mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 11:11:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Strani: 1 ... 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek  (Prebrano 306672 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Evvva
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 147


WWW
« Odgovor #1110 : nedelja, 26.04.2009 : 16:31:11 »

Živjo, jaz bom pa tole temo uporabila za poizvedovanje, če ima katera akvarij doma in bi potrebovala kakšno od naštetih zadev (ker živih ribic ne morem ravno dati na licitacije):
- gnojilo za akvarijske rastline (rok uporabe neomejen)
- ribice gupiji - Poecilia reticulata

Tele ribice se mi ful množijo... Na voljo so tako samčki kot samičke, najrazličnejših barv: rumeni, rdeči, oranžni, črni, modri...
- 1x siamska bojna ribica - samček: modro-rdeče barve


Če bi jih katera rada naj se mi javi na Ewchy afna hotmail.com, pa potem nakažete Horjulčkom kolikor se vam zdi Smiley
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #1111 : nedelja, 26.04.2009 : 16:32:53 »

Imaš mail Smiley
Logiran
Evvva
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 147


WWW
« Odgovor #1112 : nedelja, 26.04.2009 : 16:53:05 »

Uf tole je šlo pa hitro Smiley Sem ti tudi že odgovorila... Ribic je pa vedno na voljo vsaj nekaj, ker se pridno množijo, tako da če bo katera videla tole sporočilo šele čez nekaj časa, mi vseeno lahko piše Smiley
Logiran
sabi
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 63


« Odgovor #1113 : nedelja, 26.04.2009 : 19:49:23 »

Oooo jaz bi jih z veseljem imela!!
Kako je z opremo? Rastline tiste, ki plavajo?
Filter, grelec verjetno? Prehrana?

Koliko litrski akvarij potrebujejo?

Če ima kdo kakšen akvarij, ki mu je v napoto ga raje tu kupim in nakazem Horjulu.

Lp Sabi
Logiran
Evvva
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 147


WWW
« Odgovor #1114 : torek, 28.04.2009 : 18:02:26 »

Živjo, gupi je ena izmed najbolj primernih ribic za začetnike, saj je dokaj nezahtevna (ni izbirčna pri hrani, ne rabi res ogromnega akvarija...), seveda pa potrebuje kot vse tropske ribice akvarij s filtrom in grelcem. Nekje minimum za akvarij je 50 litrov, bi pa bolj priporočala če se že kupuje akvarij - akvarij vsaj 70 litrov. Večji akvarij je, bolj se bodo imele ribice lepo.

Za vse, ki jih zanima kaj več o gupijih: http://www.aquanubis.com/index.php?option=com_lqm&idorganizma=46&query=1

Pa tudi na splošno priporočam v branje forum o akvaristiki: http://www.aquanubis.com

Če pa ima kdo še kakšno vprašanje mi pa seveda lahko piše na Ewchy@hotmail.com  Wink


Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1115 : torek, 28.04.2009 : 18:07:27 »

Ribam je za clane namenjena tema v rubriki druge naše živali, zato predlagam, da tukaj zakljucimo z debato o ribah.
Hvala.
Logiran

SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1116 : torek, 26.05.2009 : 21:25:22 »

Imam en pomislek, pripombico, nekaj v tem smislu. Namreč sklicne cene na licitacijah ... a bi omejili, da je najnižja cena vsaj 50 centov? Ker 10 centov mi je prav smešno Roll Eyes Glede na to, da nam je v interesu čimveč zbrati, pa sploh.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1117 : torek, 26.05.2009 : 21:44:23 »

Hm ..., ne vem, ce ima smisel, saj takih izklicnih cen ni veliko, lahko pa vsak ponudi visjo ceno, torej 0,50 za zacetek Wink Smiley
Logiran

Samotar
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 14


« Odgovor #1118 : sreda, 27.05.2009 : 08:41:03 »

Vse zlicitirane stvari z 21., 22., 25., in 26. maja so od danes po 14. na voljo v Galiju.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1119 : četrtek, 04.06.2009 : 12:56:17 »

Jana, imam vprašanje. Te dni bom mogoče imela nekaj več časa in bi lahko pripravila še kakšen zavojček sladkarij. A je to kaj narobe, da to dam kar na izredne licitacije (kot sem storila včeraj, ne da bi te vprašala - šele pozneje mi je kapnilo  sram ). Meni je dokaj težko vnaprej vedeti, če bom, dokler kaj takega pride na vrsto po redni poti, imela čas za pacanje po kuhinji. Pa še za čokoladne reči je dosti odvisno od zunanje temperature, če bi zdaj bilo vroče, kot je bilo 10 dni nazaj, mi na pamet ne bi prišlo delat čokoladne bombone.

Torej, rabim navodila.

Ali pa če narediš posebno rubriko za kulinarične licitacije, bi verjetno še kdo kaj pripravil.  Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1120 : četrtek, 04.06.2009 : 13:30:45 »

Ja, Cats, vsekakor lahko kaksno tako zadevo das kot izredno, vendar je smiselno dajati eno stvar naenkrat in ko se zakljuci, das morda drugo.

Ne velja pa zgornje za ostale, ki bi zeleli kar na hitro kaj sibniti na licitacijo ali za redne zadeve preskakovati vrstni red. Za ostale velja, da se javite, ce so kaksne posebne zelje, da se zmenimo. Vecinoma se prakticira izredne licitacije za kaksne terminsko omejene zadeve ali za kaj pokvarljivega.

Nove rubrike nima ravno smisla odpirati, saj je bolje, da so tekoce licitacije skupaj, razen ce bi slo za kaksno vecjo akcijo.
Ce bi se vec ljudi lotilo peke in bi bilo vec interesentov-kupcev, bi lahko naredili eno posebno licitacijo - "sladkarije za Horjul", kot smo imeli zbiranje oblacil in igrac za otroke ze v preteklosti. Sladkarije bi pac pojedli kupci Grin

Za kaksno posebno akcijo bi se moralo vsaj kaksnih 20 zadev nabrati. Javite se tisti, ki bi kaj pekli, pa lahko naredimo eno tedensko posebno licitacijo?
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1121 : četrtek, 04.06.2009 : 13:39:10 »

Ok, velja. Prejšnja izredna je pravkar zaključena. Če bom danes zvečer imela zopet kaj odvečnega časa, lahko vajo ponovim. No, zares ne bi šla čez vrsto kar tako, ampak gre za občutljive stvari, ki morajo biti sveže in v hladilniku. Hvala za odgovor. Wink

Če bo pa posebna akcija, sem takoj za. Cheesy



Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #1122 : četrtek, 04.06.2009 : 13:57:58 »

Hoj! Če bo posebna akcija slaščic, sem pripravljena tudi jaz kaj prispevati. Kaj bi pekla, je pa odvisno od tega, kdaj bo akcija (sezonsko sadje, temperature itd.).
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1123 : četrtek, 04.06.2009 : 14:11:28 »

Evo, jaz sem tudi za akcijo, bom eno mojo poletno torto prispevala. Smiley
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1124 : četrtek, 04.06.2009 : 15:45:51 »

Tudi moja mama je pripravljena za peko za Horjul Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines