mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:38:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Zadnji dogodki v Kinološki zvezi Slovenije
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zadnji dogodki v Kinološki zvezi Slovenije  (Prebrano 75495 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #75 : torek, 23.08.2011 : 11:12:19 »

Člani društev in klubov, preverite pri svojih klubskih in društvenih šefih, kaj je vsebina današnje pošte, ki je s KZS romala na društvene in klubske maile. Iz nje se da izluščiti naslednje korake vodstva KZS.

Meni se postavljata dve vprašanji:
- Bo v prihodnjih mesecih spremenjeno število članic KZS?
- Bomo v naslednjih dveh mesecih doživeli dve KZS skupščini?
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #76 : ponedeljek, 19.09.2011 : 12:56:58 »

Sklic izredne skupščine KZS, 21.10.2011
sklicatelj predsednik Nadzornega odbora KZS

NO KZS se je danes 19.09.2011 ob 9.00 uri sestal na 13. seji. Na seji sta bila prostona: predsednik NO Franc Šterman in član NO Angel Vidmar. Jožef Grah se seje kljub prejetemu vabilu ni udeležil niti svojega izostanka ni opravičil.
 
NO je sprejel naslednjo ugotovitev in sklepe:
 
NO ugotavlja, da predsednik KZS g. Blaž Kavčič na zahtevo NO z dne 16.08.2011 za sklic izredne skupščine v roku 30 dni tudi do danes, 19.09.2011, izredne skupščine ni sklical. 

Sklep: Na podlagi 5. odstavka 32. člena statuta KZS NO  sklicuje izredno skupščino za dne 21.10.2011 ob 17.00 uri v sejni dvorani Občine Ljubljana Vič Rudnik, Trg mladinskih delovnih brigad 7, Ljubljana.

Sklep: Poslovni sekretarki KZS se izroči gradivo NO za izredno skupščino. Gradivo mora poslovna sekretarka na podlagi njenih nalog  iz 109. člena statuta KZS tekom današnjega dne poslati članicam KZS.

Sklep: Pisarna KZS je dolžna pripraviti tudi vse spremljajoče dokumente in ostalo za nemoteno izvedbo izredne skupščine.

NO KZS

Sklic izredne skupščine KZS, 21.10.2011

KINOLOŠKA ZVEZA SLOVENIJE
Zapoge 3  d
1217  V O D I C E

Nadzorni odbor

Na podlagi 5. odstavka 32. člena Statuta Kinološke zveze Slovenije Nadzorni odbor Kinološke zveze Slovenije 

S  K  L  I  C  U  J  E
izredno skupščino Kinološke zveze Slovenije


Ki bo v petek, dne 21.10.2011 ob 17.00 uri v sejni dvorani Občine Ljubljana, Vič Rudnik, Trg mladinskih delovnih brigad 7, Ljubljana.

Predlagamo naslednji dnevni red
1. Otvoritev
2. Izvolitev verifikacijske komisije
3. Poročilo verifikacijske komisije
4. Izvolitev delovnega predsedstva, zapisnikarja, dveh overiteljev  zapisnika
5. Potrditev dnevnega reda
6. Poročilo nadzornega odbora KZS
7. Razprava o poročilu
8. Glasovanje o nezaupnici predsedniku KZS
9. Razno

S kinološkimi pozdravi                  
Franc Šterman
predsednik Nadzornega odbora
Kinološke zveze Slovenije
Ljubljana, 19.09.2011

VABLJENI:
- Predstavniki članic KZS
- Predsednik KZS
- Člani upravnih organov KZS

PRILOGE:
- obrazložitev zahteve za sklic izredne skupščine KZS
- poročilo NO KZS za leto 2010
- predlog poslovnika
- pooblastilo
- prijava k razpravi
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #77 : ponedeljek, 19.09.2011 : 18:21:35 »

Sklic redne in izredne skupščine KZS, 21. 10. 2011
sklicatelj predsednik KZS 

V Kinološki zvezi Slovenije smo zgroženi nad delovanjem dveh članov NO, ki je povsem nekompetentno, kaže veliko željo po škodovanju kinologiji in zavaja širšo javnost.

Predsednik KZS mag. Blaž Kavčič je danes v skladu z zakonom in internimi pravili sklical izredno in redno skupščino. Ob tem moramo poudariti, da je predsednik v zvezi z zahtevo za sklic izredne skupščine NO v skladu s pravnimi akti želel pojasnilo, NO je poslal odgovor in glede na celotno situacijo smo zaprosili za mnenje tudi statutarno komisijo.

Iz vseh dokumentov je jasno, da bo skupščina KZS sklicana v skladu z vsemi pravnimi akti in tako pričakujemo, da bodo odstranjene napačne navedbe glede sklica izredne skupščine, ki jih je podal NO danes.

Ob tem naj poudarimo, da smo zgroženi tudi nad dejstvom, da je član NO g. Vidmar danes grozil poslovni sekretarki z besedami
"Sej ne, da bi vam hotel groziti, ampak za vašo prihodnost na KZS bo boljše, če še danes pošljete ven vabilo za skupščino s strani NO, kot to zahteva 109. člen Statuta KZS."

Tako dejanje pokaže celotno sliko člana NO in njegovo kredibilnost kot člana v NO.

Lep pozdrav,

Žiga Vavpotič, vodja komunikacijskih projektov
Kinološka zveza Slovenije

- Vabilo na redno skupščino KZS, 21.10.2011 
- Vabilo na izredno skupščino KZS, 21.10.2011
- Zahteva za tolmačenje Statutarne komisije KZS
- Zahteva za dopolnitev
- Pojasnilo NO KZS

VABILO na redno skupščino KZS

Spoštovani!

Na podlagi 32. in 33. člena Statuta Kinološke zveze Slovenije sklicujem

REDNO SKUPŠČINO KZS
ki bo 21. oktobra 2011 ob 18.00 uri

v sejni dvorani Občine Ljubljana, Vič Rudnik, Trg MDB 7, Ljubljana

Predlagani dnevni red:
1. Otvoritev in nagovor predsednika KZS
2. Izvolitev delovnega predsedstva, zapisnikarja, dveh overovateljev zapisnika ter verifikacijske komisije
3. Poročilo verifikacijske komisije
4. Potrditev poslovnika o delu skupščine
5. Potrditev dnevnega reda
6. Poročilo organov skupščine:
• Upravni odbor
• Nadzorni odbor
• Statutarna komisija
• Disciplinska komisija
7. Poročilo o Evropski razstavi psov
8. Razprava o poročilih
9. Obravnava in sprejem predloga članarine in pristopnine za leto 2011
10. Obravnava in sprejem letnega poročila za leto 2010
11. Obravnava in sprejem predloga finančnega plana za leto 2011 in 2012
12. Letno poročilo KZS d.o.o. za leto 2010
13. Finančni načrt za KZS d.o.o. za leto 2011 in 2012
14. Predlog razpolaganja z nepremičninami v lasti Kinološke zveze Slovenije
15. Kadrovske zadeve
16. Sistemizacija delovnih mest KZS
17. Razno

S kinološkimi pozdravi,

mag. Blaž Kavčič l.r.
predsednik
Kinološke zveze Slovenije

Vabljeni:
- Predstavniki članic KZS
- Člani UO KZS
- Predsedniki Upravnih organov KZS

Priloge:
- Gradivo
- Poslovnik
- Pooblastilo
- Prijava k razpravi

VABILO na izredno skupščino KZS

Spoštovani!

Na podlagi Statuta Kinološke zveze Slovenije sklicujem

IZREDNO SKUPŠČINO KZS
ki bo 21. oktobra 2011 takoj po zaključku redne skupščine

v sejni dvorani Občine Ljubljana, Vič Rudnik, Trg MDB 7, Ljubljana

S strani Nadzornega odbora predlagani dnevni red:
1. Otvoritev
2. Izvolitev verifikacijske komisije
3. Poročilo verifikacijske komisije
4. Izvolitev delovnega predsedstva, zapisnikarja, dveh overovateljev zapisnika ter
5. Potrditev dnevnega reda
6. Poročilo nadzornega odbora:
7. Razprava o poročilu
8. Glasovanje o nezaupnici predsedniku
9. Razno

S kinološkimi pozdravi,            

mag. Blaž Kavčič l.r.
predsednik
Kinološke zveze Slovenije

Vabljeni:
- Predstavniki članic KZS
- Člani UO KZS
- Predsedniki Upravnih organov KZS

Priloge:
- Gradivo
- Poslovnik
- Pooblastilo
- Prijava k razpravi
Logiran

AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #78 : ponedeljek, 19.09.2011 : 18:38:53 »

http://www.youtube.com/watch?v=7xoLwRDkCgE   Evil
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #79 : ponedeljek, 19.09.2011 : 19:14:44 »

ti ne vem, če ni ta bolj primerna  Wink http://www.youtube.com/watch?v=68z7wIP7xaQ&feature=related
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #80 : ponedeljek, 19.09.2011 : 19:19:04 »

 Grin  Roll Eyes Tongue
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #81 : ponedeljek, 19.09.2011 : 21:20:13 »

Ne se hecat Smiley
ker so to resne zadeve pevka

Za vse zmedene člane članic KZS:
- za petek, 21. oktober 2011, so od 17h naprej sklicane tri (3) skupščine KZS v istem prostoru, ena za drugo oz. najbrž celo vzporedno,
- dve skupščini sta izredni (prva in zadnja, obe o isti zadevi), ena pa je redna,
- eno skupščino sklicuje predsednik Nadzornega odbora KZS, drugi dve pa predsednik KZS.

Zgornje ni uganka. Kako se bodo skupščine odvijale, najbrž nihče ne ve. Bomo pa spremljali Smiley
Upam, da se boste vsaj ene Wink od njih udeležili.
Logiran

Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #82 : ponedeljek, 19.09.2011 : 21:34:01 »

Ne, ne, niso istocasno...
Izredna alla Sterman je ob 17.00 uri, redna alla Kavcic ob 18.00 uri, za obema pa se izredna alla Kavcic. Tako da, spostovani clani clanic, glejte, da boste imeli s seboj dovolj pooblastil in bodite pozorni na glasovnice, da boste uporabili taprave in ne od napacne skupscine ter da boste pred seboj imeli aktualni dnevni red, da se vam ne bo zgodilo, da bi glasovali za tocko s skupscine, ki se ni na vrsti ali pa je ze bila.  Grin
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #83 : ponedeljek, 19.09.2011 : 22:00:39 »

no zdej pa jest blondi  Grin Grin a mi lahko nekdo pove ... recimo na prvi skupščini dobi g. kavčič nezaupnico ... kaj je potem z ostalima skupščinama?Huh namreč v vabilu za redno skuščino je pod točko 1. Otvoritev in nagovor predsednika KZS ... 

no pa še nekaj mi je všeč ... septembra 2011 "Obravnava in sprejem predloga članarine in pristopnine za leto 2011" a to pomeni, da če recimo eno novo društvo že plača pristopnino za leto 2011 do 30.9. a potem mora "doplačat" ... mater se mi fajn gremo ... dobr, da se to ne sprejema decembra za 2011???

a skupščina sprejema sistematizacijo delovnih mest .... faaaaaajn ....

no in potem famozna tretja skupščina .... izredna ... pa semo spet pri začetku ... če dobi kavčič nezaupnico že na prvi izredni a potem bojo odstavli koga na tej drugi izredni??? snažilko mogoče al kaj?Huh

ja za posrat res ... in jana ti meni, da telebajski niso dobri ..... ma dej vrhunski so zgleda ....
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #84 : ponedeljek, 19.09.2011 : 23:19:33 »

Dva poskusa, da bi izpeljali letosnjo skupscino sta sla v franze... zdaj so razpisali tri naenkrat... ni vrag, da jim bo vsaj eno od treh uspelo speljati do konca  Grin

natis,
pesjanarji moramo biti vedno nekaj extra. Prvic v zgodovini se bo 2x zaporedoma podeljeval red zlate noge... ocitno, da bo zaziher (da se ni zrel za ta red ali da pac je; odvisno od rezultata glasovanja)
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #85 : torek, 20.09.2011 : 09:19:51 »

red zlate noge


 
Logiran
bruno188
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #86 : torek, 20.09.2011 : 19:12:23 »

se moram strinjati z Jano, tole je vse prej kot hec, nekdo nas pošteno vleče za nos.... ali še za kaj drugega....
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #87 : sreda, 21.09.2011 : 14:01:17 »

Tole res ni hec, saj za skupščino, ki jo je sklical predsednik NO, očitno niso bili razposlani materiali, oz. je videti sploh ne bo. Pravkar je na moj mail prišlo sporočilo vodje komunikacijskih projektov na KZS Žige Vavpotiča, v katerem le-ta poziva g. Štermana, naj me vendarle že obvesti, da "njegove" skupščine ne bo, saj "je predsednik KZS sklical skupščino v skladu z vsemi pravili".

Obvestilo o sklicu skupščin predsednika KZS je tudi na http://www.kinoloska-zveza.si/sl/novice/255

Jaz bom vseeno počakala NO KZS, da javi, kako je zdaj s tem.
Logiran

Ninočka1
novinec
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #88 : sreda, 21.09.2011 : 14:29:40 »

Tole res ni hec, saj za skupščino, ki jo je sklical predsednik NO, očitno niso bili razposlani materiali, oz. je videti sploh ne bo. Pravkar je na moj mail prišlo sporočilo vodje komunikacijskih projektov na KZS Žige Vavpotiča, v katerem le-ta poziva g. Štermana, naj me vendarle že obvesti, da "njegove" skupščine ne bo, saj "je predsednik KZS sklical skupščino v skladu z vsemi pravili".

Upam, da bo Žiga Vavpotič prebral naslednje sporočilo:

Nehajte že farbati in imeti kinologe za take norce, kot mislite, da so in predvsem tudi sami naštudirajte biblijo KZS - Statut. Poglavje o Skupščini vsakemu NORMALNEMU človeku dovolj razumljivo razlaga:

32. člen
1) Zasedanja Skupščine so lahko redna ali izredna.

2) Predsednik Kinološke zveze Slovenije mora redno Skupščino Kinološke zveze Slovenije sklicati najmanj enkrat letno.

3) IZREDNA Skupščina Kinološke zveze Slovenije se mora sklicati na zahtevo najmanj polovice članic Kinološke zveze Slovenije, predsednika Kinološke zveze Slovenije ali NADZORNEGA ODBORA.

4) PREDLAGATELJ izredne Skupščine je DOLŽAN zahtevi za sklic izredne skupščine priložiti dnevni red in gradivo.

5) Predsednik Kinološke zveze Slovenije JE DOLŽAN sklicati izredno Skupščino NAJKASNEJE V ROKU 30 dni od prejema zahteve za sklic izredne Skupščine, V NASPROTNEM PRIMERU lahko izredno skupščino skliče predlagatelj SAMOSTOJNO.

In ker vemo, da predsednik ni sklical izredne skupščine do zadnjega roka, ki je potekel 16. avgusta, je edino pravico sklica imel Nadzorni odbor KZS in nihče drug.

G. Vavpotič, nehajte pisati "v skladu z vsemi pravili", ampak raje natančno napišite katera so ta pravila in citirajte člene, ki razlagajo drugače kot najvišji akt Kinološke zveze Slovenije - STATUT!!!
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #89 : sreda, 21.09.2011 : 16:43:26 »

Amen  Undecided
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Zadnji dogodki v Kinološki zvezi Slovenije
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines