mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 16.06.2024 : 08:57:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 101 102 103 104 105 [106] 107 108 109 110 111 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 351667 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1575 : nedelja, 27.11.2005 : 13:41:33 »

Kaj? A ima bis ze tudi obloge? lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1576 : nedelja, 27.11.2005 : 15:05:42 »

Nekaj rumenega se mu je nabralo na čisto tazadnjem zobku,na obeh straneh!
Ja,tam pač ne morem toliko drgnit...ma ni še prav kritično...ampak gremo pokazat Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1577 : torek, 29.11.2005 : 19:47:56 »

Nadija,jaz ti bom pa kar tlele čestitala Wink
Kar,tako naprej.....
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1578 : torek, 29.11.2005 : 23:33:41 »

Bis, hvala, jutri zagotovo napišem par besed sem, no pa morda poročilo o Irici, tvoji mamici:

Irica je prišla včeraj zvečer domov. Lačna (to je super znak), malo otečena na eni strani... notri nismo še gledali. Bilo je tako - totalna narkoza (fuuuujjjjj), slikanje zobovja, en zob so ji izrili - desno zgoraj na koncu, očistili zobke. Delala ji je dr. Erjavceva, zelo prijazna, tudi danes me je že klicala. Upam, da bo vse v redu, oteklina pravi dentistka da je normalna, ne sme pa se ji povečat. Moramo ji merit temperaturo (upam, da ne bo imela povišane) ker bi v tem primeru morali jemati antibiotike. Mogoče jo danes malček boli (čeprav ima 3 dni tabletke proti bolečinam), ker vsake toliko malo zamrmlja, a pravzaprav mislim da je to bolj znak razcrtanosti.

Drugače pa, Bis, samo čiščenje zob ni nič hudega in ga je res dobro skombinirati še s kakšnim posegom ali pregledom, da dobi samo 1x pomirjevalo. Samo čiščenje zob smo mi običajno opravljali v KP. Šli smo pa v LJ, ker je tam že bila in jo poznajo (ker so ji enkrat v KP hoteli izriti en zob, ko sploh ni bilo še potrebe, jo je pok. Jadran, ki jo je imel za »posebnega« psa, napotil v LJ, tam so ji samo plombico dali in je imela ta isti zob še sigurno 4 leta).
Zate in Bisa (zaradi moda) toplo priporočam LJ, in to smo v tej temi že na veliko pisali. Jaz sem celo mislila, da ste že definirali… vsak dan ki se čaka je na škodo Bisa. Jaz sem ti (Vam) svetovala že leto pa pol nazaj…
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1579 : sreda, 30.11.2005 : 00:18:14 »

Evo slikice Kire in Bona iz Zagreba:
http://www.moj-album.com/album/1587475/

Kaj praviš, Kaja?
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #1580 : sreda, 30.11.2005 : 00:35:14 »

Ima Bon novo ljubico? Cheesy
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1581 : sreda, 30.11.2005 : 09:46:23 »

Podobna je bagici.  Wink Le da je Bagi se vedno taksna suha glista (no saj meni je vsec taksna), na dolgih nogah, pa Kira ima bolj okroglo glavo, pa zelo izrazit stop in krajsni gobcek. Aha, okej, razen po repku si nista podobni. Grin

Za primerjavo ta slika:
http://baguette.moj-album.com/album/54981/?os=1526307
Samo Bagi tukaj cudno stoji, se pa vidi lepo glava s strani.

Povej, povej. A se ona tudi kaj dere? Wink

En  Kiss Iri. lp
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #1582 : sreda, 30.11.2005 : 10:11:03 »

Ojeeej, šele zdajle vidim kakšne groze se dogajajo Irici  Sad . Sem vesela, da je srečno prestala .... naj jo tolaži misel, da Billija to še vse čaka. Greva jutri na pregled, da se zmenimo kdaj mu pulijo zobke. Kar groza me je.... bom čisto paranoična, da se mu kaj hujšega ne zgodi.  Angry

biscuit, kakšen lep parček. Čigava pa je tale lepotička?

lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1583 : sreda, 30.11.2005 : 10:12:53 »

Ne, Lilit, to ni Bonova ljubica, je prijateljica od Ire, iz ZG, edina na Hrvaškem, s kateroi se poznamo že pet let, z njegovim skrbnikom pa skoraj 8 let (mimogrede - sem jo po enem letu netreninga gledala na prezentaciji agija v ZG, vsaka čast; sem posnela z aparatom filmček, ti ga tudi včeraj želela poslati, a zaradi veličine ni šlo...)

Kaja, tako je. Kira ima sedaj 5 let, po izgledu bi ji dala več (ko jo npr. primerjam z Iro, njenim gibanjem, dlako...). Je majhna, 4 kg, dokaj nabita, s presenetljivo rjavkasto dlako, kar meni ni prevec všeč (naj bi jo imela samo enkrat na leto, ko se goli, samo me je mama spomnila, da je bila od vedno bolj rjavkasta), zelo rjavkasta je tudi po smrcku (hi, hi, hi, tam kjer ni že siva) in okrog oči, zato tudi malo deluje, da ima "izbuljene". V ringu se zna čudovito pokazati, ne boji se nikogar in ničesar, lajati je nisem slišala, ovratnice mislim da skoraj ne pozna, zelo socializirana ... Po karakterju mislim da sploh ni šiperka Grin Wink

Z Bonom sta bila na prvi moment prijatelja, brez grobe besede in sovražnega gledanja Smiley In ju ni bilo težko dati skupaj in slikat. Na komande sta kar istočasno reagirala.

Kaja, in še to (pa me ubij, če hočeš!) - pozabila sem ti kupit katalog (krivec: Dejan in Kira, ker smo klepetali in se slikali in gledali ...); glavno, da sem našla krivca Wink
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #1584 : sreda, 30.11.2005 : 10:16:10 »

Popravek.....kako sem zmešana  Sad. Moje oči so videle Bisa ob tistile hrvaški Schipperki (čeprav mi ni bilo jasno kaj počne Bis v Zagrebu), je pa BON. Hvala za pojasnilo ARIEB, sem pa tudi sama pomislila, da je to verjetno tista edina predstavnica na Hrvaškem.

lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1585 : sreda, 30.11.2005 : 14:33:58 »

Arieb, zdaj mi bos morala pa svoj katalog dat. Angry Tongue Vsaj tistega z Vrtojbe mi lepo prosim poslji.... Cry Wink

Citat
V ringu se zna čudovito pokazati, ne boji se nikogar in ničesar, lajati je nisem slišala, ovratnice mislim da skoraj ne pozna, zelo socializirana ... Po karakterju mislim da sploh ni šiperka

Ta bi k Giovetu pasala. Grin Grin lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1586 : sreda, 30.11.2005 : 15:16:42 »

Tale Kira je pa prava lepotica...zelo mi je všeč Wink Kiss
Verjetno bi bila Bisu tudi Cheesy

Tanja,kako kaj tvoja Bagica?? Pridna kot vedno? Kiss Cheesy
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1587 : sreda, 30.11.2005 : 20:21:28 »

Nadija,lepo te prosim da moda ne omenjaš več!
Če pa imaš še kakšno mnenje o tem da smo premalo skrbni potem prosim na ZS ali kar v živo Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1588 : sreda, 30.11.2005 : 20:31:16 »

Aja,še ena vesela novica...Bisko baraba je vzljubil brikete Grin....jupi!!!
Je videl da so lahko tudi briketi okusni...hahaha...tale baraba pa ima svoje muhe Grin
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #1589 : četrtek, 01.12.2005 : 11:59:58 »

Piškotek, prepričana sem, da za svojega kužka zelo dobro skrbiš, gotovo je o tem prepričana tudi Nadja. Upam si trditi, da ni niti za sekundico pomislila, da je za Bisa slabo poskrbljeno.

Po drugi strani se pa s teboj (upravičeno,  po mojem mnenju) ne strinja glede tvojega ravnanja glede Bisovega jajčka. Kot prava dobra vzrediteljica ti je dobronamerno dala nasvete, kaj narediti v tem primeru (gotovo ne samo na forumu, ampak tudi v resničnem življenju). Ravno tako dobronamerno smo ti glede tega svetovali tudi drugi (svetovali smo ti enako kot Nadja). Ampak v končni fazi je kuža TVOJ in TI se boš morala odličiti, kako in kaj naprej. Ne glede na Nadjine, moje ali veterinarjeve nasvete je končna odločitev samo in izključno TVOJA. Lahko te smo prosimo, da nas upoštevaš, več zate in za Bisa ne moremo storiti.

Želim vama, da boš ukrepala pravilno in da zaradi tvoje odločitve kasneje ne bo kaj narobe in da mi ne bo treba čez nekaj časa napisati: Saj smo ti rekli. Torej pamet v roke in vse dobro, Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Strani: 1 ... 101 102 103 104 105 [106] 107 108 109 110 111 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines