mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 16.06.2024 : 14:47:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čiki in njegov Zverinjak
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 60   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čiki in njegov Zverinjak  (Prebrano 160564 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #135 : sobota, 12.06.2010 : 01:26:31 »

Ciks in njegov osebni - roza  Roll Eyes Tongue - striker:


MAkis po zlorabi baldrijanovega kickerja ...  Shocked


Striker je ZAKON interaktivna igraca za dihurje - mojim se je cist odpeljalo Grin ... (jih pa ne bi puscala z njim brez nadzora):




Pa se tale, ker Neo je res noro fotogenicen
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #136 : sobota, 12.06.2010 : 08:08:36 »

ma ste fletni!  Cheesy Kiss
Kicker je pa brcko, veš...  Smiley
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #137 : sobota, 12.06.2010 : 09:48:22 »

Pa fuuuul hvala LooNee in Simonu za cohanje dr. Housa, ki je sicer je ze fuul sprijaznjen s svetom, ampak socializacja nikoli ni odvec. Da le ni cisti angelcek se je pokazalo na koncu obiska, ko jih je Simon malo skasiral ... pevka

 Grin Grin

Tukaj sem bila pa jaz kriva, ker ubogega Simona nisem prej opozorila, da dr. House grize  Evil
Pa je bil potem malo presenecen, ko je roko vtaknil k njemu v praskalnik in skasiral eno prasko 

No, sej smo prisli tja z namenom, da oddidemo z bojnimi ranami domov...le da jih je nosil nekdo drug  Evil



Drugace pa moram povedati, da tale brat od Manuja, lepi in ogroooomni Ciki...


....ni prav nic podoben svojemu bratu....v bistu je Ciki mogoce podobel ne Manuju x 2  Evil



[attachment deleted by admin]
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #138 : sobota, 12.06.2010 : 10:15:57 »

maja01, se opravičujem ker smetim tule, ampak a se mi lahko javiš na mail damyana.kovacic(at)gmail.com (bom na mailu šele pozno popoldan) ali na telefon 041/753 651 begin_of_the_skype_highlighting              041/753 651      end_of_the_skype_highlighting, ker sem včeraj zvečer v centru mesta opazila dihurčka begati med avtomobili in stavbami in mi je po nekaj sto metrih zasledovanja izginil izpred oči. Je bil videli preplašen in zbegan in mi je hudo zanj, da tava zunaj, kjer verjetno nima prav veliko možnosti za preživetje? A se da tako preplašeno živalco sploh ujet, na ŽV kot mačke ali kaj podobnega? No, v glavnem ti povem več po zasebnem kanalu, včeraj niem mogla storit nič več, sem si pa zapomnila lokacijo, kjer je bil viden in bi šla z veseljem ga pomagat iskat/lovit če bom kaj v pomoč...
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #139 : ponedeljek, 05.07.2010 : 23:27:02 »

Kaj v teh dneh pocne Ciks? Tole ...


Ubogi pes pa spi na trdih tleh. Tongue

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #140 : torek, 06.07.2010 : 06:31:06 »

.....Ubogi pes pa spi na trdih tleh. Tongue



bomo podali prijavo, samo da zbrskam člen, kjer piše, da se to pa res ne počne z ubogim psom.
 Angry
Đizs, to, TO pa res nikamor ne paše! Shocked

 Grin Grin
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #141 : sobota, 17.07.2010 : 12:24:03 »

Ravnokar sem nasla svojo ilustracijo Muce copatarice za eno lutkovno predstavo. In mi je jasno, da sem ocitno morala "fasat" Cikija ... Tongue Cheesy


Sicer se ne dogaja nic pretresljivega, macki so ok, Spela je ok, dihurji so naceloma ok (pac Taz ima en kup tezav, ki pa so zaenkrat obvladljive in pac pasejo k starosti ...), imamo enega zacasnika macjega zacasnika (dr. House)  in  enega dihurskega, eno dopustnico (dihursko), trije pa so danes ravno sli nazaj domov.

Dr. House je bil cepljen, se vedno se odlocam kaj bomo naredili z eno od zadnjih tac. Kljub fizioterapiji je ne uporablja tako kot bi moral (prsti ne delujejo). Najprej sem jo imela namen pustiti, potem pa se je zacel lizati pod kolenom in si zlizal do zivega tako da sem se odlocila, da noga gre, zdaj jo pusti pri miru ... Saj verjetno jo bomo vseeno dali stran, samo za tocen termin se moram dogovorit. Sicer je pa macek super krasen, nic divji (spi pri meni na postelji) in je zelo "bucabilen" in "cohabilen". Ko ga bozam revez ne ve ali naj se samo valja po hrbtu ali naj se stojo na glavi izvede vsakokrat. Z ostalimi macki je ok, ceprav je zadnji po rangu (je hecno videt, ko mu Mini prisoli kaksno klofuto, ce je prevec predrzen), do dihurjev ima distanco (ze ve zakaj ...  Tongue), Spele se je pa cisto navadil in zdaj tudi ze lezita skupaj na comfortu, ce pac tako pride.
m.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #142 : sobota, 17.07.2010 : 12:27:33 »

Že takrat si vedela, da so prave mačke hruškasto zaobljene  Evil, da je pa še čb, je pa dokaz, da ti ga ni izbrala Smetka, ampak si jo ti napeljala na misel, da ti mora dat Čikija.  Tongue  Grin

Uf, teorije zarote al kako že... Vroče je.  Tongue
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #143 : sobota, 17.07.2010 : 17:42:14 »

Ja, pridna ...  Tongue  Roll Eyes

No, ... taca gre definitivno stran, cimprej, ker sem se izgleda zacarala s tem, da sem napisala, da se ne lize vec. Prav lepo se je "obdelal" med tem, ko sem bila v trgovini.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #144 : nedelja, 18.07.2010 : 14:35:12 »

Mater jim macjo ...  Angry

Ciki se bo teleportiral nazaj gor na hrib, zraven bo vzel MAkisa, da ga Polona v red spravi, Mini gre nazaj k Macjelovkam, Housa pa zdajle pri prici nesem nazaj v tisto cev. Pa naj pol sam gasilce klice, da ga ven spravijo. Prekleta banda kosmata mi je pozrla kosilo!  trmoglavka trmoglavka trmoglavka In to za zahvalo, ker studiram kako mrezo na okna namontirat, da bodo na svezem luftu.
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #145 : nedelja, 18.07.2010 : 14:41:08 »

'bogi revčki shirani...  Cry
Daj jih malo k nam v varstvo pošlji, reveže lačne...  Evil

Dr. Housu pa  Kiss
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #146 : nedelja, 18.07.2010 : 23:37:45 »

Mater jim macjo ...  Angry

Ciki se bo teleportiral nazaj gor na hrib, zraven bo vzel MAkisa, da ga Polona v red spravi, Mini gre nazaj k Macjelovkam, Housa pa zdajle pri prici nesem nazaj v tisto cev. Pa naj pol sam gasilce klice, da ga ven spravijo. Prekleta banda kosmata mi je pozrla kosilo!  trmoglavka trmoglavka trmoglavka In to za zahvalo, ker studiram kako mrezo na okna namontirat, da bodo na svezem luftu.

Sori samo Grin Grin Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #147 : ponedeljek, 19.07.2010 : 08:48:53 »

Oho, pojedina! Si kar predstavljam, kako so si privoščile in verjetno prav hitro jedle...  Evil Evil Tongue Cheesy
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #148 : ponedeljek, 19.07.2010 : 08:59:51 »

Pri nas tudi nobena pozabljena hrana na pultu ali mizi ni varna, še surov riž ne Lips Sealed Roll Eyes.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #149 : ponedeljek, 19.07.2010 : 13:22:45 »

Niti kruh v vrečki-Trina vse poje....ne mara pa skorje, samo sredico mazne-ampak lahko tudi vso in dobim votel hlebček.
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 60   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čiki in njegov Zverinjak
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines