mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:21:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Brčica
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: Brčica  (Prebrano 51377 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #60 : torek, 16.05.2006 : 21:18:57 »

Vas bo vesela. Tudi če se ne boste odločili za še enega, pa pridite kdaj le na obisk. Lp
Logiran

Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #61 : sreda, 17.05.2006 : 07:32:11 »

Držim pesti jana, da bi vam uspelo  Wink.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #62 : sreda, 17.05.2006 : 20:34:41 »

Hvala lepa, ker držite pesti. Zares komaj čakam, da bo naša ograja narejena,in prav vse bom dala od sebe, da tudi moža potem pregovorim.
Danes sta na sprehodu srečala psičko, s katero se je Don prav prijetno igral.Bom sedaj poskušala na to finto, češ, da mu potem vsaj dolgčas ne bo, ko sva v službi.Don mu pomeni vse na svetu in mislim, vsaj upam, da mi bo uspelo dobiti Brčico v našo družino. Saj bi rada tudi Piško, ker se mi revca tako smili, ker je odšel njen prijatelj v nov dom ali pa kakšnega mladička, kar  za vse bi skrbela če bi mogla, še dobro, da imamo Polono. Toda za Brčico sem se nekako najbolj zagrela, pa niti ne vem zakaj. Bova šla z možem v Horjul vsaj nekajkrat , da vidiva ali je tudi ona naju pripravljena sprejeti in da se naju navadi, da ne bo potem prehud šok zanjo, ko jo bova odpeljala k nam domov.Vem, da je pri Poloni srečna vendar se bova močno potrudila, da bo srečna tudi pri nas.Najini otroci, ki so že vsak na svojem velikokrat rečejo, da si v naslednjem življenju želijo biti najini mački ali psi , ker da imava do njih več potrpljenja kot do njih , da nanje nikoli nisva huda,pa še delati jim ni potrebno. Tukaj bi dala smeška, pa ne znam.
Lep pozdrav
Jana
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #63 : sreda, 17.05.2006 : 23:50:08 »

Ooooo, pa saj to je naravnost prečudovito!!! Resni interesenti za srčico - Brčico!!!! Krasno, res.

Kar se pa prepričevanja moških članov družine tiče, imam pa jaz take izkušnje: najprej so striktno proti in želijo biti racionalni in premišljeni in kar je še takega, potem, ko pa jih žival očara, so pa povsem ''zmešani'' na to žival. In prav prisrčno pretiravajo v drugo smer. Tako da... Upam, da bo Brčica očarala vso družino, vključno z Donom.
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #64 : četrtek, 18.05.2006 : 07:31:05 »

Kar se pa prepričevanja moških članov družine tiče, imam pa jaz take izkušnje: najprej so striktno proti in želijo biti racionalni in premišljeni in kar je še takega, potem, ko pa jih žival očara, so pa povsem ''zmešani'' na to žival. In prav prisrčno pretiravajo v drugo smer.

S tem se pa čisto strinjam! Smiley Je moj isti. Smiley
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #65 : četrtek, 18.05.2006 : 08:33:44 »

Tudi moj je bil proti psu, potem sem pa začela kazati slikce huskyjev in kasneje Albe in se je omehčal. Zdaj je pa njegova ljubica  Cool.
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #66 : četrtek, 18.05.2006 : 09:14:02 »

Jana,
bomo tudi pri nas držali pesti, da bo tale Brčica splezala v srce tudi tvojemu možu! Kolikor jaz poznam njen simpatičen karakter, to sploh ne bo težko.  Smiley

lp od vesele ostržke
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #67 : sobota, 20.05.2006 : 14:56:46 »

Sploh me ne skrbi, da bi Brčica ne zlezla mojemu možu v srce, bolj me skrbi ali ga bom lahko prepričala, da postane naša, saj se boji, da sta dva psa prevelika obveznost, saj se zaveda, da je potrebno biti s psom čimveč in komaj čaka, da bo v penziji, da bo lahko zares ves čas z njim.Do takrat pa manjka še kar enih osem let.
Vendar pa mislim, da bo popustil takoj, ko jo bo zagledal . Tudi pri mačkih je bilo isto. Če sem ga vprašala ali najdenega revčka lahko odpeljemo k nam domov je najprej strogo rekelNE, potem, čez pol ure pa je šel sam ponj.Potem pa sem ga začela goljufati in sem naskrivaj prinesla mucka domov in poskrbela , da ga je najprej videl, šele potem pa sem povedala, da ga je pripeljala gospa, ki je videla kako je revčka sredi noči nekdo pred njihovo hišo vrgel iz avta, sama pa ga ne more obdržati, ker njihov ovčar mačk ne prenese.Edino pri Donu je bil takoj prepričan, da pa bo ta revček takoj naš in ga ne bo vozil v nobeno zavetišče.
In tako sem ravnala vedno pa potem ni nič nergal.Sedaj še ne moreva na obisk k Brčici, čez 14.dni, pa bova šla in ni vrag, da se ne bi omehčal.
Trenutno je večji problem samo še to, ker ograja še ni končana, se bom naslednji teden ponovno pozanimala na Elektru kdaj nam bodo končno umaknili kandelaber, ki preprečuje, da dokončamo ograjo.
Smetka, kako je kaj Brčica, ali je ušpičila kaj novega?Res komaj čakam, da jo osebno spoznam in pobožam.Še najbolj srečna pa bom, ko bo končno pri nas
doma, da začnemo s crkljanjem.
l.p.
Jana
 
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #68 : sobota, 20.05.2006 : 16:16:38 »

Polona, se opravičujem, ker vas enkrat imenujem Smetka, drugič pa Polona, malo pobrkljam.
Še to sem želela vprašati. Kakšne velikosti je Brči, sicer to ni pomembno, samo kar tako me zanima. Če je to že pisalo, pa sem spregledala, se opravičujem. Po slikah, pa si ne znam točno predstavljati velikosti.
Jana
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #69 : sobota, 20.05.2006 : 16:39:17 »

Brča je srednje velika, manjša od npr. labradorjev, ampak ne dosti. Lp
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #70 : sobota, 20.05.2006 : 16:46:39 »

Polona, super, tudi naš Don je enake velikosti, saj je mešanec z labradorjem ampak nekoliko manjši in čisto črn, le malenkost rjavkastih lis mu krasi tačke. Kako bosta krasen par. Mož pa je nekoč izjavil, da bi bil še bolj zanimiv, če bi imel še kakšno belo liso. No to pa ima Brči, in tako bomo imeli vse kar si želimo.No saj ni važna barva, tudi ne velikost ampak sem vseeno še bolj zadovoljna, saj ju bo tako lažje voditi na sprehod.
L.P.
Jana
ps; Čez 14.dni vas bom poklicala, da se zmenimo, kdaj lahko pridemo spoznat lepotičko Brčico.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #71 : sobota, 20.05.2006 : 20:36:39 »

Polona, ravnokar so nam zidarji sporočili, da jih jutri mogoče ne bo. Če bo to držalo, bova imela čas, da prideva k vam. V tem primeru vas bom jutri okrog 12.ure poklicala na tf.051 304435, upam da je prava številka, da se dogovoriva ali lahko prideva spoznat vas in Brčico.
Lahko noč želim.
Jana
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #72 : nedelja, 21.05.2006 : 09:51:20 »

Jana!
Pravkar sem govorila s Smetko, ki me je prosila, da ti sporočim, da je punca pregorela - leži z vročino.  Sad
Glede na to, da si rada za vsakega obiskovalca vzame čas, da mu predstavi pesjankote, te lepo prosi, če bi prestavili obisk, da se malo spravi k sebi.  Undecided
 
Smetka ti pa čajček, kakšen šnopček notri in malo odmora od pesjanov prosim!  Smiley

lp dežurna poročevalka ostržka
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #73 : nedelja, 21.05.2006 : 10:09:54 »

Ostržek, hvala lepa za obvestilo. Nič ne de, nikoli ne veš kdaj bolezen udari.
Polona, želim vam, da čimprej okrevate.In vesela sem, ker mi je Ostržka povedala, da si za predstavitev vzamete dovolj časa.Saj je tako lažje za žival in za tistega, ki jo posvoji.
Bom pa sedaj imela priliko, da kupim kvalitetne brikete, ki jih bom naslednjič prinesla s seboj, saj na obisk se ne spodobi priti praznih rok.Ker sem včeraj zelo pozno zvečer izvedela, da bi z možem danes utegnila priti k vam, sem imela zjutraj možnost nabave briketov samo v dežurnem Merkatorju, ki pa najbrž niso najbolj kvalitetni, bodo pa samo tako, malo za zraven.
Se pa vidimo čez 14.dni, kot sem prvotno planirala, če se boste do takrat pozdravili,upam, da ni hujšega!Ravnokar sem hotela poklicati, še dobro, da sem prej pogledala, če je kaj novega, da ne motim Polone. l.p. Jana
Logiran
nasty99
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 58


« Odgovor #74 : nedelja, 21.05.2006 : 18:55:40 »

Jana upam,da boste uspeli prepričati moža za Brčico,ker vidim da ste zelo zainteresirani zanjo.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Brčica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines