar pomeni da bo dobila mikročip, potni list in bila cepljena proti vsem mogočim boleznim.
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #67 : četrtek, 23.11.2006 : 17:59:25 »

Uau, iz Horjula v Avstralijo  Shocked. Zveni kot začetek zanimivega življenjepisa  Grin.
 Kiss Zvezdici.
lp
T.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #68 : petek, 24.11.2006 : 11:08:57 »

Huda slikca s to senco v ozadju  Cheesy lepa mačkiča - ni kej, prava lepotica  Smiley
Logiran

kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #69 : petek, 24.11.2006 : 16:48:37 »

Ah, vidim da sem se malo zmotila pri dodajanju slikic, no tule je še ena ko spi na vzglavniku, ki je njeno zelo priljubljeno mesto. Tudi ponoči dostikrat spi pri moji ali Rudijevi glavi... zjutraj pa je sploh najbolj simpatična. Čim vidi da se nekaj premika po postelji, se pride zraven muzat in prosit za hrano.

http://www.moj-album.com/slike/575244/a9ZBScVSMjPCfJ64.v.jpg

Za Avstralijo pa ne vem... kaj pravite, naj na obrazec napišem ime Little Star al naj ostane Zvezdica?

Ah ja, pa vidim da nisem nikjer napisala, da sem jo navadila da greva ven na povodcu (v albumu so slike, ampak so že zelo stare). Sicer je navajena, da ne sme iti skozi vhodna vrata nikoli ven (v predsobo) tudi če so odprta in je tudi ne zanima preveč, npr. nikoli ne čaka pred vrati da bi pobegnila ven. Včasih pa prav prosi, da bi šla za mano, npr. ko grem jst obesit cunje na vrt in za take primere sem kupila en fleksi pa eno oprsnico in sem jo počasi navadila... no ubistvu je sama zelo hitro skapirala kako to deluje. Jst ji dam gor oprsnico in jo pripnem na fleksija in potem dobesedno leti k vhodnim vratom in ven na vrt. Včasih se še malo zadrži, pa zvedavo gleda če res sme it ven, pa jo pokličem in potem navdušeno priteče. Očitno se je navadila, da oprsnica oz. da ima nekaj okoli sebe pomeni da gre lahko čez vhodna vrata. Potem včasih spleza na hruško, večino časa pa le šnoflja naokoli po zeliščnem vrtu, si nabrusi kremplje na deskah in se povalja po topli zemlji, včasih pa greva tudi na bljižnji travnik. Fleksija zataknem za kljuko od okna in potem se lahko sama sprehaja po celem vrtu, jst samo nadzorujem situacijo, da se ne bi slučajno kam zapletla. Ponavadi ji je dovolj kakšne pol urice in potem se ji ne da več gre nazaj noter. Sosedi se sicer strašno smejijo in se delajo norca... a meni je vseeno kaj si mislijo, važno da Zvezdica uživa.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #70 : petek, 24.11.2006 : 16:51:21 »

Super ste, vsi trije! Pa naj ostane Zvezdica...
Logiran

kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #71 : ponedeljek, 15.01.2007 : 19:47:04 »

No, pravkar sem od veterinarja. Zvezdica je prejela prvo dozo "mučenja": mikročipiranje, cepljenje proti steklini in ostalim mačjim boleznim. Dobila je tudi potni list. Vseskupaj je kar dobro prenesla, malo se je bala vožnje, a se zdaj že sprehaja po stanovanju kot da ni nič bilo.

Čez en mesec bo treba vajo z cepljenjem stekline ponoviti, nato pa čez 3 tedne opraviti še test titra. Potem lahko zaprosim za uvozno dovoljenje in rezerviram prostor v centru za karanteno. Še 8 mesecev pa gremo  Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #72 : torek, 16.01.2007 : 08:19:07 »

ooo krasno... mater ji velja, jaz bi tudi šla zraven Grin Roll Eyes kako lepo je to, da bo lahko videla široki svet, to bo prava svetovna mačka Smiley pohvalno!
kako je pa prenesla čipiranje? jo je fejst bolelo?
Logiran

kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #73 : torek, 16.01.2007 : 09:07:24 »

Ko je veterinar ven potegnil iglo za mikročipiranje sem se jst kr malo ustrašla, ker je namreč res zelo velika in je tudi veterinar rekel, da ponavadi mačke skočijo do stropa in da ga je nemalokatera že tudi fajn opraskala. No Zvezdi je bila pri veterinarju čisto trda od strahu in sem jo samo prijela za kožno gubo na vratu in pri repu, vet je piknil iglo noter in je bilo že konec - tudi trznila ni. Potem smo še preverili če se čip lepo prebere in to je bilo to. Doma sem pogledala, če se ji je naredila kakšna bulica ali če ima kakšno ranico pa nisem nič našla. Takoj ko sva prišli nazaj domov sem jo seveda podkupila z vrečko njene najljubše hrane (almo nature) in je bilo prec vse hudo pozabljeno.

Morda kdo ve, kje imajo veliko izbiro transporterjev? Moram kupiti enega takega, ki je po standardih za na letalo.
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #74 : torek, 16.01.2007 : 09:17:45 »

Morda ti pa najlažje z informacijo pomagajo na letališču. Ne vem, morda sem butnila v temo.

Imam pa eno vprašanje, nevezano na tvojo Zvezdico. Če sem prav prebrala, tudi ti odhajaš v Avstralijo. No interesantno, potem ste na tem forumu že dve, le da ena odhaja najverjetneje prej.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 14   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zvezdica...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines