mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 18:21:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 144 145 146 147 148 [149] 150 151 152 153 154 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 379704 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2220 : ponedeljek, 02.07.2012 : 07:55:56 »

Joooj, kako ste vi fajn Cheesy Pici za zunanjo ministrico
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2221 : ponedeljek, 02.07.2012 : 08:23:25 »

O, šit Grin
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2222 : ponedeljek, 02.07.2012 : 09:42:01 »

Sej, hehe, bere se ze tko in je tud meni zdaj cel hec razlagat, ampak ko svojga macka zagledas v tuji hisi, ti srce prec v gate pade  Lips Sealed. In pol ko ga dobis nazaj - neprecenljivo Smiley.
S sosedi se pa zdaj res nekako prijateljsko pozdravljamo - Pici torej takoj sprejme mesto zunanje ministrice, sploh ker je v Sloveniji dandanes za to funkcijo dejstvo, da si nekaj let prezivel v Belgiji, odlocilnega pomena. Skratka, ce g. Kahel ne bi vec, je ta prva na spisku. Edino vozila se pa ona ne bi, bo treba lepo falcona zalaufat.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2223 : ponedeljek, 02.07.2012 : 09:44:50 »

Pici torej takoj sprejme mesto zunanje ministrice, sploh ker je v Sloveniji dandanes za to funkcijo dejstvo, da si nekaj let prezivel v Belgiji, odlocilnega pomena.


Go Pici! Jaz navijam zate! Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2224 : ponedeljek, 02.07.2012 : 09:48:08 »

Kolk je fletno, če ima FŽ par minut časa za "poročilce" Smiley Cheesy Grin.
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #2225 : ponedeljek, 02.07.2012 : 12:37:59 »

Bravo Pici, ker skrbiš za medsosedske odnose in zabavo forumovcev  Grin Grin Grin
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #2226 : sobota, 21.07.2012 : 21:56:48 »

Dokaz, da je E.T. še živ(ahn)a:





Družbo ji je delal Fred Kremenček.
(A nista ob plod ameriške domišljije?) Cool
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #2227 : sobota, 21.07.2012 : 22:07:04 »

 Cheesy ljubezen

Ampak glede na dolžini jezikov je ljubezenska uvertura že za njima  Grin
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2228 : sobota, 21.07.2012 : 22:32:32 »

Res je, viseci jeziki povedo vse!
Bamfel, hvala za fotke! Tale tvoj fant je en nezen sladki wanabee flatko (pa tud ce v resnici ni), mislim da je vsak strah da bi zjadral v kake pretirano čuvajske vode odveč, ker je za svojih 8 mesecev naravnost nadOK. Fant tako lepo na izi sprejema svet okrog sebe, da si lahko prav ponosna.

Kremencka so namrec Bamfljevi spustili ven, niti malo ni pomisljal, pritekel je pozdravit in potem se je pasja jaga zacela in tudi nadaljevala - cist samoumevno, prav tako kot to mora bit. Fred je super decko, lustno familijo si je izbral, samo v nekam dezevnem koncu zivijo Wink (a bi mame lahko se bolj moker dan dolocile za spoznavanje?). Bomo tole ponovili enkrat Pri nas na soncku v Poljanski dolini Wink. Sicer pa mislim, da tistle lupcek na prvi slici vse pove, ET posilja lupcke nazaj, tudi uni mucici z vrha klaftre, za katero upamo, da si je ze opomogla, revica uboga. FŽ se ji za izkazan pretiran interes v imenu moje smrklje opravičuje... Bamfa Kiss!

Drugace pa se zahvaljujemo za tak topel sprejem naše četice in luštno popoldne v druzbi tvojih fantov! Lustni ste Smiley. Pa za pojedino in za fajn igracko, ki bi jo imeli kar naenkrat vsi ki niso na 4 nogah in crni in kosmati Roll Eyes.

Jst bi se slice pliis Tongue.

P.s.: izjava naše ta 4letne nazaj grede v avtu, tik preden je omahnila: mami, a mislis, da je fant opazil, da sem se doma nasminkala?  Roll Eyes Roll Eyes ne vem kateri od 4ih je bil misljen, ampak.... No comment, danes se zgleda hitro odrasca al kako...
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #2229 : sobota, 21.07.2012 : 22:45:35 »

Ooooo, a mlada dama se je že našminkala? Shocked
Bom jutri malo potipala teren.
Bamfa je bila potem deležna polurne ekstaze, je lahko v miru dudlala mojo dlan in pozabila na vse travme tega dne, nič bati Wink
To, da je bil dež, pa tudi ni bilo tako slabo. Če bi bil Fred zraven, najbrž ne bi mogla tako prečohati E.T. Kiss. Je pač zelo posebna Kiss Kiss psička.
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #2230 : sobota, 21.07.2012 : 23:00:15 »

Tole je še uspelo, bo treba škljocaparat zamenjat Undecided








Pri zadnji sliki Fred izgleda v stilu: Kaj škljocaš, ujem jo, da ji bom lahko lubčka dal. Kiss Kiss
Hvala tudi vam za darila. Fredova je zdržala že sedaj dlje časa Cheesy, kot pa tista, ki jo je dobil včeraj. Angry
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2231 : nedelja, 22.07.2012 : 09:46:23 »

Oooo, a ste ˝že˝ nazaj? Ful dobr! Praš našo tamalo, kako gre šminkanje... pa visoke pete, pa torbice, pa VSA oblačila od odraslih babnc... neprecenljivo objem Cool
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2232 : petek, 10.08.2012 : 11:50:54 »

Kako lepo je brat taka poročila!  Cheesy In rodila se je tudi mlada ljubezen.  ljubezen

FŽ - Poljanska dolina? Potem bova pa res blizu uživali v poletju.  Smiley Naš vikend, na katerega se odpravljam jutri, je namreč tudi v Poljanski dolini,  mogoče se lahko zmenimo za kak sprehod.  Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2233 : petek, 18.01.2013 : 18:51:35 »

Tok-tok, mi smo še živi Smiley!
Kako naj tudi ne bi bili, ko nam prav nič ne manjka. Živalce po starem, tako da se mora res kaj posebnega zgodit, da se končno zmigamo in kaj objavimo tule.

Tolko da veste, imeli smo vlomilca!
ET ga sploh ni pregnala, v bistvu ji je bilo zanj prav malo mar. Zelo kosmat dedec si je dovolil vstopat v našo hišo - pojma nismo imeli kako. Vrata zaklenjena, okna zaprta - če bi bilo kje odprto, bi namreč vsaj naše mačke to zagotovo izkoristile. Pa niso. In kakšne sitnosti so bile ven ga spravit! Komaj smo se ga rešili, že se je spet prikazal! Smo potrebovali kar nekaj dni, da nam je kapnilo, da se barabež na tuj račun greje, da celo brska po naših stvareh in je našo hrano  Shocked. To pa počne tako, da se izmuzne v garažo zadnji trenutek preden se električna vrata zaprejo. Potem počaka nekje skrit, da se vrnemo in mu odpremo pot v zgornje prostore. Med čakanjem v kleti si postreže s hrano in ko ga enkrat zasačim, se zapovrh še prijaznega in domačega dela, kot da sploh ni nič hudega storil Huh.


Poimenovali smo ga Milo:
http://s1.mojalbum.com/12277181_14777877_20419315/razno/milo.jpg


Hehe, muc je, kaj pa ste mislili Tongue Wink.

Pa je šla FŽ v akcijo, spraševala in zvonila po širni okolici, Milota poznajo vsi samo od zadnjih 10 dni. Na obisku je bil že pri skoraj vseh, kar znajde se v hiši. Smo se nafutrali (takega naskoka na hrano pa še ne), čeprav niti ne zgleda da bi stradal že dlje časa. Potem pa je dobil uradno dovoljenje za bivakiranje na toplem. Čist neproblematičen in hvaležen do konca.

Zjutraj smo ga odčitali pri vetu - no ja, za odčitat ni bilo kaj, je pa pokazal, da se mački znajo tudi kulturno obnašat v transporterju med vožnjo. Pa vetki je skočil na mizo in ji na vsak način hotel umit obraz. Danes popoldne se je odpeljal v zelo hudo uštimano zavetišče iskat novo mamico (kolk ga mi je bilo težko tam pustit...). Čeprav je moj Sergej tko mal za hec predlagal, če bi mogoče odpeljala Pici pa naj on ostane, če je že take skulirane sorte, da za čist nič na tem svetu ne komplicira Wink  Roll Eyes Wink.

Nej ga sto kokelj brcne, tistega, ki je tole kosmato srce na cesto spustil!
Srečno, Milček Kiss!

P.s.: mama FŽ pa je glede na za njim ostale dlake zatrdno sklenila, da si nikdar ne bo omislila česa tako lasatega in kosmatega.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2234 : petek, 18.01.2013 : 19:00:05 »

Draga mamaFŽ, dokler sem jaz imela le dve zelo kosmati živali, nisem sploh imela težav z dlako, odkar pa imamo še kratkodlako pošast je pa celo stanovanje belo. Pa še rima se  Evil

Milo, zlatek ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 144 145 146 147 148 [149] 150 151 152 153 154 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines