mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 18:20:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1743524 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1155 : četrtek, 11.01.2007 : 20:06:08 »

Nikoli nisem pisala dnevnika, najbrž ni bilo dovolj časa. Včasih se mi zdi, da je tale naš forum zdaj prav to...ene vrste dnevnik. Le da ni samo zame. Pišem o njih, ki se me dotaknejo; zato, da bi se še koga.
Zdajle mi je tako težko, da sploh ne vem, kaj naj naredim, kam naj se dam, da bo bolje. Poslovila sem se od mojega mačkona, sedem let sva preživela skupaj in se učila...kako toliko časa živeti z levkozo. Zgleda, da sva se oba naučila, kar sva se morala. Del življenja je odhajanje, saj vem...tudi tistih, ki jih imamo radi. Boli pa nič manj, tudi če veš. Polno hišo imam...učk in tačk in smrčkov. Sem zadovoljna, da so živi in zdravi in da bodo nekega dne našli svoj kavč. Prazno je pa vseeno.
Imejte jih radi, vse svoje...kakor pač izgledajo in kdorkoli že so.
Logiran

Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #1156 : četrtek, 11.01.2007 : 20:25:47 »

Tačija ni več?  Cry
Pa ravno v ponedeljek si mi govorila o njem, ko si mu kupila 20 dag govedine in nisem mogla vrjeti, da jo poje v šusu.

Nudila si mu lepo življenje, upam, da se kmalu potolažiš in praznino zapolnijo spomini na lepe trenutke z njim.
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #1157 : četrtek, 11.01.2007 : 20:35:59 »

Smetka, na tej strani monitorja sedi nekdo, ki čuti in je žalosten skupaj s tabo  Cry
Logiran
katjuska
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 90



« Odgovor #1158 : četrtek, 11.01.2007 : 21:35:38 »

ojej, smetka ... ojej. ravno sem hotela zavrteti telefon, da vprašam za pot do Horjula, pa sem prej, ne vem zakaj, odprla še tole stran ... saj ne vem, kaj naj rečem. pa kaj je v zraku te dni?Huh

vem samo to, kako boli in kakšna praznina je ... še posebej za temi našimi borci. še posebej za njimi, ki so imeli kljub slabim prognozam, kljub temu, da jih je večina že odpisala, tako neskončno voljo do življenja ... zaradi te volje smo skupaj zmogli pot, ki je trajala več let in ki je marsikdo ne zmore. morda smo v teh dneh, tako kot že nekajkrat prej, spet prišli do mostu. verjamem, da je bil tudi tvoj tači radoveden kot moja bonči ... in tokrat ju je zanimalo, kaj je na drugi strani.

nekoč ju bova spet objeli tam ... do takrat pa ... z vsako solzo popusti drobec bolečine in zamenja ga droben, topel spomin ... z vsakim dnem in z morjem prelitih solz je bolečine manj, tistih ljubečih občutkov, ki so bili del naših vsakdanov, pa spet vse več. enkrat potem nežno potrkata tudi ponos in sreča, da smo si lahko delili življenje s tako posebnimi bitji ...

drži se ... dala si mu največ, kar je mogoče dati. zagotovo bo živel naprej v vseh tvojih varovancih, ki jim je s tako ljubeznijo naklonjena tvoja skrb.

Špela
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #1159 : četrtek, 11.01.2007 : 22:13:11 »

Smetuljka,
moje sožalje. Nas je pred dobrim letom zapustil Švrki in si predstavljam, kako ti je. In nimam besed tolažbe.
Danes se ga rada spomnim, kadar se zavem, česa vsega me je naučil, ali kakšne vragolije je počenjal, ali kako me je hodil tolažit, če sem bila bolna in dobro se počutim, ker vem, da mu je bilo dobro pri nas. On je bil naš sonček, mi pa njegov. In tako naj bi vedno bilo.
In tak sonček je bil tebi tvoj muc in ti si bila njegov sonček. Amen.
Lp Nada
  Cry
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #1160 : četrtek, 11.01.2007 : 22:13:56 »

Smetka, iskreno sožalje.

Naj bolečino preženejo čudoviti spomini na vajine trenutke. Spominjaj se nanj z nasmehom na ustih, čeprav boli in tečejo solze...verjamem, da si to želijo. Spomin z nasmehom.

Drži se.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1161 : četrtek, 11.01.2007 : 22:21:52 »

Zlezejo nam pod kožo in zasedejo naše srce. Drugače ne gre, drugače ne znamo, ne moremo. Pa tudi nočemo. Počaščeni, da smo bili lahko del njihovih življenj, da so nam dali vse, kar so imeli, tudi in predvsem sebe. Tak je bil tudi Tači... in tako bo ostal.



Katarina
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #1162 : četrtek, 11.01.2007 : 23:01:19 »

Smetka, zelo mi je hudo, ker je tvoj muc odsel na drugo stran. Ne misli, da ga ni vec. Se vedno je in njegov dotik poisci v nezni sapici, neznih deznih kapljah ali puhastih snezinkah, v soncnem zarku,  njegov glasek pa ti bo sepetal v zuborenju vode, selestenju listja, sumenju dreves... Zamizi in cutila ga bos, prisluhni in slisala ga bos.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #1163 : petek, 12.01.2007 : 02:11:57 »

Solze mi polzijo po licu, ker vem kaj čutiš... edino kar lahko v tem trenutku izdavim iz sebe je: "Polona, drži se!"
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #1164 : petek, 12.01.2007 : 07:30:44 »

Ko uživam za našo muco, me vedno po malem tudi stisne, kaj pa, ko je ne bo...

Zagotovo bodo prišli druge muce, verjetno enkrat nekoč tudi kužki, in od vsakega bo ostal vsaj majhen drobec spomina v nas. To pa zato, ker jih imamo radi.

Polona - drž se...
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1165 : petek, 12.01.2007 : 07:36:06 »

Ob takih trenutkih se vedno spomnim na dan, ko je odšel naš prvi kuža. Tiste žalosti ob besedah veterinarja, da se operacija ni izšla (imel je tumor), kot smo pričakovali...se bom spominjala celo življenje. Vsi člani družine smo jokali tam v čakalnici. Naslednjih nekaj dni sem preživela kot v transu, noči brez spanja...v glavnem grozno je bilo. Sploh tiste prve dni. Potem pa čas prinese svoje, začne celit rane, ko se misli zbistrijo lahko začneš razmišljati o tem, da je bilo živalci s tabo lepo, da si ji omogočil najlepše in najboljše življenje po svojih močeh.

Zato Polona, drži se. Po vsakem dežju posije sonce, tvoj muci pa je zdaj v mačjih nebesih kjer čaka nate, da se enkrat spet srečata.

Lp,

Damjana
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #1166 : petek, 12.01.2007 : 09:43:03 »

Polona, skupaj vama je bilo lepo, zato se ga spominjaj z nasmehom
je hudo - toda moraš naprej - Srečno
Mojca
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #1167 : petek, 12.01.2007 : 16:51:00 »

 Cry saj ni kaj dosti za govorit.... 

če si sposodim eno tujo misel, ki mislim, da je bila sicer mišljena za druge situacije, pa vseeno:

ne obžaluj, ker se je končalo, bodi vesela, ker se je zgodilo...
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #1168 : sobota, 13.01.2007 : 18:48:15 »

Danes je pa kar nekaj kužkov zapustilo Horjul, a ne? Upam, da se današnji trend nadaljuje tudi v prihodnosti (nič prihodov, veliko odhodov Wink).

LP

Pika
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1169 : sobota, 13.01.2007 : 22:27:43 »

Punce, hvala za obisk, hrano, sprehajanje in slike.
Logiran

Strani: 1 ... 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines