mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 16.06.2024 : 19:00:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: CENA PSA
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 35   Dol
Natisni
Avtor Tema: CENA PSA  (Prebrano 75045 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
daisy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #75 : sreda, 02.07.2003 : 08:38:42 »

peibie,
odlično si odgovorila tini  Grin Grin Grin, pa tudi vsem nam ki imamo rodovniške pse. očitno smo vsi sami zaslužkarji (tina je velik ker ima več psov Wink), ki pse mučimo po razstavah in jih zapiramo v kletke.
mislim da bi bila spikie zadovoljna če bi naše pse spustili skupaj, pa se naj parijo po mili volji. imeli bi kup mešancev. tako bi lahko prišla do novega psa ki bi bil zaston in bil bi točno tak kakršnega si je želela  Grin Grin Grin
mogoče je boljše da ne piše nič več ker postajam že malo nesramna. ampak take buče in klobase me zjezijo  Lips Sealed
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #76 : sreda, 02.07.2003 : 09:01:01 »

E, zdaj imam pa slabo vest! Cry Zaradi mojega IQ  Grin Grin
Mislim, da ste oz. smo malo zasli. Prepricana sem, da se na forumu sestajamo samo ljubitelji živali  Cheesy Cheesy in v tem trenutku je res vseeno ali so mesancki ali cistokrvni z rodovnikom  Grin Grin

Zmotili so me samo oglasi, ob katerih sem dobila obcutek, da hocejo nekateri zasluziti na racun ljubezni in zelje do zivali Huh Cry

Lp
Logiran
Tomster
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 325


« Odgovor #77 : sreda, 02.07.2003 : 09:04:02 »

Maj, to ni samo tvoj obcutek, to je zalostno dejstvo...
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #78 : sreda, 02.07.2003 : 11:05:11 »

Jana oprosti! Od jeze se prave teme ne najdem Angry Sad Cry.
V zavetiscu (v Trbovljah) imajo 1 teden stare mladicke  Lips Sealed Lips Sealed
Lp
Logiran
nikar
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 38


« Odgovor #79 : sreda, 02.07.2003 : 11:58:29 »

Joj!
Veste, to kako bo pes živel, je odvisno samo od lastnikov.Ne pa od tega ali je rodovniški ali ne.
Primer: Moj sosed ima psičko Tijo, pasme bokser, s katero preživi cel dan (Vsepovsod gre z njim, ker ne hodi več v službo), psička živi v  hiši, spi pa na kavču pod odejo, ali pa v postelji. čez dan je ves čas spuščena, ker je zelo dobro vzgojena.
Po drugi strani, pa vidim večkrat tudi mešance, ki jih res cenijo in za njih skrbijo tako kot bi za pasemskega psa. Z njimi delajo tako, kot vi s svojimi psi.
JE pa res da je v moji okolici več pasemskih psov kot pa mešancev. Kaj hočemo.
Jasno pa se najdejo tudi ljudje, ki ne skrbijo za pse. Take bi morali, kaznovati. Kar zamislite se, kako bi se počutili vi, če bi vas nekdo, ki naj bi bil vaš prijatelj, vrgel na cesto, zato ker se bi vas naveličal.
Na živce pa mi gredo tudi opazke, da mlajši ljudje (otroci, najstniki,..) nismo sposobni imeti psa, ker se ga bomo itak naveličali. To ni vedno res, čeprav pa je velikokrat ta trditev povsem resnična.

LP
NIkar
Logiran
Peibie
rad pišem
****
Sporočil: 319


« Odgovor #80 : sreda, 02.07.2003 : 12:06:48 »


Citat

peibie,
odlično si odgovorila tini  Grin Grin Grin, pa tudi vsem nam ki imamo rodovniške pse. očitno smo vsi sami zaslužkarji (tina je velik ker ima več psov Wink), ki pse mučimo po razstavah in jih zapiramo v kletke.


Ja, samo zdaj imam pa en hud problem, kaj, hudirja, je moj prikit zasluzkarski namen z Grammy, da sva se podili po razstavah, pa ni imela, nima in ne bo imela ne dragih ne poceni mladicev? Huh Ampak mi bo gotovo tako kot Urski z njenim prihajajocim rotijem se kapnilo.  Cool  Tongue

Lp, Mojca
Logiran
yo
gost
« Odgovor #81 : sreda, 02.07.2003 : 12:11:35 »


Citat

Ja, samo zdaj imam pa en hud problem, kaj, hudirja, je moj prikit zasluzkarski namen z Grammy, da sva se podili po razstavah, pa ni imela, nima in ne bo imela ne dragih ne poceni mladicev? Huh Ampak mi bo gotovo tako kot Urski z njenim prihajajocim rotijem se kapnilo.  Cool  Tongue

Lp, Mojca


Peibie, jaz sem tudi razmisljala, glede na to, da moja Shia ni imela in ne bo imela mladicev...

Kloniram jo lahko!!!  Shocked Shocked Shocked

In delam male Shie in jih prodajam  Grin Grin Grin
Kvaliteta ze preverjena!

Lp, Yo
Logiran
Spikie
gost
« Odgovor #82 : sreda, 02.07.2003 : 12:22:30 »


Citat

peibie,
odlično si odgovorila tini  Grin Grin Grin, pa tudi vsem nam ki imamo rodovniške pse. očitno smo vsi sami zaslužkarji (tina je velik ker ima več psov Wink), ki pse mučimo po razstavah in jih zapiramo v kletke.
mislim da bi bila spikie zadovoljna če bi naše pse spustili skupaj, pa se naj parijo po mili volji. imeli bi kup mešancev. tako bi lahko prišla do novega psa ki bi bil zaston in bil bi točno tak kakršnega si je želela  Grin Grin Grin
mogoče je boljše da ne piše nič več ker postajam že malo nesramna. ampak take buče in klobase me zjezijo  Lips Sealed


Pa so se to od vrocine scvrli mozgani, ali si se samo ornk pocla v glavo Shocked Shocked Shocked
A je tebi mogoce jasno, da je EDINA POMEMBNA STVAR BIT ODGOVOREN LASTNIK Huh??
Moja dva macka, ki sta zunaj kadar hoceta in kolikor hoceta sta kastrirana, da ne zaplajata mladocev. Moj prejsnji pes sicer ni bil kastriran, ampak tudi ni vedel kaj bi s psico pocel. Moj zdajsnji kuza bo kastriran ko bo star 6 mesecev! Ne bom rekla kaj nardite vi, ampak kaj BI nardili vi, ponosni, ogovorni lastniki rodovniskih psov, ce vas rodovniski kuza prav na hitro skoci na mesanko?Huh Bi se odgovorno ukvarjali z mladici???
Nehaj ga s.... in malo boljse beri!
Veliko kuzkov tava okoli. Ciso mesanih, cistokrvnih, pa tudi kar nekaj takih, ki imajo s precejsnjo verjetnostjo vsaj enga starsa z rodovnikom. Jaz vem za dve taki legli, pa ponosni lastniki rodovniskega "poskocnega" kuzka prav nic ne nardijo za to, da ne bi bilo se tretjega legla. Verjetno bo, sem kuzka zalotla na lastne oci. Ce kdo hoce metat kup dnarja za to, da razstavlja psa....NAJ GA! Nic nimam proti temu. Jaz tudi ne pojem vsake hrane, ki mi ni vsec samo zato, ker je na svetu veliko lacnih. Sploh ni stvar v ceni, in nekaj mora bit narobe s tistimi, ki mislijo da je pes nekaj vreden samo, ce das veliko denarja zanj. Stvar je v, ponavljam milijontic ODGOVORNEM LASTNISTVU!!!!!!!!!!! Pa ce je kuza stal pol milijona, 40k, 10 ali pa nic! (btw vecina kuzkov v azilu nekaj stane, ker je potrebno placat vse posege, ki so jih tam nardili, razen ce kuzka vzames "prehitro")
Tolko v vednost vam vsem hudo osvescenim lastnikom vecvrednih rodovniskih psov. Tistim, ki tja ne pasejo, se ze zdaj opravicujem, verjetno pa jim je ze tako in takojasno o cem tupim!
LP
Logiran
Spikie
gost
« Odgovor #83 : sreda, 02.07.2003 : 12:26:24 »


maj pise:
Jana oprosti! Od jeze se prave teme ne najdem Angry Sad Cry.
V zavetiscu (v Trbovljah) imajo 1 teden stare mladicke  Lips Sealed Lips Sealed
Lp


Daisy, tole je zate! s temilie mladicki, se bo ukvarjal nekdo, ki ne isce ze dve leti psa take in take kvalitete. Kaj bos nardila z njimi?Huh Kdo pa bo hotel ta manjvredna sceneta?Huh
Daj glavo pod mrzel tus in se malo strezni!
Logiran
yo
gost
« Odgovor #84 : sreda, 02.07.2003 : 12:28:23 »


Citat

Ne bom rekla kaj nardite vi, ampak kaj BI nardili vi, ponosni, ogovorni lastniki rodovniskih psov, ce vas rodovniski kuza prav na hitro skoci na mesanko?Huh Bi se odgovorno ukvarjali z mladici???


Prosim te, no!

Moj rodovniski pes se ni nikoli na nobeno skocil:

1- je pod stalno kontrolo
2- ce bi poskusal, mu sigurno ne bi dovolila
3- stvari se ne zgodijo v sekundi

Lp, Yo
Logiran
Spikie
gost
« Odgovor #85 : sreda, 02.07.2003 : 12:35:06 »


Citat



Prosim te, no!

Moj rodovniski pes se ni nikoli na nobeno skocil:

1- je pod stalno kontrolo
2- ce bi poskusal, mu sigurno ne bi dovolila
3- stvari se ne zgodijo v sekundi

Lp, Yo


Ah YO....
Hoces mogoce crne zlate prinasalce??? Rodovniska zlata prinasalka v zrejnim dovoljenjem, ki je skoz pod kontrolo jih ima.
Tole so precej neodgovorne izjave.
Logiran
VZ
rad pišem
****
Sporočil: 378


« Odgovor #86 : sreda, 02.07.2003 : 12:50:03 »


Citat

A je tebi mogoce jasno, da je EDINA POMEMBNA STVAR BIT ODGOVOREN LASTNIK Huh??
Moja dva macka, ki sta zunaj kadar hoceta in kolikor hoceta sta kastrirana, da ne zaplajata mladocev. Moj prejsnji pes sicer ni bil kastriran, ampak tudi ni vedel kaj bi s psico pocel. Moj zdajsnji kuza bo kastriran ko bo star 6 mesecev! Ne bom rekla kaj nardite vi, ampak kaj BI nardili vi, ponosni, ogovorni lastniki rodovniskih psov, ce vas rodovniski kuza prav na hitro skoci na mesanko?Huh Bi se odgovorno ukvarjali z mladici???


Mislim, kar je too much je pa too much. Se strinjam: pomembno je odgovorno lastništvo, ampak kje je tukaj tvoja odgovornost? V redu, mački so kastrirani in iz tega vidika je odgovorno to, da ne delajo nezaželjenih mladičev, ampak to, da so zunaj kadar hočejo in kolikor hočejo, tukaj pa ne vidim nobene odgovornosti do njih (tvojih mačkov namreč).

Drugič, kolikor te razumem, je odgovorno psa kastrirat oz. sterilizirati psice, če ne nameravaš imeti mladičev, ker se lahko na enkrat skoči in... Oprosti prosim, vendar taki razlogi mi nekako že mejijo na paranojo in, ne nazadnje bi jim prej rekel beg pred odgovornostjo. Psa si dobila takšnega kot je, torej poskrbi raje, da do nezaželjenega ne pride tako, da pes ostane cel. Temu pa jaz pravim odgovornost.
Logiran
kristi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 154


« Odgovor #87 : sreda, 02.07.2003 : 12:51:02 »

Joj, koliko jeze, besa, prerekanj,.. na enem mestu. A se vam ne zdi, da imate oziroma imamo vsi po malem prav? Vsak, ki si je izbral psa (rodovniskega, nerodovniskega, rodovniskega brez rodovnika,... Wink) ze ve zakaj si je taksnega zbral.

Tudi ce tukaj napisemo se 1000 postov bo vedno isto. Vsak se odloci za psa iz dolocenih, cisto svojih razlogov. Zato se mi zdi povsem nesmiselno prerekati o pravilnosti izbire.

Toliko! Veliko veselja z vasimi rodovnisko nerodovniskimi kosmatinci.  Grin Grin Grin

Lp, Kristina

P.S. Malo strpnosti ne bo nikomur skodilo, ne?
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #88 : sreda, 02.07.2003 : 13:07:35 »


Citat

Rodovniska zlata prinasalka v zrejnim dovoljenjem, ki je skoz pod kontrolo jih ima.
Tole so precej neodgovorne izjave.


Ta je pa dobra, psicka je morala bi pa res pod strasno kontrolo, da ima zdaj male mesancke...
Roll Eyes
Logiran
Spikie
gost
« Odgovor #89 : sreda, 02.07.2003 : 13:15:08 »

To je bil ironicen odgovor YO, ki pravi, da ima psa skoz pod kontrolo. Tudi lastniki zlate prinasalke so bili prepricani, da jo imajo!
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 35   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: CENA PSA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines