mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 05:17:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Sky/Gmajnice
Strani: [1] 2 3 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sky/Gmajnice  (Prebrano 17333 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sreda, 07.04.2010 : 17:06:24 »

Star skoraj leto dni, oddan v zavetišče zaradi stanovanjske stiske, išče dom.







Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1 : sreda, 07.04.2010 : 18:38:59 »

Oddan v zavetišče zaradi stanovanjske stiske.  Eh...
 jezen jezen jezen jezen
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
fishy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 97


WWW
« Odgovor #2 : sreda, 07.04.2010 : 18:43:02 »

revše..kako se slini.. Kiss o bivših lastnikih boljše pa ne zgubljat besed.. Lips Sealed
Logiran
NusaInKlaj
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #3 : sreda, 07.04.2010 : 18:48:52 »

TV bi dali ven iz stanovanja, pa je takoj več placa...
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #4 : sreda, 07.04.2010 : 19:18:03 »

Mogoče pa več niti stanovanja nimajo, kaj šele tvja.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : sreda, 07.04.2010 : 19:21:07 »

Deložacija; in tega je čedalje več.
Logiran

fishy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 97


WWW
« Odgovor #6 : sreda, 07.04.2010 : 21:00:27 »

joj...potem se pa opravičujem..res pa je, da je tega vedno več...na žalost
Logiran
massy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 63


« Odgovor #7 : četrtek, 08.04.2010 : 10:07:04 »

 sram
Logiran
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #8 : četrtek, 08.04.2010 : 14:11:59 »

Vsem,ki se bom zamerila naj mi oprostijo ampak moram napisati,da upam,da je tem revežovim lastnikom vsaj malo hudo zaradi psa in,da trenutno ne mislijo samo na svoje težave,ker jih imamo vsi.

Pred trgovino v Postoji sem padla v pogovor z žensko,ki je občudovala mojega Rikija.
Rekla mi je,da ima dve koker Španjelke,da je ena stara 9 let in,da jo bo dala uspavati,ker da jo ne uboga več in,da ona ne more vsak dan v 3 nadstropje 2-3 dnevno s psi ven.
Jaz nebi bila jaz,da me nebi to fino segrelo pa sem ji očitala svoje,čeprav ženska ima več,kot 60 let.

Zelo me je prizadelo to,ko je rekla kolikor mladičev bi skotila,tolikor bi jih lahko in je tudi prodala.
Zelo sem se razjezila pa sem ji rekla,če je toliko zaslužila na tej siroti,mislim da ji je dolžna dati saj še kakšno možnost,če je pes zdrav.Veste imam raka mi je rekla,saj mi je bilo hudo zanjo ampak bi je bilo bolj za bogo psico.
Eno lahko obvlada kljub bolezni,ene pa ne tudi,če je fino kasirala na njenem trpljenju.
Logiran
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #9 : četrtek, 08.04.2010 : 14:20:33 »

To,da ima raka me ni pustilo zmesti pa sem ji rekla naj pokliče zavetišče Horjul.da se zmeni z vami pa je imela cel kup izgovorov,da je pisala v zavetišče in,da nevem,kaj vse zahtevate,pa sem ji svetovala napišite na oglasono desko sporočilo,da oddajate čistokrvno psičko pa je rekla da bo upam,da res bo to storila.Želim si,da se nebi pogovarjala z njo saj nebi vedela,kaj ubogo psičko čaka.

Želim povedati le to,da kljub težavam,ki doletijo človeka v življenju ni pošteno žival,kar uspavati ali jo oddati,saj je to živo bitje,ki te ima rado in ti je predano v dobrem in slabem in si dolžen skrbeti zanjo.
Vsem,ki sem jim zamorila se opravičujem.
Nesrečniku,ki je ostal brez doma in družine želim vso srečo tega sveta.
Logiran
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #10 : četrtek, 08.04.2010 : 14:25:23 »

P.s mislila sem oglasno desko veterinarske postaje Postojna,če kdo tam zahaja in vidi podoben oglas bom zelo vesela,če mi to sporoči v eni izmed tem ali pa je oglas že videl/a hvala.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #11 : četrtek, 08.04.2010 : 14:33:46 »

Zdravih živali po zakonu ni dovoljeno uspavati.
Logiran
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #12 : četrtek, 08.04.2010 : 15:23:12 »

Vsem,ki se bom zamerila naj mi oprostijo ampak moram napisati,da upam,da je tem revežovim lastnikom vsaj malo hudo zaradi psa in,da trenutno ne mislijo samo na svoje težave,ker jih imamo vsi.
Kdo si ti, da sodiš, ali je nekomu hudo ali ne. Kako že gre tisti indijanski... prehodi tisoč milj v njegovih čevljih, potem ga sodi. Ne moreš ljudi, ki so dejansko ostali brez strehe nad glavo, enačiti z "alergiki" in "selivci", no!

Za psa so naredili najboljše, kar je bilo v tistem trenutku možno. Niso ga "pozabili" nekje ob cesti, niso ga na hitro oddali "za čuvaja", ampak so mu poiskali zaupanja vredno začasno namestitev. Torej?

In navsezadnje... pes je tukaj. Kakšna razlika je za njega, ali je lastnikom hudo ali ne?



Oprostite, ampak res ne maram, da nekdo tolče po takem, ki ga že itak življenje tepe - pa naj gre za ljudi ali živali.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #13 : četrtek, 08.04.2010 : 15:43:08 »

enaNika, moj podpis.
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #14 : četrtek, 08.04.2010 : 17:42:20 »

No, jaz se pa ne strinjam tako zelo v popolnosti, če smem.
Ne bom se omejila na tole zgornjo situacijo, ker ne vem zakaj se je šlo in ne bom sodila. Vem pa, da imam na telefonu takih, ki jih življenje tepe (karkoli že to je) in se morajo na hitro znebiti svojih živali, malo morje. Zelo zanimivo je tudi, da se tako veliki cifri ljudi v enem letu zadeve tako dramatično postavijo na glavo, da je treba žival oddat na vrat na nos. Obenem me pri vsem tem  nervira dejstvo, da smo tisti, ki želimo odgovorno oddajat živali, največji fašisti, ker živali ne želimo oddat v recimo temu "nestabilne razmere". Težko je spraševati reči, ki se zdijo ljudem osebne, pa so pri sprejetju takšne odgovornosti kot je skrbništvo nad živaljo za 15 let, vitalnega pomena. Če bi se vsi, ki živali oddajajo (vsaj vsi tisti, ki se s tem pogosteje, ali celo profesionalno ukvarjajo) temeljito pogovorili s posvojitelji preden žival oddajo, bi bilo takšnih, ki živali ne morejo več imeti zaradi xyz razloga bistveno manj.
Logiran

Strani: [1] 2 3 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Sky/Gmajnice
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines