mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 16.06.2024 : 10:21:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 424027 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1275 : ponedeljek, 08.11.2010 : 22:01:14 »

Branka, zelo lepa slikca od tvojega lepotca Bučka! Kiss Wink

A mi lahko poveš kako se slikci doda okvir in napis, a je za to potreben kakšen poseben program?
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1276 : torek, 09.11.2010 : 09:41:42 »

Lynn, hvala  Smiley

Si pa že spraševala v temi od AneJ, zato moj citat:

Ja, potrebuješ posebni program, oz. še lažje, greš na spletno stran, kot je naprimer http://www.picnik.com/app

Jaz tega uporabljam.  Wink

Ali pa Photoshop, ampak je težak program. Pa še Picasa obstaja. Meni je najbolj všeč ta, ki je v citatu, je zelo lahek za uporabo.  Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1277 : torek, 09.11.2010 : 14:16:20 »

Pridem danes do nekega znanca, ki ima v pesjaku nemško ovčarko. Ga vprašam, kako ji je ime, koliko je stara, on pa odgovori, da je že zelo stara, in da bodo morali kmalu nabaviti novega psa. Pa ga vprašam, ja koliko pa je stara ? Pa mi odgovori da 8 let.

A je to za vsa res star pes ? Zame ni. Moj Bučko bo februarja 2011 star 10 let, pa zame nikakor ni star, ampak starejši odrasel pes.

Sem bila kar malo žalsotna potem, in še vedno razmišljam o tej "stari" psici, ki jo imajo že za v odpis.  Undecided
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1278 : torek, 09.11.2010 : 14:16:41 »

*za vas
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1279 : torek, 09.11.2010 : 14:27:10 »

Če je pes pri 8 letih zelo star, potem je bila Lesi  Kiss stara kot zemlja. Roll Eyes (če izvzamemo nekatere pasme, ki praviloma ne živijo dolgo)
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1280 : torek, 09.11.2010 : 14:34:20 »

Ja res... Roll Eyes od mami Bobi pa bi bil po njegovih besedah že dva krat pod zemljo. (star bo 16 let, čez dober teden)

 NO ji naj bi dosegli starost od 12 - 15 let, če je zanje dobro poskbljeno.  On pa kar pravi, da je že takooooo stara, da že razmišljajo o drugem psu. Pa jo jaz gledam, pa mi zgleda stara okoli 5 let, nič več, lepa je. Jaz ne vem kje on vidi starega psa.  Undecided
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1281 : torek, 09.11.2010 : 16:21:16 »

Pridem danes do nekega znanca, ki ima v pesjaku nemško ovčarko. Ga vprašam, kako ji je ime, koliko je stara, on pa odgovori, da je že zelo stara, in da bodo morali kmalu nabaviti novega psa. Pa ga vprašam, ja koliko pa je stara ? Pa mi odgovori da 8 let.

A je to za vsa res star pes ? Zame ni. Moj Bučko bo februarja 2011 star 10 let, pa zame nikakor ni star, ampak starejši odrasel pes.

Sem bila kar malo žalsotna potem, in še vedno razmišljam o tej "stari" psici, ki jo imajo že za v odpis.  Undecided

Ojoj, seveda pes ni star pri osmih letih Sad, pes je star pri štirinajstih, petnajstih letih zame, pa še ta ni za odpis, ampak si vsak lastnik ki ima rad svojega psa da bi bil njegov kuža čim dlje z njim. Boga ta psica da ima takega lastnika. Angry
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1282 : torek, 09.11.2010 : 16:24:10 »

Lepo skrbite za Bobija, da bo star že 16 let. Smiley To je lepa starost. Smiley

Koš poljubčkov za Bobija... Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1283 : torek, 09.11.2010 : 19:39:42 »

Ojoj, seveda pes ni star pri osmih letih Sad, pes je star pri štirinajstih, petnajstih letih zame, pa še ta ni za odpis, ampak si vsak lastnik ki ima rad svojega psa da bi bil njegov kuža čim dlje z njim. Boga ta psica da ima takega lastnika. Angry

Točno tako  Smiley hvala za poljubčke za Bobija  Kiss danes je tako norel, kot da jih ima največ 5 let  Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1284 : nedelja, 14.11.2010 : 17:30:37 »

Zadnjič greva z Bučkom na sprehod tja, kot ponavadi. Se sprehajava in Bučko poščije eno okrasno travo, ki ne zgleda ravno okrasna. Pa zaslišim iz ene hiše iz zgornjega okna : Alo, alo, ej!!! Jaz gledam, kje kdo kliče nekega psa, sem razumela, da vpije Aro. Pa vpije še bolj. Potem pa končno skapiram da vpije meni. Pa začne vpit, da moj pes nima kaj scat po njeni travi, da se naj takoj pobereva stran, da naju ne vidi več nikoli tam! Jaz itak nisem stala na njeni parceli, Bučko pa je. Jaz sem mislila, da me bo kap, ker tista trava res ni nevem kakšna okrasna trava.

Kako so ljudje postali nestrpni eden do drugega. Lahko bi mi komot na lep način rekla, ne pa da vpije name, kot da je konec sveta.  Lips Sealed

Saj sploh ne vem več, kje bi se sprehajali.  Undecided Najbolj mi je po gozdu. Imamo vsaj mir.



Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1285 : nedelja, 14.11.2010 : 18:14:41 »

Če jaz zaslišim kakšen tak klic (itak da  ne sprehajam po zasebnih zemljiščih, ampak eni dobijo alergični napad že, ko samo zagledajo psa), si nadanem nasmeh do ušes (itak da bi tistega/tisto najraje bruham), ga pogledam direkt v faco in zavpijem: Ja, enako, tudi jaz vam želim lep dan.
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #1286 : nedelja, 14.11.2010 : 18:24:36 »



Vedno imaš zelo lepe fotke ampak tale mi je pa še posebej všeč. Cheesy Poleg tega je Pika zelo podobna psu, ki so ga imeli pri fantu doma in je bil pravi srček. Piki in Bučkotu  Kiss Kiss

Glede nestrpnosti ljudi je pa škoda besed...  butnglavc
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1287 : nedelja, 14.11.2010 : 18:30:17 »

Če jaz zaslišim kakšen tak klic (itak da  ne sprehajam po zasebnih zemljiščih, ampak eni dobijo alergični napad že, ko samo zagledajo psa), si nadanem nasmeh do ušes (itak da bi tistega/tisto najraje bruham), ga pogledam direkt v faco in zavpijem: Ja, enako, tudi jaz vam želim lep dan.

Dobra  Grin jaz pa sem ji odgovorila : Ja, velja, velja, že greva. Eh...pa ta ženska je drugače ves čas v cerkvi, pri vsaki maši. Že zgleda, da potrebuje, da se velikokrat očisti grehov. Čist histerična baba  Roll Eyes Tongue

čaja, hvala  Smiley a mogoče veš, s kom je bil mešan fantov pes ?  Smiley
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1288 : nedelja, 14.11.2010 : 18:32:21 »

Eh... Ok, saj razumem, da pač noče, da psi lulajo po njeni travi. Bi lahko pa res na lepši način povedala svoje. Meni je jasno, da marsikdo ne prenese, da pes lula na njegovem in zato pazim, da Neli lula tam, kjer 'sme'. Jasno pa to ni vedno mogoče. Običajno vem, kdaj bo počepnila, se pa zgodi tudi, da to včasih naredi naenkrat in nimam več kaj narediti... Mislim, da moramo pač sprejeti, da gremo nekaterim v nos. Jaz se trudim, da sva z Neli čim manj moteči za okolico, pa četudi se z nekaterimi 'prepovedmi' ne strinjam. Ni pa prijetno, sploh ne. Težko je iti povsem sproščen na sprehod skozi naselje. Kot praviš, je najlepše kje v gozdu ali kjerkoli drugje stran od naselij (sovražim prepire in se jim, če se le da, najraje izognem)...

Aja, me zanima, koliko take ljudi motijo potepuški psi in mačke, ki pa res lahko nenadzorovano mirne duše potrebe opravljajo na njihovih zemljiščih... Ali pa smo ravno zaradi le-teh na slabem glasu vsi, ki se trudimo biti odgovorni in za okolico nemoteči...

Sicer s(m)o pa ljudje itak nasploh vse bolj nestrpni in pogosto sploh ne zna(j/m)o več normalno komunicirati. Žalostno...

Verjetno je še najboljše ukrepati tako, kot pravi sanco1a. Ah ja...
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1289 : nedelja, 14.11.2010 : 23:58:02 »

Zadnjič greva z Bučkom na sprehod tja, kot ponavadi. Se sprehajava in Bučko poščije eno okrasno travo, ki ne zgleda ravno okrasna. Pa zaslišim iz ene hiše iz zgornjega okna : Alo, alo, ej!!! Jaz gledam, kje kdo kliče nekega psa, sem razumela, da vpije Aro. Pa vpije še bolj. Potem pa končno skapiram da vpije meni. Pa začne vpit, da moj pes nima kaj scat po njeni travi, da se naj takoj pobereva stran, da naju ne vidi več nikoli tam! Jaz itak nisem stala na njeni parceli, Bučko pa je. Jaz sem mislila, da me bo kap, ker tista trava res ni nevem kakšna okrasna trava.

Branka, če te pa kdo razume, sem pa jaz!!! Res, mi imamo dvoje sosede (isto take ki cele dneve molijo v cerkvi), potem pa pride domov in se velikokrat zdere name da moj pes lula na njihovo živo mejo, čeprav včasih Poppy polula zgolj na pločnik zraven oni pa že vpijejo da se jim živa meja suši. Res so ljudje dandanes zelo nestrpni sram, mi ki živimo v predelu kjer je polno psov ampak samo zato ker imam jaz tri sem vedno jaz za vse grešni kozel, čeprav pobiram kakce, ampak če je kje kak kakec so ga sigurno moji naredili. Žalostno res, vidim predvsem to da veliko ljudi ne mara ne psov, ne mačk in s tem tudi kažejo da so popolnoma brez srca.. sram sram

Je pa Pika ful lepa na tisti slikici v cvetju, srčkana je res! Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines