mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 16.06.2024 : 08:54:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 351666 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #930 : torek, 07.06.2005 : 15:52:05 »

Joj ARIEB zdaj si pa me....nimam pojma kje bom šla čez mejo, ker na tistem koncu nisem bila že dobrih 5 let. Najdlje sem bila v Luciji pri kolegici, čez mejo pa niti ne  sram. Tam ko bo bolj enostavno, tistega se bom potem držala. Pravzaprav se moram še orientirat kako bom sploh najhitreje prišla s Šempetra v Koper, ker bom verjetno v petek kar dol prespala.
Prispevke prinesemo s sabo.....česa sladkega se verjetno nihče ne brani  Wink. Pa še kaj pijače, kar se pa hrane tiče pa jaz pojem tam nekje za enega piščeta  Grin in sem popolnoma neizbirčna. Če imate kakšne posebne želje za pijačo, pa kar povejte.


lp

p.s.: izpit kar šel....vsaj po mojih pričakovanjih  Wink
Logiran
Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #931 : torek, 07.06.2005 : 15:54:25 »

Bay ne bo pripeljala nobenega, ker ne bo prišla. Bom pa to lepo družbo prišel pogledat, ne vem pa še ali sam ali še s kom. Bom reku bratu naj ti danes v šoli pove.
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #932 : torek, 07.06.2005 : 20:03:11 »

No kakšen sladkiš bomo pa sigurno prinesli ne Wink

Arieb, ti kr napiši kako in kam (ter kdaj) naj pridemo, jaz na tistem koncu nisem najbolj domača Smiley
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #933 : sreda, 08.06.2005 : 08:55:58 »

Arieb, saj midva veva kam morava priti!  Wink Pripeljeva tudi ograjico. A se vedno velja po drugi uri? Mi imamo namrec zjutraj se agility, ki ga ne smemo zamudii! Smiley lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #934 : sreda, 08.06.2005 : 14:05:17 »

Tanja,a agility?! Saj boš tekmovala z Bagi,ne Wink?!
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #935 : sreda, 08.06.2005 : 15:44:23 »

Citat
Bay ne bo pripeljala nobenega, ker ne bo prišla
Simon, če lahko predlagam, kar pripelji Bay (samo Blu je nekoliko večji, a če ne bo priden, bo Petra poskrbela zanj, ostalo so samo schipperke). Daj, pripelji našo sošolkico, bomo lahko še po programu kaj potrenirali. Pa nič je ne bomo tepli. Se bo lahko natekla, tam je 1500 m ograjenga travnika. No, upam da sem te prepričala! Sem, a ne! Roll Eyes

Torej sladkarije prinesete vi (ne pretiravat, poletje se bliža!), Ory sok pa samo zase prinesi (mi pijemo vino Grin), gazda od Bisa pa je tudi povedal, da bo prinesel še malček piva… Imam občutek, da bo vsega preveč – če kdo bere našo temo in če se s psom pojavi tam, kar naj pride (missa, sassy, papilonček…).

Glede na to, da vsi veste, kje je Lucija, bom drugič napisala pot iz Lucije (torej mejni prehod pri solinah, pri Jorasu). Nihče se ne bo izgubil, ker je zelo enostavno. Kaja, a si siguna, da veš? Ampak tako moram napisat za Petro, Ory, Simona Wink.

Drži ob 14.00 (do kdaj pa ima Bagi agility?) ker kasenje pa Giove ne more, ker gredo na rojstni dan. Ni pa problem par minut prej, par minut kasneje.

Bis, kakšno »neumnost« nam bo pokazal Bisko?
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #936 : sreda, 08.06.2005 : 20:10:24 »

Simon...te je Nadija prepričala,ha Grin?!

Nadija,čeprav sem že probala alkoholne pijače,bom zaeenkrat
še na soku Wink Cheesy

Mi vemo kam it in se ne bomo zgubili....če ne bomo pa kar Jorasa povprašali Grin!!

Gazda bo prnesu pir,mi pa Bisa in priboljške....pa nič ne ugovarjaj Nadija...ker se bom jaz z njimi zmenila da ne bodo bruhali Wink

Kaj bo Bis pokazal....mhm..vem da bo ubogal....mogoče bo pa pokazal kako se občasno NE je briketov,pa kako odganja ljudi z laježem in kako se pusti crkljat....Ory,Bis bo tvoj Wink

Nadija,hvala za razglednico...pa zelo lepo si narisala Iro in Bona Wink
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #937 : sreda, 08.06.2005 : 20:25:41 »

Arieb, brez skrbi, da veva kam prit! Wink

Citat
Drži ob 14.00 (do kdaj pa ima Bagi agility?) ker kasenje pa Giove ne more, ker gredo na rojstni dan. Ni pa problem par minut prej, par minut kasneje.


Midve imava do desetih agility, potem pa kmalu odrinemo. Bomo verjetno ze pred drugo uro dol.

Bis, Bagi je komaj zacela trenirati! Wink S tistimi priboljski bos pa kar Bisa futrala, prav? Raje vidim, da Bagi ne dobi nic kadar je zraven tudi druga hrana, razen od mene! lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #938 : sreda, 08.06.2005 : 20:31:40 »

Tanja,razumem Wink!!!
Bis pa bo deležen do neke mere..pol pa konec Grin

Ups,sem čisto pozabila da je Bagi še mladinka Undecided Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #939 : četrtek, 09.06.2005 : 14:03:34 »

Citat
Nadija,čeprav sem že probala alkoholne pijače, bom zaeenkrat še na soku
OK, ma prinesi si ga ti (s soki je tako, da jih je ogromno, jaz nimam o sokovih pojma)

Citat
Midve imava do desetih agility, potem pa kmalu odrinemo. Bomo verjetno ze pred drugo uro dol.
Kaja, kolikor te poznam, boš verjetno prva tam dol na Vrtači (ne, ne, tokrat pa nas ne boš prehitela, obljubim)

Tam dol imamo mizo za ca 10 oseb, pa »zidi« so, da se lahko sedi – če pa ima kdo kakšen stol v avtu, naj ga kar vzame. Ko boste sedeli – pozor! Lanski udeleženci vedo, da so mi popolnoma uničili »ograjico«. Sedaj je nova, lepša, lesena, in jo bo treba pazit.

Upam, da se vreme ne skisa  Sad (danes že kaže, da bo ob 21.00 deževalo, no takrat že lahko, samo da se ne pomakne nazaj).

Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #940 : četrtek, 09.06.2005 : 14:34:35 »

Bom prinesla Grin

Nadija,pozicija na Vrtači je enkratna....res odlična izbira Wink
Tudi mi upamo da se ne skica... Tongue...lomljenje ograjice pa je bila Igorjeva spretnost Grin
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #941 : četrtek, 09.06.2005 : 16:18:25 »

Ory, to ti še dolgujem od nazaj: psi in hoteli
Mi nikoli nikjer nismo imeli problemov. Dokler je bila samo Ira, največkrat tudi posebej nismo poudarjali (če je bilo v osnovi znano, da so kužki prepovedani, smo pač raje izbrali kaj drugega). Sedaj, ko sta DVA razgrajača, vedno povemo, izberemo tiste, kjer so dobrodošli Smiley. Zadnja leta za njih tudi zelo pogosto plačamo (prej nismo leta in leta nič, pa smo zelo pogosto »na terenu«), npr. sedaj na Dunaju kar 15€ (za oba, ker sta majhna, drugače je to tarifa za enega). Sad

Citat
lomljenje ograjice pa je bila Igorjeva spretnost
A tako, Bis, nisem niti vedela Grin ga bomo opozorili, da je nova  Wink da ga ne bo pet lomil... Angry
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #942 : četrtek, 09.06.2005 : 16:20:38 »

Ory,tudi mi nismo z Bisom imeli v hotelu še nikjer problemov Wink...sploh pa ne na Dunaju,saj dunajčani obožujejo pse,in je bila lastnica hotela zelo navdušena nad njim Wink

Nadija,kar opozori ga....ga je ne bo s5 lomil Grin
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #943 : četrtek, 09.06.2005 : 16:28:34 »

Nadija pa še to...ali bo na "roštilju" tudi kaj vegetarjanskega...npr.bučke?! Grin
Doma sta gazda in gazdarica od Bisa začela bolj na vegetarjansko pa v njunem imenu sprašujem Wink
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #944 : četrtek, 09.06.2005 : 22:25:57 »

No sem pregledala napovedi za soboto in bo kar toplo in sončno. Zanima me ena zadeva...... priti moram do prehoda Sečovlje in potem sem zgubljena. Sem gledala zemljevid in mi ni jasno kam moram potem. Če sem prav prebrala, moram poiskati kraj po imenu Vrtača  Huh  Undecided ki pa ga žal nisem zasledila. Je tak kjer poteka piknik kakšna hišica? Kam naj se obrnem v primeru, da se izgubim?  Sad
Jutri zvečer odrinem v Gorico in tam ne bom imela interneta, tako da bom morala vse "preštudirat" že danes zvečer ali jutri čez dan.

lp
Logiran
Strani: 1 ... 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines