mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:04:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mandi
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mandi  (Prebrano 30719 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : torek, 09.05.2006 : 13:17:18 »

http://www.moj-album.com/slike/1601452/lxukXtwrcdfCCHUM.v.jpg

Išče nov dom.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : torek, 16.05.2006 : 21:44:20 »

Ko je budna, ni niti malo na miru. Fotografije varajo  Smiley, pa raje povem, da ne bo nov skrbnik rekel, da ni vedel  Tongue.

http://www.moj-album.com/slike/1601452/q8fdNuywtk6DLiD2.jpg
Logiran

sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #2 : sreda, 17.05.2006 : 00:55:31 »

Oh, dve sporici... Le zakaj imam občutek, da bosta hitro posvojena?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : sreda, 17.05.2006 : 07:45:40 »

Ti, ne vem... Grin. Upam, da te ne vara.
Logiran

Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #4 : petek, 19.05.2006 : 09:59:42 »

Je Mandi že oddana? No sprašujem, ker sem se čisto "nakurila" s Simobilčkom ( Cry) in imamo doma debato o tem, da bi za stalno vzeli še kakšnega mucka/mucko. Oranžni mucki ponavadi hitro najdejo lastnika, pa bi zato kar kakšnega "navadnega" hiperaktivnega šekca ali tigerčka. Hiperaktivko pa mora bit, ker imamo pri nas že 2 lenobi  Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : petek, 19.05.2006 : 10:21:09 »

Hoj, ni še oddana. A si zihr, da veš, o čem govoriš, ko praviš, da mora biti hiperaktivna  Cheesy Grin...Mandi ni niti malo na miru, ampak res ne...Hitro zaključite z debatami in pridite ponjo. Lp
Logiran

Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #6 : petek, 19.05.2006 : 10:41:35 »

Vem o čem govorim, ker smo eno hiperaktivko pred leti že imeli (RIP Mufka)  Wink. Zdaj pa imamo enega ultra lenega perzijskega staruha (15 let) in eno malenkost manj leno dogico (9 mesecev), ki jo prosim za na sprehod (narobe svet....  Cheesy ). Mislim, da je potrebno eno kosmato bitje, ki bi malo poživilo vzdušje.
Otroka pa itak vedno v trgovini vlečeta skupaj igrače za živali, da bi se igrala z njima in doma je potem celo razočaranje, ko se Jani nad miškami in kosmatimi palčkami samo namrdne, Theba pa je bolj kot nad žogami navdušena nad igro "sem lesni črv" in palice zgrize na prafaktorje  Grin . Igra sicer se, vendar samo z mano, ker je njena igra malce prehuda zanju.
Ne me narobe razumet, nikoli nebi pripeljala živali v stanovanje za otroka (vsi vemo kje se to konča). Vendar po drugi strani zagovarjam tudi odraščanje med živalmi... Otroci, ki jih nimajo z njimi tudi ne znajo ravnat... Sem čisto zašla s teme.
Pogajanja se nadaljujejo. Če pa jo kdo posvoji preden so končana (upam na zmago), pa tudi vem, da muck ki iščejo dom, nažalost nikoli ne zmanjka... Vemo kam se obrnit.
lp
T.
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #7 : petek, 19.05.2006 : 12:03:38 »

Tecka!

Bomo navijali tudi pri nas!  Cheesy

lp ostržka
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #8 : torek, 23.05.2006 : 10:48:53 »

Živjo, spet jaz.
No pri nas so pogajanja proti koncu in vidno zmagujemo  Wink (jaz in otroka smo za, moj dragi pa še ni ravno prepričan, čeprav so živali pri nas v moji oskrbi in on nima z njimi nobenega dela, razen crkljanja). Ker pa sem brez avta, moj dragi pa prezaposlen imam eno vprašanjce. Ali je možno priti do vas z avtobusom? Če slučajno nebi mogel moj peljati... No v vsakem primeru prej pokličem.
lp
T.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9 : torek, 23.05.2006 : 10:59:50 »

Hoj, imam vprašanje nazaj  Wink. Kaj je bilo z vašo Mufko?
Ne, z avtobusom se ne da  Undecided...oziroma v tem primeru je nekaj km za pešačit.
Logiran

Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #10 : torek, 23.05.2006 : 11:26:09 »

Šment (za avtobus), se bomo že česa izmislili...
Mufka pa je imela raka Cry ... Nekaj časa (cca pol leta) smo jo "matrali" z operacijo in neskončnimi previjanji (neprestano ji je teklo iz rane), v končni fazi pa smo se odločili za evtanazijo (stara je bila šele 8 let), ker je tudi veterinar sam je rekel, da nima smisla, pa še smilila se nam je. Sploh si ni bila več podobna. Sicer je pa bilo to že več kot 10 let nazaj, je pa vseeno ne morem pozabiti  Cry. No če sem čisto odkrita nisem pozabila še nobene živali od otroštva do zdaj, razen enega muca imam v bolj medlem spominu, ker je umrl, ko sem bila stara 4 leta...
Že od nekdaj imamo vedno kakšno žival, mislim da do zdaj lahko skupaj seštejem le kakšna 2 meseca, ko smo bili čisto brez živali (zdaj imam pa 27 let), če ne drugega smo imeli pa hrčke  Wink.
Zadnji je pred 4imi meseci v večna lovišča odšel Janijev oče Šapi, ki je doživel 16 let in pol. Odpovedala so mu ledvička in ker po infuzijski "kuri" ni bilo nič boljše (še enkrat hvala dr. Zajcu za lovljenje moje malenkosti po tleh  sram ), smo ga tudi uspavali. Na koncu je bil samo še skupek kosti in dlak  Cry.
No uglavnem pri nas smo vsi ljubitelji živali. Bom rekla hvala moji mami, ker me je tako vzgojila se trudim tudi na mojedva mulca prenesti to vzgojo in mi uspeva. Sploh Tomaž je cela dušica...
No pa sem spet zašla  Cheesy.
lp
T.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11 : torek, 23.05.2006 : 11:37:29 »

Nič hudega, če si zašla...ne boš verjela, ampak jaz tudi kdaj pridem v Ljubljano  Grin. Torej, če se boste odločili, povej.
Logiran

Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #12 : petek, 26.05.2006 : 16:05:54 »

Živjo!
No pogajanja končana z, citiram: "ma sej kaj se jst razburjam, ti si itak živalska, če hočš pa mej še eno mačko"  Smiley.
Tako da iščem prevoz v Horjul, da pridem malo pomečkat prebivalce, kakšnega odpeljat na sprehod in odpeljat tole hiperaktivko. Mogoče kdo ve koliko stane taxi do tja ali do kam grem lahko z busom v najslabšem primeru? Smetke namreč nebi nadlegovala, sploh zdaj po bolezni in s tistimi malimi bibami...
lp
T.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #13 : petek, 26.05.2006 : 16:42:29 »

Hojla Tecka, hehe...super. Za prevoz ni problema, greš lahko s Xeno ali s kom od ostalih rednih...
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #14 : petek, 26.05.2006 : 20:04:28 »

 Wink

http://www.moj-album.com/slike/1601452/VwAHSm2YC3DhwfwM.jpg
Logiran

Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mandi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines