mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 21:42:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zvezdica...
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 14   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zvezdica...  (Prebrano 41864 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #45 : sobota, 29.07.2006 : 17:27:27 »

Iiiiii, kolk ste luštkani scrkljančki vsi skupaj. Grin
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #46 : sreda, 02.08.2006 : 19:13:15 »

Ojla!

Drevo že prišlo? Tudi mene zanima kako se kaj zadeva obnese, ker moja mačja lenuha se naveličata vseh stvari po kakšnem mesecu (umetne miši so zanimive po novem samo, če se jih vrže čez mizo - beri: da lahko v teku čez drn in strn podere čimveč stvari Grin).

Drugače sem pa že zadnjič hotela skomentirati to fetch foro, namreč tudi moja Liza je blazno predana lovlenju gumic Huh Vržeš v banjo in ti prinese nazaj, zatakneš na pipo in komaj čaka, da spraska gumico dol in ti jo seveda prinese med tem pa predirljivo mjavka Cheesy Tele mačice so zanimiva bitja ane Smiley

Lp tebi in mali damici Wink
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #47 : sreda, 02.08.2006 : 19:59:38 »

ne... še vedno čakam na to presneto drevo. Zdaj bo že skoraj 14 dni od naročila... menda so ti pri Quelle vedno po polžje počasni pri dostavi.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #48 : sreda, 02.08.2006 : 20:17:03 »

Včasih je dobro malo težit, da se slučajno stvar kje ne izgubi...ali razproda. V vsakem primeru zahtevamo poročilo kako se drevo obnese Wink
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #49 : sreda, 16.08.2006 : 10:46:13 »

jeee.... drevo je končno prišlo po tem ko sem jih malo pobockala, če ga mislijo dostavit v normalnem času. Prvi vtis... samo da sem zložila kose ven iz škatle je začela Zvezdi praskat po palcah ovitih v sisal. Sestavit ga tudi ni blo preveč komplicirano, čeprav me je malo matral zelo nizek strop v najinem stanovanju. Eno palco imam tako odveč in jo bom prišparala če se kdaj preseliva v stanovanje z višjimi stropi. Stabilen tudi deluje, sem ga močno prišraufala v strop z tistim vpenjalnikom. Ima pa eno votlino in 3 poličke. Votlina in poličke so ovite v pliš, palce pa v sisal vrv.
Ko se mi napolnijo baterije za digitalca bom pa še kakšno fotko prilimala.
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #50 : četrtek, 17.08.2006 : 09:42:16 »

e, to je to čudo:




Če dobro pogledate uno sliko ko je celo drevo gor, se na vrhu vidi tisti vpenjalnik za pod strop - to nardi zadevo stabilno, je pa ovito v pliš da ne kvari looka. Malo me je skrbelo, da Zvezdico tole drevo sploh ne bo zanimalo... pa sem se čist zmotila  Cheesy Tisto miško (morm zamenjat k je že čist razcufana) sem ji gor obesla in zdej pleza gor ko ena opica - se požene s postelje in kr v spirali spleza gor po deblu da se ogne poličkam. Kremlje si pa tudi najraje brusi ravno na tem sisalu - izgleda da je res tak material da jih vabi brusit kremplje, ker sem na srednji polički že najdla koščke polomljenih krempljev.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #51 : četrtek, 17.08.2006 : 12:05:12 »

To je pa visoka zadeva  Shocked Nisem ziher, da bi moj Azrael sploh upu it z svojimi  9 kg na tole hehe Roll Eyes Lepo, da Zvezdica tok uživa, jo je res fajn vidt Wink
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #52 : četrtek, 17.08.2006 : 13:09:41 »

huda zadeva... res! samo se bojim, da če bi mojim tole montirala, bi se lahko kar abonirala pri kakem ortopedu... ker nekateri moji kalibri nimajo glih takih ''tipičnih'' mačjih nagonov... he,he. ali pa bi jim morla tapecirati z blazinami tla pod drevesom. sicer pa zares huda zadeva in sem vesela, da se zvezdica lahko izživlja na njej!
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #53 : četrtek, 17.08.2006 : 16:03:54 »

To je pa visoka zadeva  Shocked Nisem ziher, da bi moj Azrael sploh upu it z svojimi  9 kg na tole hehe Roll Eyes Lepo, da Zvezdica tok uživa, jo je res fajn vidt Wink

hehe, ne boš verjela ampak na navodilih je pisalo, da je plezalo mišljeno za živali do 25kg teže. Deblo iz masivnega lesa in zato čisto trdo - kar verjamem da bi zdržalo kakih 15kg vsaj. Je pa tudi Zvezdica včeraj nekaj čisto besno plezala po drevesu in je mela miško na čisto zgornji polici pa se je zagnala iz tiste poličke nad votlino nekako navzgor in se ji ni shodilo pa je trešča tako dol, da sem mislila, da drevesu ne bo več niti blizu prišla... ah kje pa, že naslednjo sekundo je bla čist pod stropom v napadu na miško.

Moram pa vseeno it do soseda mizarja in ga prosit če mi naredi en dodatni kos debla za na vrhu, za vpenjalnik učvrstit, da bo še bolj stabilno, ker me malo skrbi da se bo sčasoma razmajalo. Kot sem že napisala, mam namreč strop za malo manj kot en meter nižji od standardnih in je blo zato premalo placa za še eno palco tako da je tist španer prišraufan direkt na zgornjo poličko  namesto na palco. Pa je stik zelo majhen in če celo zadevo zavrtiš okoli se zelo hitro razmaje.... sicer dvomim da bi se drevo tudi ob najhujšem naskakovanju podrlo, ampak recimo da hočem met zadevo sestavljeno pravilno.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #54 : petek, 18.08.2006 : 09:41:00 »

Miške čist hipnotično delujejo ane Grin Samo se strinjam z Sarabenji, da bi jst tud tla vrjeten oblazilna, ker moja dva, no vsaj Azrael, ni kaj preveč tipičen maček. Če bi mu reklel, da je pelikan, bi verjetno mislil, da je res Cheesy Razmišlam, da bi jima kupila ta manjšo varjatno drevesa, tok da se mata kje za afnat! Zvezdica vaju zdaj verjetno sploh ne šmirgla ane?to je zdaj treba vse raziskat pa vse možnosti skakanja iz poličke na poličko preštudirat  Grin verjetno bi tud z zlomleno tačko nazaj na drevo  plezala hehe Cheesy

LP vsem!
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #55 : petek, 25.08.2006 : 19:33:07 »

Evo še nekaj akcijskih slikic v zvezi z drevesom:

http://www.moj-album.com/slike/575244/GBxTpVZmhYsPIHnz.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/575244/T_iz9coQqywGfkLs.v.jpg

Gargamel, v neki razpravi na forumu ljubiteljev muc so že nekaj časa nazaj predlagali, da se ne kupuje dreves, ki niso do stropa, ker enostavno niso stabilna, kar ti lahko potrdim ker sm probala v naši lokalni trgovini za male živali enega ki je bil visok malo več kot en meter. Malo sem probala pogungat z rokami in sem bila presnečena kako nestabilna je zadeva v primerjavi z mojim drevesom (pa še preklemano drag je bil).

Ah ja.... Zvezdica je dobila si je omislila nov hobi in sicer ponoči na vsak način skuša zlesti na mojo glavo in tam zaspati. Ma ko da bi mela kučmo na glavi  Grin Pa neroda je že malo velika postala in potem počasi zdrkne dol z moje glave in se začne nazaj gor kobacat... pri tem nisem ravno navdušena, ker me z krempljih na zadnjih tacah včasih prav neprijetno zbudi. Ko se učim za izpite se seveda najraje uleže točno na skripto Roll Eyes Na zgornjih slikcah se ne vidi ravno dobro... a mislim da je punca kar precej zrasla.

lp
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #56 : petek, 25.08.2006 : 20:15:08 »

Hvala za nasvet Wink Očitno jima bom še nekaj časa kar kartonaste škatle skp sestavlala, ker sta čisto nora nanje Cheesy Kar se pa tiče plazanja na glavo med spanjem, pa ti predlagam da si daš kar povšter na glavo...to naredi moj dragi, ko Liza poskuša ob 4h zjutraj z njegove glave splezati na zgornjo polico hehe Grin

Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #57 : petek, 25.08.2006 : 21:32:55 »

Živjo!
Naše mačje dame pa imajo navado s krempeljčki pikat takrat ko jih crkljam.Skoraj vse, si predstavljate kakšne prešpikane roke in noge že imam od naših osmih kosmatink?  Grin Kot, da bi imela hude ošpice.Ko je nekoč sodelavka videla moje nadlahti se je hitro umaknila proč od mene, ker se je bala, da imam kaj nalezljivega.  Grin  Pa dam brisačo v naročje ampak tudi skoznjo čutim pikanje njihovih raztezajočih krempeljčkov.Ob tem tako luštno predejo, jaz pa stiskam zobe dokler se da.No sedaj sem jih malenkost odvadila, ko začnejo pikat jih odložim iz naročja in dve sta se že odvadili,skoraj. Očitno pa je to pikanje celo koristno, kot nekaka akupunktura, saj mi je revma izginila.  Grin
Zelo lepa je vaša Zvezdica in uživa pri vas, to se vidi.Še veliko sožitja vam želim vsem skupaj.
L.P.
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #58 : petek, 06.10.2006 : 12:06:52 »

Drevo še vedno v akciji... kremplje ma pa še vedno ostre. Mam čisto rdeča kolena, ker mi vedno ko grem na wc pride notr in si jih začne brusit na mojih kolenih... svašta. Moram pa narediti še slikico "ko lastnikov ni doma... in se mucica igra"... rada si namreč postreže z frišno rolco wc papirja in ko prideš domov najdeš kitico wc paprija čez celo stanovanje. Grin

No na tejle sliki se dobro vidi kako je zrastla:

http://www.moj-album.com/slike/575244/ACamHx7iZjI3uJRl.v.jpg

Pri hrani jo je treba kar malo bremzat, ker ima apetit kot da je lev in ne muca. Plašnost se je razblinila, nikoli več se ne skrije v kakšno čudno luknjo, če pride kdo na obisk se brez problema pusti pobožat. Vsi ki so jo pobožali pravijo da ima neverjetno mehko dlako. Zdaj ko se bliža zima pa je kar naenkrat zelo pokosmatela - dobila je tako

Zadnjič sem jo v košari nesla gor k sestri, ki jo bo pazila in se ukvarjala z njo medtem ko greva s fantom v Avstralijo (za 16 dni) in tudi ni delala nobene panike. Malo plašno je vohljala po sobi, drugače pa nič posebnega. Če bi ji dali še hrano za jest bi bila takoj čisto domača. Ne upam si je pustiti v stanovanju same celih 16 dni, ker bi ji bilo zelo dolgčas če bi se nekdo samo kake pol urice na dan ukvarjal z njo in jo nahranil. Ona rabi človeško bljižino, da ji nekdo meče miške, da jo crklja v naročju, nekoga da mu zjutraj da lupčka in nekoga, da ga lahko napade iz zasede. Kiss
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #59 : petek, 06.10.2006 : 13:30:22 »

Kako leeepeee progice ima ta zvezdica  Smiley
Jaz sem čisto mahnjena na progaste mačke  Roll Eyes
Vidim, da zelo uživa, tudi pri mojem je mačje drevo bolj kot ne vedno aktualno.
So obdobja ko se ga malce naveliča, potem je pa spet po 24 ur na njemu.

Trenutno mu ga je zasegla banda treh youngsterjev, kateri se razporedijo vsak na eno etažo  Grin In tako se mora bogi muc zadovoljiti z mojo posteljo  Roll Eyes

Ampak res si ne predstavljam več biti brez takšnega drevesa  Wink

Uživajte vsi skupaj še naprej. Na vsake toliko nas pa razveselite z novimi fotkami  Kiss
Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 14   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zvezdica...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines