mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 20:07:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 95 96 97 98 99 [100] 101 102 103 104 105 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975168 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1485 : ponedeljek, 09.02.2009 : 23:01:57 »

PS brez zamere Wink Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1486 : ponedeljek, 09.02.2009 : 23:02:14 »

Boštjan je cel happy  Grin
To je še od stare zaloge, beri bivši, darilo  Roll Eyes  
Njegov je na varnem, gor na omari  Tongue
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #1487 : ponedeljek, 09.02.2009 : 23:03:12 »

Išče pozornost hehe Grin Če nobenega ni doma ne naredi ničesar, če pa smo pa je v drugi sobi pa Grin
Tudi kavč je že šel, pa omare, rože, ... Grin

Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1488 : ponedeljek, 09.02.2009 : 23:10:03 »

hehe zato imam pa Bello v kletki.. oz. stajci.. prosim lepo ima babnica cela 2 kvadratna metra.. Tongue Grin

pa še jaz eno "distraktersko" pokažem..:



[slika je izbrisana]
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #1489 : ponedeljek, 09.02.2009 : 23:12:33 »

Hihi kaj bi mi brez naših živali. Bil bi živ dolgčas.
Ob takih stvareh nam pa niti ne more biti, imamo vedno kaj za delat Grin Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1490 : ponedeljek, 09.02.2009 : 23:21:07 »

Plešasta metlica  Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1491 : ponedeljek, 09.02.2009 : 23:40:14 »

 Roll Eyes Lahko bi jo s Perotom poročili!!  Cheesy Cheesy
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1492 : torek, 10.02.2009 : 17:03:26 »

Jah kaj naj jaz, če pa puščajo stvari v Bellini neposredni bližini .. oz. čisto ob kletki.. pol mamo pa takole ne.. Roll Eyes Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1493 : sreda, 11.02.2009 : 02:56:59 »

Postelja ni preživela. Sem upala, da bo. Pa smo spet na brisači.  Undecided Postelja v dnevni je še živa in bo ostala. Kuhinjska je pa za razkosat  Roll Eyes. Je pa priden in grize samo svoja ležišča. Ok, tole se sliši malo čudno, če je pa res. 
Te dni sva s Flipom dosti na terenu, kjer se učiva lepega vedenja. Enkrat gre ok, drugič sploh ne gre. Če povzamem, pa mislim, da bo šlo, sčasoma. Jaz verjemem vanj  Kiss. Danes ni lajal edino na bokserje. Mogoče pogreša ljubico Divo  Roll Eyes. Na letališče ne bomo hodili več tako pogosto, ker tam ni psov in potem manjka lekcij okrog psov in to je verjetno razlog, zakaj je šlo na slabše te dni. Ker smo samevali na letališču in divjali za žogco, psov pa praktično sploh ni videl. Zdaj smo taktiko spremenili in smo tam, kjer je gužva, psi, golobi, race, ljudi. Sprehodi so čudoviti, polni energije. Se že veselimo sončnih dni in skupnih potepanj  Cool.   

Pa še nekaj o Flipu, zakaj je dober prijatelj  Kiss
1. Je ČRN. Ja črn je  Smiley. No, v bistvu je črno bel. Ima belo piko pri srčku, in belo bradico, pa nekaj prstov na tački ima tudi belih. Najdeš tudi nekaj sivih pramenov. Skoraj tko šarmantn, kot Richard Gere  Roll Eyes. Dlaka je čudovito lepa. Ima precj dolgo. Ne tako kratko kot labradorec. Precej daljšo. Pa vrtincev tudi ne manjka. Takšnih majhnih, ravno prav velikih, da naredijo zmedo v dlaki in potem ne veš ali bi česal gor ali dol, ali pa kr v krogu  Smiley. Lep je  Kiss. Pa črna paše z vsem. Sploh mi ni potrebno gledati, kako naj se oblečem, ker karkoli dam gor, paše s Flipom. A sem že napisala, da je lep  Roll Eyes

2. Rad tala LUPČKE. Joj ti njegovi lupčki. Lupčka si zasluži stena, pa hladilnik, pa tla, ne smemo pozabit na omaro. Vse kar obstaja pri nas doma, je že dobilo lupčka. Pa sej vsi vemo, da je to fuj in fej. On pa še vedno vrti in oblizne, vse kar mu prekriža pot. O sej jaz sem jih že tudi dobila ene par, takšnih fajnih mokrih.

3. Flip je en tak velik SKOKEC. Zunaj poskakuje, kot da ima kobilce v riti. Včasih zgleda, kot da je spil Red Bull in je dobil kriiiila. Preskočil je že toliko nevidnih ovir, da je že pravi mojster v agilityju.

4. Pa če se zgodi ne vem kaj, ko si zunaj ga sploh ne smeš spustiti izpred oči. Kot sokol moraš opazovati vsak njegov gib, ker ti mimgrede konča v kakšnem jarku, pohodi kakšnega psa, pozdravi mimoidočega. Ko prideš ven, je tvoja tarča samo ena, Flip. Kakšni pogovori ali pa sprehodi v dvoje. Tarča je znana.

5. Za HRANO si vzame veliko časa. Rad poje kar mu daš. In potem melje in melje. Tisočkrat zmelje en briket. In ko si misliš, zdaj ga je pa že zmlel, on pa še vedno melje in melje. Trenutno je No.1 sladica, bikovka.

6. Ko prideva ven, je prvi curek vedno na PUNČKO. Kaj bi se matral in držal taco v zraku, ki jo neznana sila gravitacije želi prizemljit. Na punčko je veliko lažje in hitreje opraviti zadeve. Edino kar gravitira je curek, kar je pa itak čas, da se spravi ven. Čas je dragocen in potem imaš čist preveč časa za norenje.  Cheesy

7. JUTRA so pravo matranje za zaspance. Zjutraj Flip nikoli ne maha z repom. Ampak res nikoli. Jutra so rezervirana za lupčke, rep se šele prebuja, medtem ko je jezik že buden in pridno opravlja svojo funkcijo  Tongue. Najprej se torej zbudi jazik in potem potuje sila prebujanja po telesu do repa. Rep odigra svojo vlogo šele, ko pride Irina domov. Potem pa tolčemo po bobnih in delamo vrtljaje v vse smeri. 

8.  GOLOBI, o ti nesrečni golobi. Razlaga pa tiči v eni besedi. Hvala Miskici  Wink. Flip je FILANTROP. In to je vse. In tu golobi pač niso všteti, zato jih ne mara  Roll Eyes.

9. Ima rad PSE. No, pravzaprav ima rad pozornost, in če gre kdo mimo, ne da bi ga pozdravil, hjaaa, to se pač ne dela in Flipi mu to jasno in glasno pove. Včasih je na wof wof, zdaj smo že na  bl bl bl bl     bl bl       bl bl bl bl bl     bl bl.

10. Je KLOPNI pes. Vsaj v stanovanju je. Non stop na riti. Vstane iz najlepšega spanca, samo da me pospremi do kopalnice, ker me lahko na vogalu napade mačka in bi lahko nujno potrebovala njegovo pomoč.

11. O MAČKAH sploh ne vem kaj si misli. Jih ne sovraži. Lahko bi rekla, da jih ima rad. Lahko bi živel tudi brez njih. Ampak brez, bi mu bilo dolgčas.

12. Zelo rad se VOZI z avtomoilom. Sem še v dilemi zakaj. Ali zato, ker se potem vedno nekam pride ali pa zato, ker lahko končno zaspi, ker mu ni treba skrbeti, da bom kam ušla. Sedež je samo en in izhoda ni, vsaj dokler se avto ne ustavi.

13. Flipi je en velik KLOVN. Tak z velikim nosom, širokim nasmehom in poln energije, ki se hitro prenese nate. Zdaj šele dojemam, kdo sploh je in kaj želi od mene, kaj naj bom jaz ob njem. Pa sem se že sprijaznila, da tko pač mora bit  Wink. Počasi bo tudi on dojel in osvojil nekaj majhnih pravil lepega vedenja. In jaz bom prva, ki se bom veselila teh majhnih uspehov, ko bomo šli mirno mimo golobov, ali pa se sprehodili mimo psa, brez večjega zanimanja zanj. Kljub vsej njegovi navihani in poskočni naravi, je Flipi tudi nežen fant. Njegovi mili pogledi in naslonjena glava v naročju. Kot bi ti želel povedat, da te ima rad, naj se ne jeziš preveč nanj. Nikamor več ne gre. Moj je.  Kiss



* polica.jpg (37.63 KB, 300x300 - pogledano 234 krat.)

* muri.jpg (38.31 KB, 300x300 - pogledano 226 krat.)

* dormeo.jpg (38.54 KB, 300x300 - pogledano 244 krat.)

* papircek.jpg (35.87 KB, 300x300 - pogledano 232 krat.)
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1494 : sreda, 11.02.2009 : 02:58:10 »

 Smiley


* flip.jpg (41.41 KB, 300x300 - pogledano 230 krat.)

* muri1.jpg (32.43 KB, 300x300 - pogledano 243 krat.)

* misa.jpg (42.99 KB, 300x300 - pogledano 243 krat.)
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #1495 : sreda, 11.02.2009 : 07:35:20 »

oooooo moonbeamka, tole si pa tkoooooo lepo napisala Smiley...
Zakaj nisi pršparala za natečaj, a? Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1496 : sreda, 11.02.2009 : 10:16:11 »

Ce bom kaj posiljala za natecaj, imam eno drugo zgodbo v mislih  Smiley
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #1497 : sreda, 11.02.2009 : 10:29:03 »

Krasna zgodbica Moonbeam! Pa tri prekrasne živali.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1498 : sreda, 11.02.2009 : 10:46:45 »



RIP bomo mislili na medija.. Cry Cry Cry Naj pozdravi vse pliškote, ki brez katerega koli uda tekajo stran od naših kosmatih pošasti.. Cry Cry Cry

 Grin ti jih pa pokaš  Grin Flip se pa res tako lepo sveti  Kiss 100 - ta stran!!!  Cheesy

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1499 : sreda, 11.02.2009 : 10:49:57 »



Hehe brezglavi Flip.. da ne boš enkrat namesto glave bučo dobila.. Grin Wink

To lahko dobim samo jaz od Bučka  Tongue on enako spi tako, da ima vsaj glavo pod posteljo, ali stolom. Jaz pravim, da je to previdnost v primeru potresa.  Cool

Flip je pa bil kobilica v Čebelici Maji. Le od kje podobnost ?  Grin  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 95 96 97 98 99 [100] 101 102 103 104 105 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines