piškotki | informacije - pomoč | cenik za uporabnike | popusti za člane | naročilnice | cenik za oglaševalce | splošni pogoji
Domov
mojpes.net
Domov
o psih pasme galerija koledar pomagajmo forum pasji faq trgovina

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 23.10.2017 : 11:38:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o mojpes.netu  |  tehnika  |  Tema: Vse o uporabniškem paketu maksi za vzreditelje
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Vse o uporabniškem paketu maksi za vzreditelje  (Prebrano 28538 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator

Spol: Ženska
Sporočil: 32.824

Sijejo zvezdice na nebu ...

« : petek, 10.04.2009 : 16:52:31 »

Kaj lahko počnem z uporabniškim paketom maksi za vzreditelje?

- uvrstitev reklamne pasice (bannerja) in vaših podatkov v seznam vzrediteljev KLIK in na forumu k pasmi/pasmam, ki jo/jih vzrejate,
- predstavitev vzreje in psarne KLIK
- prodaja psov - oglasi KLIK
- predstavitev plemenjakov in plemenk KLIK
- uspehi KLIK
- spletne strani KLIK
- opremo profila na mojpesForumu z vašimi kontaktnimi podatki, povezavo na spletno stran, sliko ...,
- objava lastne teme/tem o vaši vzreji in/ali aktualnih leglih v pasemski rubriki na mojpesForumu,
- objava fotografij v mojpesGaleriji KLIK,
- drugo po dogovoru.

Kako dolgo traja uporabniški paket maksi za vzreditelje?

Naročilo uporabniškega paketa maksi velja za eno leto, kar pomeni (primer) od 11.4.2009 do 10.4.2010.

Kako do uporabniškega paketa maksi za vzreditelje?

Za naročilo na uporabniški paket maksi za vzreditelje je najprej potrebna registracija v sistem mojpes.neta KLIK, potem pa izpolnitev naročilnice za uporabniški paket maksi KLIK.

Kaj moram storiti potem, ko sem se registriral na mojpes.net in izpolnil ter poslal naročilnico?

Počakati je potrebno na povratno email sporočilo, v katerem je v priponki predračun za naročnino na enoletni uporabniški paket maksi in poziv, da pošljite materiale za objavo (kontaktne podatke, tekste in fotografije). Email sporočilo lahko pričakujete v 48 urah.

Kaj pa če po pošiljanju naročilnice email sporočila z mojpes.neta ni?

Za to sta dve možnosti:
1. da je šlo kaj narobe in naročilnica zaradi morebitnih tehničnih težav ni bila dostavljena mojpes.netu,
2. da vam članstvo na mojpes.netu ni bilo odobreno, kar pomeni, da na mojpes.netu svoje vzreje ne morete oglaševati.

Kako plačati in kdaj dobim račun ter uporabniško izkaznico?

Na predračunu so vsi podatki za plačilo, plačate pa lahko na poštah, bankah ali preko spletne banke, po predhodnem dogovoru lahko tudi s poštno nakaznico ali v vrednostnem pismu. Po prejemu plačila pošljemo z redno pošto račun in uporabniško izkaznico na v naročilnici naveden poštni naslov.

Plačano je, kako naprej?

Po prejemu vaših podatkov in reklamne pasice (150 x 80 px) najprej pripravim objavo reklamne pasice in kontaktnih podatkov v predstavitvi vzrediteljev/psarn, v seznamu vseh vzrediteljev, pri vzrediteljih pasme na mojpesForumu v pasemski rubriki in seznamu spletnih strani (v kolikor imate spletno stran psarne ali svoje vzreje).

Če reklamne pasice nimate, potrebujem najprej od vas podatke (ime psarne ali ime vzreditelja, če ni registrirane psarne, ter pasme, ki jih vzrejate) in fotografije ali morebiten logotip psarne ... Skratka, potrebujem material za izdelavo reklamne pasice za uporabo na mojpes.netu. Sistem je tak, da so "tipske" reklamne pasice na mojpes.netu obvezne in jih naredim sama, v kolikor nimate svoje. Teh reklamnih pasic ni dovoljeno objavljati drugje (zato je gratis), razen ce gre za skupni dogovor. V kolikor imate svojo reklamno pasico, je seveda povsem prosta vaša izbira, kje in kako jo boste objavljali.

Kako objavim ostale materiale (leglo ...)?

Ko je vzreditelj/psarna objavljen na vseh naštetih mestih, sta dve možnosti:
1. da vse ostale materiale objavljate sami (napotki za objave na mojpesPortalu so TUKAJ),
2. da vse materiale pošiljate meni na mail jana@mojpes.net in vam jih ažurno objavljam jaz (spada k uporabniškemu paketu maksi za vzreditelje).

V obeh primerih morajo biti teksti slovnični, dodani morajo biti kontaktni podatki (če jih ni, uporabim tiste, ki so pri predstavitvi vaše vzreje) in obvezni elementi (pri leglih rodovniški imeni obeh staršev in datum legla) ter morebitne fotografije. Število fotografij sicer ni omejeno, vendar se pričakuje neka razumna mera. Če dodajate objave sami, potem morate biti pozorni na zmanjševanje fotografij, ki jih lahko dodate k objavam tako, da jih naložite na mojpes.netov strežnik. V primeru, da pošiljate slike meni po elektronski pošti, je najbolje, da pošljete originale. Praksa je pokazala, da pogosto vzreditelji pošljejo prevelike fotografije z napisom psarne, spletne strani ali imena psa na sliki, vendar se napis ne vidi, ko sliko zmanjšam na ustrezno velikost za objavo na internetu ali pa se zgodi, da je na sliki pes zelo majhen, saj je zaradi napisa ni mogoče obrezati. Zavedajte se, da je najpomembneje pokazati pse, vse napise in pripombe pa lahko dodamo kot tekste, ali pa že prej sami ustrezno pripravite (obrežete, zmanjšate) fotografijo na max 500 x 500 px in šele potem dodate napis, da bo viden.

Sam sem oddal objavo, vendar je ni na mojpes.netu?

Vaša objava čaka na odobritev.
Večinoma so vse objave članov odobrene, s tem da pred odobritvijo uredim sledeče:
- uredim tekst (ime psarne in rodovniška imena psov s krepko pisavo ...),
- dodam reklamno pasico,
- uredim fotografije z externih strežnikov (tiste, za katere daste samo povezave na vašo spletno stran ali javne albume) in jih naložim na mojpes.netov strežnik (vse, kar je objavljeno na mojpesPortalu, je na mojpes.netovem strežniku in je tako v vsakem trenutku, ko je dostopen mojpes.net, dostopno mojpes.netovim uporabnikom),
- dodam kontaktne podatke, če manjkajo,
- odobrim objavo.

V nekaterih primerih manjka datum kotitve ali kakšen drug podatek in takrat pozovem vzreditelja po mailu, da manjkajoče podatke sporoči naknadno.

Ali lahko sam popravim ali spremenim že objavljene materiale (predstavitev, oglas ...)?

Sami ne morete ničesar objavljenega spremeniti, temveč lahko kadarkoli spremembe pošljete meni po mailu in jih ažurno objavim.

Že objavljene oglase (primer: napovedano leglo) spreminjamo in ne dodajamo na novo, ko se leglo skoti. V tem primeru se spremeni tekst oglasa, dodajo se morebitne fotografije, oglas pa se prestavi na vrh vseh oglasov. Tako ničesar ne izgubite z zgodnjo objavo, nasprotno - vaš oglas je ves čas aktualen, tako ob čakanju na kotitev, kot po kotitvi in kasneje. Tudi po kotitvi, ko mladiči rastejo, lahko kadarkoli (razumno seveda ne vsak dan, temveč recimo enkrat na teden ali redkeje) oglasu dodamo fotografijo ali spremenimo tekst in ga obenem prestavimo na vrh oglasov. Vse dokler mladiči niso prodani.

Materiale za spremembe pošljete na mail jana@mojpes.net.
Oglasov ne brišemo, razen če tako želite, kar sporočite s preprostim mailom s podatki o vaših željah.

Kaj lahko počnem z uporabniškim paketom maksi za vzreditelje na mojpesForumu?

- V profilu lahko objavite vse svoje kontaktne podatke.
- V pasemskih temah lahko objavljate svoje kontaktne podatke (email, telefon, spletna stran ...), legla, fotografije ... svojih psov.
- Odprete novo temo v pasemski rubriki, ki jo namenite predstavitvi svoje vzreje, debati z uporabniki, lahko imate posebno temo za leglo ...

V nobenem primeru ni dovoljeno dajati kontaktnih podatkov drugih vzrediteljev ali povezav na njihove spletne strani (zadostuje rodovniško ime samca/samice in njegovi uspehi ter fotografije, ki pa morajo biti na vaši spletni strani ali v javnem albumu in ne direktno povezane s spletno stranjo vzreditelja, ki ni član mojpes.neta ...). Vsi člani lahko dodajate fotografije tudi kot priponke v sporočilih (do 4 fotografije na sporočilo, fotografije morajo biti max 500 x 500 px in max 50 kb velike).
Bistvo je, da gre za promocijo vas, vaše vzreje in vaših psov in vsak vzreditelj, ki vzreja po vzrejnih pravilih, ima možnost to sam početi, zato reklama drugih ni dovoljena.

Nekateri imajo objavljeno reklamno pasico na portalu ...

Vsi novi člani z maksi paketom za vzreditelje imajo za en mesec možnost gratis objave reklamne pasice v celotni rubriki pasme  (KLIK desna kolona) na mojpesPortalu. Ugodnost je enkratna in se ne ponovi ob prekinitvi ali podaljšanju paketa. Če reklamne pasice v velikosti 150 x 80 px nimate, mi lahko pošljete materiale in vam jo za uporabo na mojpes.netu naredim gratis. Reklamna pasica je lahko v formatu .jpg ali .gif (lahko tudi gif animacija). Za ostale objave reklamnih pasic velja cenik za oglaševalce KLIK, člani s paketi maksi za vzreditelje in mega za poslovne partnerje imajo na objavljene cene 30% popusta.

Kako pa je s prekinitvijo?

Za vse člane, ki redno podaljšajo katerikoli uporabniški paket na mojpes.netu (ali naročijo višji paket), je za podaljšanje predviden popust (poglej KLIK) in objavljene ostanejo vse objavljene vsebine.
Če ni naročilnice do dne pred iztekom uporabniškega paketa, se le-ta izklopi, umaknejo pa se tudi vse objavljene vsebine.
Naročilo po prekinitvi se šteje kot novo naročilo in materiali se ponovno objavijo tako, kot za vse novince (reklamna pasica na seznamu in na forumu gre na zadnje mesto, predstavitev vzreje in spletna stran pa na vrh).
Gratis objava reklamne pasice v rubriki pasme na mojpesPortalu je enkratna ugodnost, ki se po prekinitvi in ponovnem naročilu ne more več koristiti.

Kaj pridobim z uporabniškim paketom maksi?

Z uporabniškim paketom maksi za vzreditelje pridobite konstantno celoletno pojavljanje med vzreditelji v različnih mojpes.netovih rubrikah, ki so promociji vzrediteljev in vzreje namenjeni, četudi trenutno nimate legla. Trenutni dnevni obisk mojpesPortala je 4000 - 4500 obiskovalcev, kar je zagotovo številka, ki je ni za prezreti. Veliko med njimi jih išče mladiča za nakup. Večinoma že vedo, da tukaj ni mogoče najti podatkov o nerodovniški reji ali psih preprodajalcev, temveč se trudimo skupaj z vami oglaševati kvalitetno vzrejo rodovniških psov.

Kateri znaki vas vodijo do seznama vzrediteljev na mojpes.netu?

Za odgovore na vsa dodatna vprašanja sem vam na voljo na mailu jana@mojpes.net, vprašate pa lahko tudi v tej temi.

Jana Pahovnik
www.mojpes.net

Gavce, 10.4.2009
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o mojpes.netu  |  tehnika  |  Tema: Vse o uporabniškem paketu maksi za vzreditelje
Skoči na:  

domov | o psih | koledar | galerija | pasme + oglasi | pomagajmo psom | forum | pasji faq | trgovina | informacije - pomoč | splošni pogoji

2000-2017 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.