mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 17:42:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KAJ POTREBUJEMO
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 170   Dol
Natisni
Avtor Tema: KAJ POTREBUJEMO  (Prebrano 509596 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #300 : sobota, 18.08.2007 : 13:19:32 »

Ne, Hancka, nisi se nobenemu zamerila. Razumem te, da nimas casa, da bi prej pregledala vse info na forumu - ponudila si  pomoc, kar je res lepo. Seveda ne mores vedeti kar sama od sebe, kaksen sistem dela imajo v Horjulu. Na kratko ti je odgovorila Smetka, za razlago na dolgo in siroko, pa bo vseeno treba prebrat druge teme. Horjul je zavetisce s posebnim nacinom dela, saj ga Smetka vodi sama (zavetisce poleg njene stanovanjske hise) in obisk pri njih kar tako bi verjetno izgledal tako, kot da bi k vam domov cele dneve hodili ljudje. Tudi jaz nisem na zacetku vedela, kako zavetisce deluje. Vendar deluje res dobro, prav zaradi svojega nacina dela.
Vecja zavetisca, ki imajo vec osebja in prostora in so na javnem kraju (npr. Gmajnice ali zavetisce na Obali) pa imajo drugacen nacin dela - tam imajo uradne ure in tje lahko brez posebne najave prides in sprehajas psicke. Vsaj v Kopru je tako. Tako da jaz npr. grem psicke sprehajat v Koper, ko pridem, pa vseeno prej vprasam, ce nisem odvec in ce je zazeljeno, da peljem kaksnega pesjana ven. Do zdaj je bilo to vedno zazeljeno. Tako da bi tvoji druzini svetovala, da greste na obisk v eno od teh zavetisc. Vseeno bi bilo verjetno dobro, da povprasas, kako je z obiski otrok. Teh izkusenj nimam, sem pa zadnjic v Kopru videla oceta z malo hcerkico, ki sta prisla na obisk in je mala peljala na sprehod nekaga psa mladicka.

LP in srecno.

Pa da ne pozabim - res je lepo, da je cela druzina pripravljena pomagati zivalcam;) Jaz osebno ne poznam niti ene, zato me veseli, da obstajajo.
Logiran
hancka1
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #301 : sobota, 18.08.2007 : 13:42:07 »

jest se k sestri ne grem brez najave.normalno je da bi prej poklicala in se zmenila za uro datum itd.trenutno sem še čustveno u pi... ker ne morem prebolet.nas mali-veliki pes je bil 7let moja senca,ko se je rodila hči je pa postal najina senca.resnično sem hotla samo pomagat pa mogoče mal terapije za moj srček,,skoda
Logiran
jojoja
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 51


« Odgovor #302 : sobota, 18.08.2007 : 13:49:41 »

ne sprehajam se po forumih ker nimam časa.sj je vseen.mi smo samo navadna družina,ki ima rada živali.očitno je da sem se nekomu zamerila,hrane bo pa vesel tud kdo drug.

hancka, ne vem s katerega konca si, a vsekakor bi ti tudi jaz svetovala, da se z družino oglasiš v kakem drugem zavetišču, recimo v Gmajnicah, če si iz osrednje Slovenije. Tam bodo veseli čisto vsega, kar boš prinesla njhovim kužatom, prav tako pa boste lahko tudi sprehodili njihove kužate. Komot prideš z otroki - v tem primeru vam bodo dali kakega manjšega pesjankota za sprehajat.
Seveda se prej pozanimaj glede uradnih ur.

In verjemi - veseli te bodo, zate pa bo sprehajanje zavetiščkotov tudi lahko zelo dobra terapija.
Pa srečno!
Logiran
hancka1
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #303 : sobota, 18.08.2007 : 14:01:44 »

ja sej bomo tko naredl,drugač smo pa iz vrhnike in nam je horjul najbližje.gmajnice pa tud niso tako zelo daleč.hvala za inf.in nasvete
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #304 : sobota, 18.08.2007 : 15:14:11 »

Tam bodo veseli čisto vsega, kar boš prinesla njhovim kužatom, prav tako pa boste lahko tudi sprehodili njihove kužate. Komot prideš z otroki - v tem primeru vam bodo dali kakega manjšega pesjankota za sprehajat.

In verjemi - veseli te bodo, zate pa bo sprehajanje zavetiščkotov tudi lahko zelo dobra terapija.

Drugačna ureditev zavetišča ne pomeni, da je karkoli mišljeno osebno, da pri nas sovražimo vse, da nič ni mogoče itd. Drugačna ureditev je prav to in nič drugega.
Logiran

sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #305 : sobota, 18.08.2007 : 15:22:27 »

če ima kdo željo pomagat izza računialniškega ekrana, je v temi psičke jagrce en predlog za vse, ki še niste obupali nad tem svetom...
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #306 : nedelja, 19.08.2007 : 01:15:04 »

če ima kdo željo pomagat izza računialniškega ekrana, je v temi psičke jagrce en predlog za vse, ki še niste obupali nad tem svetom...

Smo ze v akciji;) Upamo na najboljse.
Logiran
WolfMoon
novinec
*
Sporočil: 23


WWW
« Odgovor #307 : nedelja, 19.08.2007 : 09:41:51 »

Tudi mi, držimo pesti
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #308 : petek, 24.08.2007 : 12:38:25 »

Če ima kdo kaj za horjulčke (hrana - royal, nutro, arden grange, eukanuba, tehnical itd./plenične podloge 60x90/rjuhe ipd./igrače itd.), lahko danes dostavi meni (Ljubljana).


Lp, Maja (040 466 876)
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #309 : petek, 24.08.2007 : 13:16:38 »

Do kleti po ležišča še vedno ne morem, imam pa celo vrečko teniških žogic... Smetka bi ti prav prišle?
lp
T.
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #310 : petek, 24.08.2007 : 15:00:51 »

Mislim, da teniške žogice niso priporočljive za žvečenje. No, najbolje, da Smetka sama pove, če ji pridejo prav.  Smiley
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #311 : petek, 24.08.2007 : 15:02:21 »

So tiste "znucane" Wink
lp
T.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #312 : sobota, 01.09.2007 : 18:56:47 »

Ima kdo se kaj starih rjuh, prevlek in podobnega? Bi Horjulckom res prav prislo. Smiley Smiley Smiley
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #313 : sobota, 01.09.2007 : 19:19:36 »

No, jaz pa Lyziki razlagam, ki je pridno zbirala takšne stvari, da se ne mudi...  Roll Eyes  sram No, bom drug teden prevzela robo, pa čimprej do Polone spravila.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #314 : sobota, 01.09.2007 : 20:07:14 »

Jaz sem danes nekaj nesla gor (odeje in rjuhe, ki jih je prispevala lastnica horjulcice Naomi), ampak sem jih nekaj tudi porabila. Gre ful hitro, sploh, ce se kak pasji otrok raje polula na rjuho kot zunaj na travico. Smiley lp
Logiran

Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 170   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KAJ POTREBUJEMO
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines