mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 16.06.2024 : 10:30:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Stilska preobrazba Horjula
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 35   Dol
Natisni
Avtor Tema: Stilska preobrazba Horjula  (Prebrano 93254 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #225 : nedelja, 22.10.2006 : 23:30:31 »

Hehe...al pa tudi ne  Cheesy. Sem danes ene rokavice komaj pred Brčo rešila  Smiley. Čimprej v Horjul po rokavice  Tongue.
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #226 : ponedeljek, 23.10.2006 : 00:11:36 »

No, super, samo da bodo našle lastnika. Smiley Hvala.
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #227 : ponedeljek, 23.10.2006 : 08:31:56 »

Huh! Evo še mene!

Najprej vse pohvale vsej moški ekipi! Ful ste bili pridni!  Smiley Nadzornica je bila res taka "taprava"  Wink

Mene je prav veselilo da smo se z nekaterimi končno videli v živo. Glede na to, da sem pozno prišla sem falila še nekaj forumovcev, tako da vas "šparam" za naslednje srečanje.  Smiley V svoji sobotni zmedi sem uspela zafrkniti tudi demico, ki je ostala zaradi mene brez prevoza, tako da: demica sorry  sram Bom popravila zamujeno!  Smiley

z zmagico sva imele nočni rally po polhograjskih ovinkih vse do brezovice, ko sem uspela falit odcep na avtocesti in samo molila da zmagica ne bo šla za mano  Roll Eyes he he he Se mi vidi da nimam kakšnega "slednega" nagona pošteno razvitega!  Undecided

"shit patrol" je bila pa zakon  Cool he he he Očistimo Horjul!

preveč čvekasta ostržka  Grin
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #228 : ponedeljek, 23.10.2006 : 09:21:54 »

No, da še jst kakšno rečem o sobotni AKCIJI ZA STILSKO PREOBRAZBO.  Smiley

1. jst sem to vzela čisto zares - delovna akcija (biti fizično pripravljen, oborožen s čistili, krpami, gobami in še kaj, predvsem pa se ne bati biti umazan in blaten do kolen....ha,ha  Grin Grin

2. biti točen (sem bila edina ob 9.05) pa sem mislila, da bom zamudila.. Grin Grin
(sem Punčija sprehodila preden se je sploh kdo pikazal)

3.sploh nisem vedela, kaj vse se je poleg "dela" še dogajalo .... Grin Grin, sem šele zdaj videla po slikah....kaj vse sem zamudila...to pa zato, ker sem bila večino časa v moški družbi (beri DOBRI IN DELAVNI)  Wink Wink Wink

4.kot pa ste že res vsi ugotovili, so bili res MOŠKI OSREDNJI DEL AKCIJE (brez njih nebi šlo)  Grin Grin
priznam. Vsa čast možu od "Zmagota" in njegovemu sodelavcu Ivanu, pa tudi očetu od dog-lover,
s katerim sva lepo sodelovala pri fugiranju ploščic in vmes čvekala in rekla kakšno fajn močno.
Zato tukaj pozdravljam vso MOŠKO EKIPO, ha,ha  Grin Grin

5.kot ste opazili, sem imela tudi stalen nadzor nad "uradnim delavcem" Antonom in njegovima fantoma, ha,ha  Grin Grin

6.na koncu sem bila pa še "glavni smetar". Odpeljala poln avto smeti, razen glavne "SMETKE"  Grin Grin
(pa ni bilo nič pritožb glede vožnje...hihihihi)  Grin Grin Grin

U glavnem blo je delovno, super, pa še kdaj..in to kmalu AKCIJA ŠT.2  Cool
(Zmago se slišimo..)

Fino vas je bilo spoznat  Smiley

Toda, zame se v soboto še ni zaključilo, ha,ha sem imela še v ned,zjutraj skrb, da pride " uradni delavec" na delovno mesto, PA JE TUDI PRIŠEL, tko, da veste, mogoče sicer nebi.... ane Smetka ?
nisi verjela   Huh Huh komanda je pa komanda  Grin Grin Grin
Pa ne pozabi: DANES MORA PRINESTI KLJUKE ZA VRATA  Cool Cool Cool

Ker sem pa že bila čisto v elementu, sem pa še v nedeljo doma nadaljevala s pomivanjem oken in pranjem zaves-mož je pa itak že v soboto popoldan  imel generalno, ha,ha. Cool Cool

Ene delovne pozdrave vsem, ki ste bili v soboto v Horjulu  Smiley
Mojca









Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #229 : ponedeljek, 23.10.2006 : 11:36:50 »

ja ja, liza-asta je bila res taprava v soboto Grin čist uiber kul komandirka za takšno akcijo: kaj si rekel? praviš da ne boš? kaj ne boš, obvezno boš! ne jutri! danes! D-A-N-E-S!!!

seveda brez moške ekipe ne bi šlo, saj ne bi imeli komu komandirat Tongue zato velika-ogromna pohvala ekipi "zmago" in seveda ekipi "štajerska".

mam filing, da se je marsikaj naredilo, čeprav sem sama bila samo za lažja dela za ponucat: sprehajanje psov, pobiranje kakcev, uničevanje čokoladic, strežba delavcem s tistim tapravaim "sokom". ta dela sem pa opravila vestno in z največjim veseljem  Cheesy
nepredvideno sem celo napredovala v članico prve "shit patrol" - zelo perspektivno  Grin
ker sem jaz bolj za malo rabo, sem zato kar mojega pripeljala naj me reprezentira v tej disciplini, je v teh in podobnih disciplinah bistveno bolj izkušen  Wink

medtem sem jaz poskrbela, da se je prtljažnik avta izpraznil, čeprav ne za dolgo, zato je poskrbela smetka  Wink se je doma kar nekaj robe nabralo, kar bo horjulčanom prav prišlo. moj Maj je bil najbolj vesel, da je poleg vseh ovratnic, povodcev, igrač, itn... njegov neljubljen nagobčnik šel pa-pa  Grin
končno sem dobila tudi priliko, da poravnam vse svoje dolžnosti, prav tako sem Horjul olajšala za enega kosmatinca - žal samo tega plišastega iz licitacij  Huh

dan je bil dolg, čeprav je v tej krasni družbi kar hitro minil. seveda se štajerci nismo dali odgnati od teme, tako smo šli med zadnjimi. da se je delalo se je poznalo tudi pri vožnji domov - namesto nabijanja muzike je bila iz sovoznikovega sedeža slišati glasba v tem stilu - hrrrr, hrrr, hrrrrrrr - mojega je namreč kaj kmalu po pojedini pri horsu v Tivoliju kar naenkrat zmanjkalo  Roll Eyes  Kiss

vsekakor smo se pa ob koncu dneva vsi počutili takole:



nekaj malega od slik še tukaj: http://skogkatt.moj-album.com/album/5463539/

v Horjul pošiljam najlepše pozdrave in en milijon teh  Kiss upam da se kmalu spet vidimo!

P.S. mmm... sam pica "ala mojpes" je bila res odlična!!! se priporočam za še Grin



Logiran

liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #230 : ponedeljek, 23.10.2006 : 12:39:23 »

Pa še malo komentarja (prej so me zmotili...)

Borovničke super, jst bi še.. Grin , lambar kofeta tudi super - pohvale Ines - te pozdravljam posebej. Wink
"pasja pica" kul  - lahko še kdaj, moški del pa itak...se ve.  Grin
Zmagi pohvale za brzinsko organizacijo za nabavo materiala. Je šlo vse res na HITRO (čisto v mojem stilu-se mi zelo dopade  Grin  TO JE TO   Grin Grin ste se prepričali, da je BRZINA dostikrat na mestu  Cool Cool

Naredili kar nekaj, lahko bi pa še več ...si bom pa privoščila še malo pokontrolirati, če vse laufa kot je treba... Cool

p.s.Zmago  ali manjkajo še 3 ventilatorčki fi 100, ?
pa kaj še ?

(4 radiatorje pa upam, da bo uspelo zrihtati mojemu možu,ker mu že preveč težim, da bo imel pol mir
pred mano, pa da jih ta teden tudi pripelje gor s kombijem)

Pa še nekaj, da ne bom imela preveč slabo vest, sem danes spet na korenčku, za povrh imam pa še repco in kolerabco ravno tako lepo narezano na palčke. Drugače pa še vedno velja (kar rečem, rečem... Grin)

LP Mojca




Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #231 : ponedeljek, 23.10.2006 : 14:54:25 »

Smetka
Kakšni radiatorji so bolj primerni  Huh
dolžine 60 ali 80 ?
(moj mož mi sporoča, da so ta stare izvedbe, pa da so boljši kot ta novi-skratka dobri)
ti pripelje jutri, če mi takoj poveš katere dolžine ??
Ali pa te po tel.pokličem ?
Spet preveč delovno razpoložena Mojca,
ti me kar zmerjaj, ha,ha, samo, da bodo žvauke na toplem... Smiley Smiley
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #232 : ponedeljek, 23.10.2006 : 15:33:21 »

Evo Smetka,
Sem govorila še s tvojim "uradnim delavcem" , pa pravi, da ima ON TA NOVE RADIATORJE.  Wink, ker pravi, da jih je lažje montirat  ?
Se midva slišiva jutri popoldne, kot si videla se z mano ne upa hecat. (Komanda je pač komanda) Grin
Radiatorji so zdaj moja skrb, in jih vsekakor dobiš gor v sredo. Al te al pa une, OK ?? Da ti ne pišem preveč SMS-jev. Vse se bom jst zmenila.  Cool Cool , a je prov ?

Važno je, da bo pesjanom toplo  Smiley
lp Mojca
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #233 : ponedeljek, 23.10.2006 : 16:08:29 »

Je prov  Wink, kar se boš pač zmenila.
Logiran

liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #234 : torek, 24.10.2006 : 08:37:43 »

Smetka
Hvala na zaupanju.  Smiley
Se bom potrudila dobro zmenit  Cool
lp v Horjul  Smiley
Mojca
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #235 : sreda, 25.10.2006 : 15:43:19 »

Evo punce, opa pa fantje tkole bi zdaj to zgledalo :

AKCIJA STILSKE PREOBRAZBE ŠE NI KONČANA  Huh  HELP, HELP IN ŠE ENKRAT HELP  Smiley Smiley Smiley

Kot zdaj že skoraj vsi veste, sem Tečka, Zmaj, Smetar, Brzina in še marsikaj...

Znam sekirati in zatežiti, predvsem mi je pa važno, da bo HORJUL (beri pri Poloni) PORIHTAN DO

1.11.2006  Smiley Smiley Smiley Z NAŠO SKUPNO POMOČJO, ZATO VAS V IMENU POLONE (me je pooblastila po
 
tel.razg.danes)  NAPROŠAM, DA POMAGATE NUJNO IN TAKOJ PO SVOJIH FINANČNIH MOČEH  Smiley Smiley Smiley

Že včeraj, pa danes sem že 2x po 1/2 ure govorila z "uradnim delavcem" od Polone. In sva se vse dogovorila, če

 mu damo še 100.000,00 SIT, BO VSE NARED 1.11.2006  Smiley Smiley Smiley

Če nam je uspelo zbrati toliko materiala čez noč, in delati celo soboto, pa nekateri še v nedeljo, in je bilo tudi ogromno narejenega, so zdaj na vrsti samo še finalna dela, za katera pa ne moremo sodelovati z materialom, ker ga mora delavec, ki dela, nabaviti sam.

Zagotovil mi je, da bo elektrika danes gotova.
Keramika po stenah tudi. Kar manjka keramike za tla, ima še doma manjkajoče (cca 15m2)Potrebna je še razdelilna omarica.
Radiatorji se danes barvajo s kompresorjem, tako, da bodo jutri gor.
Se še potrebuje nosilce za radiatorje oz. konvektorje za priklop centralne kurjave.
Za bojler, ki je že gor, se potrebuje še fleksibilne cevi in termostatski varnostni ventil.
2 umivalnika sta že gor, se potrebuje vsaj še eden in 4x sifon, plus vijaki za pritrditev.
Potrebno je kupiti nova šipo-armirano na vratih, ki se je razbila. 65,5 x 125,5  deb.5 mm stane cca med 5 in 6 tisočaki.
Montirati mora še 3 kljuke za vrata in pololive na okna in kupiti vijake.
Dokončati še fasado - z osnovno fasadno barvo in končna barva fasade.
Kupiti še 3 kom. zračnikov in 4 kom.zunanjih mrežic oz.rešetk za te zračnike.
Beton okoli boxov z dvema stopnicama in klančnino pa mora biti tudi gotov, razen v primeru, če bi skoz deževalo, kak dan zamude.
Ter še kakšen droben material, ki ga nisem pisala, da ne bo seznam predolg.
Pa lepo prosim, ne me kregat, če je kaj pri materialu napačno zaradi moje nevednosti napisano. Sem se pa trudila.

Ko me je moja sodelavka Darja poslušala po tel., mi je takoj dala na mizo 5.000,00 sit (hvala,hvala)sem ji že rekla.Tako, da nam manjka samo še 95.000,00 SIT

Vsi, ki poznate Xeno-Katarino, lahko svoje fin.prispevke oddate njej osebno, ali pa osebno Poloni v Horjulu.
Tisti, ki niste iz Lj, pa bi vseeno želeli dati svoj prispevek pa tokrat prosimo za nakazilo po poštni nakaznici na naslov Zavetišča Horjul.(vse sem se dogovorila, s Katarino in Polono)


SAMO ŠE TOLE ZBEREMO, POTEM BOSTE PA (obljubim) IMELI MIR PRED MANO.  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
(če želite, bom prosila za "izbris") ha,ha, Grin

SLEDI FEŠTA ZA ZAKLJUČEK DEL OZ.OTVORITEV NOVEGA DELA HORJULA 4.11. ali 11.11.2006 datum izberete vsi, ki pomagate V STILSKI PREOBRAZBI ZAVETIŠČA. (tudi že dogovorjeno s Polono)

DELAVEC POČASTI (lepa slovenska beseda) S PEČENIM ODOJKOM IN HARMONIKO, DA BO VESELO, JST PA POSKRBIM ZA DOBRO KAPLJICO (REFOŠK)(Jana ne brisat, naredi izjemo)  Wink

 :)HELP  Smiley HELP  Smiley HELP  Smiley HELP  Smiley HELP  Smiley HELP  Smiley HELP  Smiley HELP  Smiley HELP  Smiley HELP  Smiley HELP  Smiley HELP  Smiley

Mojca

p.s.(mi je prvič v življenju res žau, da nisem dovolj bogata, pa mi nebi bilo treba nič pisat)
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #236 : sreda, 25.10.2006 : 16:01:47 »

o kul, upam da ta znesek čimprej zberemo Smiley

kdaj mu je pa treba predati $$$, kar zdaj takoj ali 1.11. ? slednje bi seveda bilo ugodnejše za nas, in tudi bolj ziher varijanta, da bo takrat res gotov Tongue not ready - no money  Grin
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #237 : sreda, 25.10.2006 : 16:04:09 »

Liza-Asta čast. Drugič vem, na koga se bom obrnila, ko bom imela stilsko preobrazbo stanovanja. Nate in na Zmagico.
Vprašati te moram samo, če je delavec od svojega računa odštel prinešen materjal  in prostovoljne in zastonjske ure članov sekte v prejšnjem tednu.
Bomo prispevali, če ni goljufal. In denar bi tokrat raje dali po opravljenem delu, da ne bo končano 1.11.2007.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #238 : sreda, 25.10.2006 : 16:07:06 »

Na žalost rabi ta keš za nabavit material, drugače bi bilo boljše na koncu - ob predaji oz.zaključku del. Ampak, ker sm tko tečna in zoprna, mislim, da bo vse ok, sem ga ful  prestrašla zgleda.  Grin

lp Mojca - neustrašna   Wink

Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #239 : sreda, 25.10.2006 : 16:12:29 »

ne bom se vmešovala v ta posel, saj ne vem kako so dogovori potekali, vsekakor bi ga v tem primeru tole mogoče bistveno bolj "zmotiviralo" pravočasno opraviti dela. pa čudno, da mu dobavitelj robe le-te ne da na račun z odlogom plačila.

kakorkoli, dajmo še teh par jurjčkov zbrat, da bo zadeva čimprej zaključena! Smiley
Logiran

Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 35   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Stilska preobrazba Horjula
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines