mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 14:31:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Še en revež
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Še en revež  (Prebrano 14232 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sreda, 05.04.2006 : 11:47:26 »

Mačkon Naj. Ostalo bo, upam da, napisala Xena. Lp

http://www.moj-album.com/slike/1601452/imyny6u_4y5pPPcI.v.jpg
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : sreda, 05.04.2006 : 12:29:22 »

Xena pravi, da bom tudi ostalo kar jaz napisala  Smiley. Naj ima vsaj mesec dni staro poškodbo, imel je zlomljeno medenico. Desni kolk je izpahnjen, leva noga zlomljena. Nekako se je zaraslo, maček hodi oziroma vsaj izgleda tako, kot da hodi. Mišice so povsem atrofirane, beri: jih skorajda ni več. Operacija je nujno potrebna, najbrž ne bo več čisto tako, kot je bilo, bo pa tako, da bo lahko živel. Čakamo na datum za operacijo, predvsem pa dokončno mnenje veterinarja. Rehabilitacija bo doooolga, prav takšno pa bo lahko tudi njegovo življenje pri nekom, ko bo to vse za njim. Le omogočiti mu moramo....Lp
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2 : sreda, 05.04.2006 : 12:33:59 »

Le omogočiti mu moramo....Lp

Cin, cin, mama Repka s tošlčkom cinglja! S tistim, kamor lahko kak dinček vržete, da bomo lahko tegale mačkončka najprej razstavili, pol pa nazaj sestavili. Pravi Smetka, da tko prijaznega bitja pa že doooooooooooooooooooooooooolgo ne!
Torej, začenja se akcija "za Naja"!

lp, Katarina
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #3 : sreda, 05.04.2006 : 13:58:15 »

Tale zgodba me pa spominja na nekega drugega mačkona, ki mi je delal družbo pred več leti. Tudi njega je bilo treba razstavit, pa spet sestavit po bližnjem srečanju z avtom (verjetno, najden je bil na cesti), toda živel je še mnogo let.

Že hitim prasico kasico odpirat... Čeprav se zadnje čase v njej pajčevina nabira, bom malo postrgala po podnu - se bo sigurno še kakšen cekin našel.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #4 : sreda, 05.04.2006 : 21:41:31 »

Pozabila sem napisat, da smo ga že testirali in kastrirali in da je star cca 2 leti. Povsem vseeno mu je, če se še kakšen maček nanj uleže, ali pa ko zagleda psa....samo prede.
Logiran

Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #5 : četrtek, 06.04.2006 : 10:35:20 »

Jooooj, pa še full lep je! (No, pa verjetno zna tudi lepše pogledat  Wink)
Kolko nas mora tokrat dat jurja? (Tole sem hotla vprašat, če se že ve cca kolko bo stala operacija)
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : petek, 07.04.2006 : 18:10:32 »

O ja, zelooo lepo zna gledat! Zaenkrat vem samo to, da se ga bo zagotovo dalo poštimat, da ga v četrtek čaka operacija in da cena še ni znana. Bom povedala takoj, ko bom vedela.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7 : sobota, 08.04.2006 : 14:00:21 »

Se spomnite Dejvija? No, mačkonu je padel smrček v med, ko je našel svojo novo lastnico...ki je povrh vsega še takšna....naša. Zlepa ne pozabi, da jih je še nešteto, ki potrebujejo pomoč, tako, kot jo je rabil njen Dejvi. Mi je danes sporočila, da bo pokrila vse stroške za Naja in mu tudi ponudila dom, če bo šlo...Akcija za Naja je torej ustavljena, upam, da niste jezni tisti, ki ste zanj že nakazali in se strinjate, da gre denar za koga od tistih, ki prihajajo. Bomo pa seveda poročali, kako mu gre in tudi to, ali bo iskal nov dom ali pa ga morda že ima.

K...., hvala.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : sobota, 08.04.2006 : 14:19:10 »

http://www.moj-album.com/slike/1601452/whbTZKhqJ_Jn43FW.jpg
http://www.moj-album.com/slike/1601452/b6MaxH6f9Kdi4ejg.jpg

Na drugi sliki se Naj tišči k mami muci, pa ne njegovi, pač pa od Garfija in Zvezdice...še ena žalostna zgodba, ki se bo, upam da, končala s toplim domom tudi zanjo. Muca je odrasla in ob prvem stiku z novim človekom zelooooo huda. Ampak zna nekaj, kar jih malo zna...med pihanjem zna presti, če si lahko mislite. Takoj, ko ugotovi, da se ji za življenje nje ali njenih malih ni več treba bati.
Logiran

ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #9 : nedelja, 09.04.2006 : 12:42:53 »

Se spomnite Dejvija? No, mačkonu je padel smrček v med, ko je našel svojo novo lastnico...ki je povrh vsega še takšna....naša. Zlepa ne pozabi, da jih je še nešteto, ki potrebujejo pomoč, tako, kot jo je rabil njen Dejvi. Mi je danes sporočila, da bo pokrila vse stroške za Naja in mu tudi ponudila dom, če bo šlo...Akcija za Naja je torej ustavljena, upam, da niste jezni tisti, ki ste zanj že nakazali in se strinjate, da gre denar za koga od tistih, ki prihajajo. Bomo pa seveda poročali, kako mu gre in tudi to, ali bo iskal nov dom ali pa ga morda že ima.

K...., hvala.

Tole pa je prav težko verjet... ej zlata ženskica je!  Kiss

Da bo še operacija lepo uspela... bomo stiskali vse šapice z mnoooooogo prstki zanj!  Grin

lp ostržka
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #10 : ponedeljek, 10.04.2006 : 08:19:17 »

...Akcija za Naja je torej ustavljena, upam, da niste jezni tisti, ki ste zanj že nakazali in se strinjate, da gre denar za koga od tistih, ki prihajajo. Bomo pa seveda poročali, kako mu gre in tudi to, ali bo iskal nov dom ali pa ga morda že ima.

Ja seveda, sej namen je še vedno isti, a ne? Samo revež je drugi, kar pa sploh ni tako pomembno....

Se spomnite Dejvija? No, mačkonu je padel smrček v med, ko je našel svojo novo lastnico...ki je povrh vsega še takšna....naša. Zlepa ne pozabi, da jih je še nešteto, ki potrebujejo pomoč, tako, kot jo je rabil njen Dejvi. Mi je danes sporočila, da bo pokrila vse stroške za Naja in mu tudi ponudila dom, če bo šlo...

No, kaj takega! Ko že podvomim v človeško dobro, pa se spet najde kdo, ki mi dvome odžene. Sej sploh ne znam nič pametnega napisat.... od veselja seveda!  Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11 : četrtek, 13.04.2006 : 07:24:24 »

Danes gre Naj na operacijo. Saj držite vse mogoče šapice skup, a ne?
Logiran

Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #12 : četrtek, 13.04.2006 : 08:21:11 »

Ja!!!!!!!!! Drži se Naj! Cheesy Kiss Kiss
Logiran
Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #13 : četrtek, 13.04.2006 : 08:27:02 »

Seveda, ni dvoma! Wink Kiss
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #14 : četrtek, 13.04.2006 : 21:03:48 »

Naj operiran, vse okej, jutri ga grem iskat. Lp
Logiran

Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Še en revež
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines