mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 20:09:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: PRIMITIVNOST LOVCEV IN IZKORIŠČANJE POLOŽAJA
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 17   Dol
Natisni
Avtor Tema: PRIMITIVNOST LOVCEV IN IZKORIŠČANJE POLOŽAJA  (Prebrano 55894 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
AklAm
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 103


WWW
« Odgovor #75 : petek, 16.09.2005 : 13:44:58 »

Nisem brala teme, upam, da post ne bo čisto mimo. Roll Eyes


Pes ustrelil lovca ...
http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,1735,87667
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #76 : petek, 16.09.2005 : 13:58:01 »

Ta   lovec si  bo zapomnil  , kdaj  je  psa   nazadje  "  kresnil"  po glavi. Grin
 
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #77 : petek, 16.09.2005 : 16:21:51 »

Hahahahahaha...jaz sme mislila,da bo kakšna fotomontaža Grin Grin...To naj bo pa lovcem za zgled,da ne bodo streljali psov.
Logiran
AklAm
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 103


WWW
« Odgovor #78 : petek, 16.09.2005 : 17:46:56 »

In da jih ne bodo mahali po glavi! Angry
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #79 : ponedeljek, 19.09.2005 : 19:21:14 »

Njaprej bi vse kar sme lepega rekla o lovcih vzela nazaj...ker so navadni morilci,ki jim ni mar za življenje!!!!

Naj vam povem svojo zgodbo.Vsako jutro peš gazim v šolo nič kja vesela in vsako jutro na dvorišču 100m pod hišo opazujem srnico z 2 srnjačkoma.Ubistvu sem ju.Bilo je lepo razverilo.Pred 10min pa sme sedela pred TV,kar zaslišim pok.Tečem ven po Rona ga zaprem v pesjak in takoj zatem še en pok.Ni se mi sanjalo kaj je bilo.Potem pa vidim mami in brata na dvorišču...tečem tja in... Shocked.Bela lada niva na NAŠEM travniko,se je pripeljala po NAŠI poti in mendrala po NAŠEM travniku,100m pod NAŠO hišo itd.Vidim majhno rjavo liso in začnem tulit nan zakaj ga je ustrelil...in zvem,da je ustrelil oba.Mmai je tula kako si drzne tako blizu streljati,kaj če bi ustrelil psa,ki večkrat skače po tisti poti.Potem sem začela tulit,da ga bo prijavila...mami se je drla,če slučajno nismo ljudje in bi nas uprašal če se lahko zapelje po poti (letos smo imeli nekja "sranja" in plazov...)Oni 3 (3 so se spravili na dva srnjačka!!!) pa so molčali in nosili svoje trofejce v avto.jaz sem še kar tulila zakaj je oba počil,pa da ga bom prijavila...brat je upil podobno...mami pa je vlekla svojo.In na koncu je p**** ****** samo rekel:"Bom prišel poračunat!"Boš ti prišel poračunat ja!Vrnil jih pa ne boš!!!!!!!!!!!

Zakja nisme si šla registerske zapisat?Zakaj!??Gospa,ki je bila na poti je samo rekla,da si je možakar potegnil klobuk do nosu in zdrvel mimo nje...

Naj mi nekdo pove če lahko ustreli 2 srnjačka?Ker bom tožla slovensko lovsko zvezo...pa naj mi nekdo pove e-mail tega...ker mi gre na bruhanje!!!!!!!

P.S:se opravičujem za vse pravopisne napaka in zmedeno pisavo....
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #80 : torek, 20.09.2005 : 17:47:32 »

Takole...rada bi popravila sama sebe,ker je bil prvi srnjaček ustreljen 38 m od hiše naslednji pa 20m nižje.Lovec je bil Italjan in je streljal iz avta...sem govorila z nekim lovcem in je rekel,da Italjanu samo pokažeš žival že strelja...tudi na dvorišču!
Zato pa pazite na svoje kužije Kiss!
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #81 : torek, 20.09.2005 : 21:54:16 »

A ni neki zakon, da tako blizu hise ne sme streljati??
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #82 : sreda, 21.09.2005 : 16:37:06 »

Saj je zakon tudi,da se ne sme streljati iz avta...uglavnem totalno BZ.
Logiran
Babalu
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.214


« Odgovor #83 : sreda, 21.09.2005 : 17:14:39 »

Jaz bi vse skupaj prijavila na najblizje lovsko drustvo.Italijan je mogel imet dovoljenje,oni pa bi morali imet napisan  odstrel ali ne?Ce bi se delali da nic ne vedo,pa se prijavo na Lovsko zvezo Slovenije.
Drugic v takem primetu bi pa se policijo poklicala,ker je proti zakonu sploh streljat v smeri hise ali naselja.Ni nevarno namrec samo za vasega psa ampak tudi za vas.
Lp
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #84 : četrtek, 22.09.2005 : 11:06:42 »

Lepo prosim, ne najdem zakona, ki govori kdaj  in v kakšnem primeru lahko lovec psa ustreli!
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #85 : četrtek, 22.09.2005 : 11:11:13 »

Italijanski lovci so itak razred zase.  Nekaj plačajo, potem pa mislijo, da lahko počnejo kar se jim zazdi. Ko sem pred nekaj leti šla nekaj kupit v Arboretum, sva se morala z vrtnarjem dobesedno splaziti do hiše, ker so vsenaokrog švigale krogle. Vrtnar je samo skomignil, Italijanski lovci pač, da nikakor ni bilo prvič.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #86 : četrtek, 22.09.2005 : 11:13:25 »

Zakoni marsikaj govorijo, pa tega nihce, vkljucno z "oh in ah in dejmo past v nezavest, ker smo tako fajn" lastniki psov, ne uposteva.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #87 : četrtek, 22.09.2005 : 11:41:45 »

Lanabela; lovci pri Arboretumu? Prvič slišim, pa sem bila skoraj 3 leta tam.

Kje bi lahko prebrala ta zakon?
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #88 : četrtek, 22.09.2005 : 11:43:00 »

Kater zakon?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #89 : četrtek, 22.09.2005 : 11:53:36 »

Lepo prosim, ne najdem zakona, ki govori kdaj in v kakšnem primeru lahko lovec psa ustreli!


Tega.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 17   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: PRIMITIVNOST LOVCEV IN IZKORIŠČANJE POLOŽAJA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines