mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 23:49:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 103 104 105 106 107 [108] 109 110 111 112 113 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975245 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #1605 : nedelja, 01.03.2009 : 14:31:37 »

Opa! Priden!
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1606 : nedelja, 01.03.2009 : 14:37:43 »

Uau, bravo pridni, teror se poplačuje! Wink
Ko boste znali vse in ti zmanjka dela, te pa povabim za krotilca rdečih mravelj. Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1607 : nedelja, 01.03.2009 : 14:45:55 »

Uau, bravo pridni, teror se poplačuje! Wink
Ko boste znali vse in ti zmanjka dela, te pa povabim za krotilca rdečih mravelj. Tongue

He he  Smiley  Murija sem tudi zlomila  Roll Eyes. Miši več ne poskuša ukrast hrane in se kr umakne ko mu rečem Muriiiiii Cool.   

Poglejte mojo lepotičko  Kiss

http://moonbeam.moj-album.com/album/15060836/?os=15060840

Tale je še bolj nora  Cheesy
http://moonbeam.moj-album.com/slika/11946476/EG1i04KQsaxEYadx.jpg/

Mi gremo ven  Cheesy

Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1608 : nedelja, 01.03.2009 : 15:12:29 »

Moj Bojan našim mucam reče, da imajo "špičke" v očesih Grin, kadar je zelo svetlo in se jim zenice povsem skrčijo. Ful lepe slikce in ful lepa Miša Kiss.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1609 : nedelja, 01.03.2009 : 15:13:02 »

Aja, pa skor bi pozabila. Fuuuuuul priden Flipi Kiss!
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1610 : nedelja, 01.03.2009 : 16:26:02 »

Miša je krasna na teh fotkah!! Shocked Cool Cool Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1611 : ponedeljek, 02.03.2009 : 19:04:29 »

Mi smo se danes sprehajali po banki. Prvi obisk Flipa v banki. Skor nas je kap, ker je lahko sel Flip sam poloziti denar  Roll Eyes. Zdaj smo zaceli se kravato nosit in se gibat v elitnih krogih. Golobi so za kmete Tongue Je bila pa NLB. Z nagobcnikom sta ze tudi skoraj kolega  Tongue
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1612 : ponedeljek, 02.03.2009 : 19:42:18 »

Si predstavljam, Moonbeam - 'Denar ali življenje!'
Flipko pa medtem že taca po ubogi teti za šaltarjem, ki ne ve, da je to početje iz gole ljubezni in že šteje dinarčke.
In Flipov račun je vedno bolj poln... Cheesy Kmalu bo začel preživljat še Murija in Mišo... Tongue Wink

Hehe, sej vem, da napredujete in ste zeeelo pridni Kiss
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1613 : ponedeljek, 02.03.2009 : 20:14:57 »

Si predstavljam, Moonbeam - 'Denar ali življenje!'
Flipko pa medtem že taca po ubogi teti za šaltarjem, ki ne ve, da je to početje iz gole ljubezni in že šteje dinarčke.
In Flipov račun je vedno bolj poln... Cheesy Kmalu bo začel preživljat še Murija in Mišo... Tongue Wink

Hehe, sej vem, da napredujete in ste zeeelo pridni Kiss

 Cool Cool Cool
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1614 : ponedeljek, 02.03.2009 : 21:04:14 »

O Flipi, pa da boš nas navadne smrtnike še hotel poznati sedaj ko se giblješ v elitnih krogih in hodiš po bankah.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1615 : četrtek, 05.03.2009 : 08:57:24 »

He he, a denar  Roll Eyes Na to se pa res nisem spomnla. S tole nagobcno masko zgleda kot Hopkins v filmu, Ko jagenjcki obmolknejo  Shocked. Grozn je. Ziher bi mu dal keš  Grin
Pudelj, mi smo se vedno navaden smrtnik in vsec nam je preprosto. To pomeni, preprosto se umazat in potem umazat Irino. Kmalu bo 4 mesece odkar je tale rita pri nas. Sprememba je vec kot ocitna. Pa to ne mislim na pobrito rito  Tongue  Flipi je kr poslusen. Kako da ne bi bil, ko mu pa skoz za ovratnik diham  Roll Eyes. Drugace ne gre. Hiperaktivc je. Torej, ali sem jaz bolj hiper do njega z ucenjem ali pa gre vse narobe. Je pa precej zahteven od Rokija. Kar pa meni pase, da se imam s cim za ukvarjat Tongue Se vedno je to najbolj poskocen pes, ker vecino casa leti po zadnjih. Najraje se igra z Murijem   Grin To crknes od smeha, ko ju opazujes. Ce rata pregrob, dobi tako nezno klofuto. Misiko mora pa na miru pustit. To babiko malo pridna  Kiss
Smo pa imeli zadnjic skoraj srecanje s 100 kilskim rotijem  Shocked. Folk je cist usekan. Sva bila s Flipom na enem velikem travniku, na slednem. Po nasipu precej dalec, se je setal en gospod z rotijem in terierjem. Pa naredijo krog okol grmovja in proti meni. Halo  Shocked Tolk povrsine oni pa k meni. Jaz pa torbo na tleh pa vse zunaj, od krtace, vode, povodcev. Letim k zmesana in mecem stvari noter. Pa hiter cez drn in strn na varno. Flipu se je to seveda fajn zdelo, ki itak ni imel pojma, kaj se dogaja, in je skakal k zajc za mano. No vsaj nekdo se je zabaval. Oba psa itak brez povodca. Ne ves kdo je bolj okrogel, roti al lastnik. So se pa odlocili iti v drugo smer, ko sem jaz pobrala sila in kopita. Nesramnost na visku. Ne recem, da bi bila to kaksna Fortuna s svojima babama, ampak tole je pa visek.  Tongue jst sm ze vidla, kako mu terier visi na repu, roti ga pa za vrat drzi  Roll Eyes, lastnik se pa dere, kako ni se nikol nobenga napadel. Taksni lastniki, ki mislijo, da poznajo svoje pse, so najhujsi. A se mi je treba z njimi spoznavat? Nop  Grin
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #1616 : četrtek, 05.03.2009 : 09:15:57 »

Naslednjic rec, da ma Flip kaksno hudo nalezljivo bolezen, zdravljenje je pa ful drago. Tongue Je zanimivo videt kako hitro lahko 100kg (na dveh ali stirih tacah) hitro tece stran. Malo za salo malo zares.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1617 : četrtek, 05.03.2009 : 09:23:41 »

Pa da mi lastnik rece, ja sej, pol ga pa ni skoda, kr bo itak fliknil. Mislim, da roti tega ne bi razume, glede na to, da je bil spuscen, stric pa okrogel, da se leteti ne bi mogel za njem. Po mojem bi si samo rekel, ja, se bo vsaj najedel, moj roti  Roll Eyes Raje eksperimentiram z golobi. Tle saj vem kdo bo prezivel  Tongue
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #1618 : četrtek, 05.03.2009 : 09:27:45 »

Pri Shenzi to cist nehote deluje. Menja dlako pa pravi kdo "a je bolna" Recem, ne ne, sam dlako menja. Pa mi ne verjame. Grin Grin Grin
Mi imamo 15 labodov, so prileteli (no vsaj eden) iz Gdanska. Bi mu bili verjetno zelo vsec. Tongue
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1619 : četrtek, 05.03.2009 : 09:36:31 »

He he, ti si pa polna idej  Grin
Golobi so zdaj manj ogrozeni. Labodi so pa glavni na jedilniku. Zgleda da, vecjja kot je perjad, bolj ga pritegne. Sploh, ko vzletajo in mahajo s krili, jih mora Flip nemudoma resit, ker se utapljajo. A nimam jaz pozornega in skrbnega psa  Roll Eyes Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 103 104 105 106 107 [108] 109 110 111 112 113 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines