mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 13:31:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1741173 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
matejči
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 124


« Odgovor #1425 : ponedeljek, 14.05.2007 : 18:41:11 »

Smetka, kot sem vam že v enem izmed dopisov na tem forumu povedala, vas občudujem in cenim.
Nekateri ljudje se celo življenje iščejo in ne vedo, kaj bi naredili iz svojega življenja, zato se je najlažje spotikati ob ljudi, ki so v svojem življenju našli smisel - pomagati živalim, se ne ozreti stran od problema, ki jim je mar za druge,...
Ti, ki se spotikajo od nas ( tudi sama pomagam nemočnim živalim, zabavam sosedove pse,...), niso sposobni tega in se čutijo krive, napad pa je itak najlažja obramba!
Smetka, niste sama! Wink Smiley
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #1426 : torek, 15.05.2007 : 08:36:05 »

Smetka, vem, da ti je težko, vendar daj malo glej tudi na svoje zdravje. Vse to ti preveč škodi...veš, da nas je kar nekaj, ki verjamemo vate, ki vemo, da delaš dobro, ki vemo kako je z evtanazijami, kako futraš živali, naj Moro živi, naj Staška je, kar ji daješ, delaj naprej, kot si do zdaj, ker veš, da si na pravi poti, pa ne oziraj se "preveč" na blabla..govorice, ki škodijo predvsem tebi, ne pusti se, ker delaš s srcem, pa tega nihče ne opazi, da so ti prve živali, pa pod drugo živali, pa pod tretje živali...in tako naprej....
Pa prav zaradi tega...drži se na svoji poti, ki je prava, da bo odnos do živali tisto, kar bi že zdaaavnaj moralo biti...

Moj nasvet za tiste, ki blabla..nekaj na pamet, ali iz foušije, ali iz nevem kakšnih razlogov pljuvajo in kritizirajo ...pa je sledeč:
Kadar ne moreš (ali nočeš) pomagati, vsaj škodovati NI TREBA !!!!!!Smetka zate pe še nekaj: ZA DOBRIM KONJEM SE UVEK PRAŠINA DIŽE.. Tongue

Pa LP vsem
Mojca
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #1427 : torek, 15.05.2007 : 09:06:05 »

 Shocked aaaaaaammmm  Huh Čeprav mi baje ni treba vsega na tem svetu razumet, mi kar nekako rateva, da vse razumem (ali pa vsaj tako milsim) in nekako včasih bolj včasih manj uspešno furam tole svoje življenje, tega pa ne razumem več.

Sem pa tja se tudi na našem koncu pojavijo (najbrž se pravzaprav večkrat kot jaz za to zvem) taka in drugačna "dobronamerna" obrekovanja (namenjena pač našemu društvu, seveda!). In se res sprašujem, če ljudje res nimajo kaj počet? A  majo res tako dolgočasno življenje? Sej vem, da se je težko ukvarjat s sabo, sej sočustvujem z njimi že, ker se morajo sami sebe prenašat 24 ur na dan in ne morejo pobegnit, pa vseeno. Stvar je zelo preprosta. Vsak dela, kar lahko, kar mu stanje v nekem trenutku omogoča.
 Angry mislim....  Angry ej svin*** egoistične, pra*** zasluškarski zakaj si pa kupite večji avto kot ga ima sosed, na drugem koncu sveta pa umirajo otroci od lakote? Ej kolko daste za bencin, ko mulca peljete par sto metrov do šole, da se lahko pokaže kašen nobel BMW al pa merđota vozi njegov oči? Ej matr kako morte met tak avto? Kako si upate? Ob vsej bedi na svetu. Mislim dejte no, dejte nam položit račune kako ste lahko taki pra*** zarukani, de se vozite okoli v audiju Q7 sošolec vašega otroka hodi pa v zašitih prekratkih hlačah v šolo? Matr ste svi****, res! No dejte, dejte nam položit račune. Mene res zanima kaj počnete s svojim denarjem...... Kako ga lahko zapravljate za drage večerje v restavracijah? Kako lahko.... 
mislim too much!
Da ne bo kdo mislil, da me res zanima.... kar je res je to, da ne razumem kako lahko kdo pričakuje od koga, da mu bo polagal račune kaj počne v svojem času s svojim denarjem... in seveda pri tem, da najrajši ne da (prispeva) nič! 
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #1428 : torek, 15.05.2007 : 09:21:14 »

Shocked aaaaaaammmm  Huh Èeprav mi baje ni treba vsega na tem svetu razumet, mi kar nekako rateva, da vse razumem (ali pa vsaj tako milsim) in nekako vèasih bolj vèasih manj uspešno furam tole svoje življenje, tega pa ne razumem veè.

Sem pa tja se tudi na našem koncu pojavijo (najbrž se pravzaprav veèkrat kot jaz za to zvem) taka in drugaèna "dobronamerna" obrekovanja (namenjena paè našemu društvu, seveda!). In se res sprašujem, èe ljudje res nimajo kaj poèet? A  majo res tako dolgoèasno življenje? Sej vem, da se je težko ukvarjat s sabo, sej soèustvujem z njimi že, ker se morajo sami sebe prenašat 24 ur na dan in ne morejo pobegnit, pa vseeno. Stvar je zelo preprosta. Vsak dela, kar lahko, kar mu stanje v nekem trenutku omogoèa.
 Angry mislim....  Angry ej svin*** egoistiène, pra*** zasluškarski zakaj si pa kupite veèji avto kot ga ima sosed, na drugem koncu sveta pa umirajo otroci od lakote? Ej kolko daste za bencin, ko mulca peljete par sto metrov do šole, da se lahko pokaže kašen nobel BMW al pa merðota vozi njegov oèi? Ej matr kako morte met tak avto? Kako si upate? Ob vsej bedi na svetu. Mislim dejte no, dejte nam položit raèune kako ste lahko taki pra*** zarukani, de se vozite okoli v audiju Q7 sošolec vašega otroka hodi pa v zašitih prekratkih hlaèah v šolo? Matr ste svi****, res! No dejte, dejte nam položit raèune. Mene res zanima kaj poènete s svojim denarjem...... Kako ga lahko zapravljate za drage veèerje v restavracijah? Kako lahko.... 
mislim too much!
Da ne bo kdo mislil, da me res zanima.... kar je res je to, da ne razumem kako lahko kdo prièakuje od koga, da mu bo polagal raèune kaj poène v svojem èasu s svojim denarjem... in seveda pri tem, da najrajši ne da (prispeva) niè! 

Se podpišem pod tole!
Zadeva pa gre še malce globje... Med tem ko se nekateri trudimo, da bi otroke vzgojili v čuteča bitja, z občutkom do drugih (ljudi in živali), pa nekateri to podirajo s svojim materializmom in prenašanjem le tega na njihove otroke in posredno tudi na druge. In potem se v šoli sprašujejo zakaj imam stike le z določenimi starši in zakaj se sploh ne obremenjujem z dejstvom, da ima moj sin v razredu le nekaj prijateljev... Zakaj le Roll Eyes

Še vedno trdim, da če bi vsi naredili samo to kar minimalno lahko, bi bil svet veliko lepši, tako za ljudi kot za živali.
Zakaj se je torej treba spotikati ob tiste, ki ne samo da naredijo minimalno, temveč dajo od sebe maksimalno?
Je res metanje polen pod noge naš nacionalni šport?
lp
T.
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #1429 : torek, 15.05.2007 : 09:26:26 »

Drži vse kar sta napisala, se podpišem pod vajine poste!
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1430 : torek, 15.05.2007 : 10:44:52 »

Sleepy, Tecka, se podpišem!
Logiran
Kattyka
otrok do 14 let
****
Sporočil: 258


« Odgovor #1431 : torek, 15.05.2007 : 12:40:21 »

Tudi jaz Roll Eyes
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #1432 : torek, 15.05.2007 : 19:28:00 »

Temu se reče: žebljico na glavico  Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1433 : nedelja, 20.05.2007 : 10:12:33 »

Pa dajmo...

http://www.zavetisce-horjul.net/dnevnik/index.php
Logiran

Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1434 : četrtek, 24.05.2007 : 14:39:59 »

Da ponovim vprašanje izpred enega tedna: gre kdo iz Ljubljane v naslednjih dneh v Horjul in bi lahko s sabo odpeljal večjo vrečo briketov?
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #1435 : četrtek, 24.05.2007 : 16:01:52 »

Jaz bom šla drug teden v sredo ali četrtek in jo lahko peljem, če ne bo drugega.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1436 : četrtek, 24.05.2007 : 16:08:08 »

Super! Če se nihče drug ne bo javil, ti jo dostavim. Meni ne bo ratalo gor. Se odpravljam že dva meseca, zdaj imam pa res totalno gužvo.

lp
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #1437 : četrtek, 24.05.2007 : 16:15:53 »

Ok. Glede na mojo lokacijo, bom morala jaz do tebe, ker imamo prosto dostavo samo do 9h zjutraj.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1438 : četrtek, 24.05.2007 : 17:29:01 »

Bo šlo tudi peš! Wink Stanujem pri Križankah.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #1439 : četrtek, 24.05.2007 : 17:42:50 »

Jaz pa na čopovi. Ali imate dovoljen promet, ali tudi ne?
Logiran
Strani: 1 ... 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines